Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Al' ga je zakomplikovao oko psovki, èudi me da nije haarp optu¾io ¹to ¾ene psuju...:o [facepalm] Mada, kad malo bolje razmislim, boli me kurac...;D

balcan girl

kakva glupost od èlanka, sve zene psuju oduvek sa ili bez patrijahalnog vaspitanja samo sto nekada davno nisu radile i izlazile iz kuca pa niste ni mogli da ih èujete :D pitaj svoju babu ako meni ne verujes :D :D :D ovaj sto je pisao èlanak je tripadzija samo tako :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

To, da nisu izlazile iz kuæa je potpuna budala¹tina. A i da su psovale kao ¹to tvoja i mlaðe generacije psuju, jo¹ je veæa. A i ako bi opsovale, sigurno nije bilo "boli me kurac".

balcan girl

misko pazi ovako ja znam puno riba koje ne psuju a takodje znam i muskarce koji ne psuju, glupo je generalizovati kao sto ovaj lik radi...drugo ne znam za tvoju babu ali moja pokojna baba nije radila i nije izlazila osim kod komsinice na kafu al je psovala kao koèijas kad moj deda nije bio u blizini :D znaèi ona i komsinica kad zasednu to je bilo boze me saèuvaj :D da se sad ne bira ni mesto ni vreme ni naèin to stoji :D psovke kakve jesu su vec stvar izbora onog koji psuje :D ja imam velikiiiiiii asortiman istih i vadim ih kako je koja u datom trenutku prigodna :D :D :D a to boli me kurac je èesta u mom sluèaju :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

E neka si mu rekla...;D Boli te kurac...;D

Hurricane

.."ali kad deda nije bio u blizini" kljuèni detalj u su¹tini razlièitosti patrijarhata nekad i sad...  ;D

balcan girl

to je zato sto od dede nisi mogao da dodjes do daha a kamoli do reèi :D moja baba kad psuje dedu kad se svadjaju to je bilo zanimljivo :D obièno mu je prièala jebi se :D :D :D :D :D
a deda je obièno to shvatao bukvalno :D :D :D
p.s. a kako ljudima bez psovki da objasnim kako je nesto dobro :D kao i ona komparacija prideva zut, zut bre, zut u pièku materinu :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


monsterbnt

Samo sto bi lazic pokvario zicu...
Smrt SVIMA!!!!


monsterbnt

Sad cete da vidite kako se bije premijerov brat....
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Dukags

#10995
Citat: monsterbnt poslato 15 Oktobar, 2014, 00:06
Sad cete da vidite kako se bije premijerov brat....
Zaboravi za to treba imati muda, uhapsen i odmah pusten, znas ti nasu vlast i nasu policiju. Dzaba ti sad i parada.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:514810-Olsi-Rama-pusten-na-slobodu-Ne-moze-mi-niko-nista-ja-sam-americki-drzavljanin

monsterbnt

Pokusao sam da budem sarkastican.... Cim je objavljeno da ima americki pasos bilo je jasno da ce ne samo da ga puste nego i isprate uz najvece drzavne pocasti..... Da je srbin to uradio u americi zavrsio bi u guantanamu bez sudjenja...
Smrt SVIMA!!!!

penzos

Pa pitanje je za¹to direktor policije sedi sa narko bosovima balkana u Bg-u i prima platu od dr¾ave van svih mandata! Meni je ¾alosno ¹to su "na¹i" novinari, èak i na RTS-1, objavili da je utakmica prekinuta zbog tuèe igraèa, a svi ostali u Evropi i regionu da je prekinuta zbog upada drona sa zastavom! Uzrok-posledica, pa za koga oni rade, gde se dede nezavisno novinarstvo!!! Zar tako jeftino daju veru za veèeru? Zar nisu albanski igraèi napali igraèa Partizana??? Jo¹ ka¾u da je dron lansiran sa krova crkve?!  [panic] Jadno! A i ¾andari opleto¹e dosta nevinih navijaèa, dali æe opet otkazi?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

monsterbnt

Nasi novinari su uglavnom napisali da je utakmica prekinuta zato sto su albanski navijaci spustili zastavu koju je Mitrovic skinuo i zbog toga bio napadnut od strane albanskih igraca. Nakon toga je usledila tuca. Policija je tukla navijace koji su upadali na teren, i napadali policiju, ne vidim tu nista nelegitimno, niti nevino. Dron jeste lansiran sa krova crkve....

Sta je u ovom tekstu nelegitimno?
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/261123/Kako-je-poceo-haos-Jurnjava-po-terenu-i-otimanje-oko-provokativne-zastave-VIDEO

Cinjenice su tu, sud nek daju oni koji su placeni za to.....

A najveca stvar u svemu tome su nasi igraci. Poneli su se kao pravi sportisti za razliku od siptara....
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/261127/LEKCIJA-IZ-CASTI-Uprkos-provokaciji-srpski-fudbaleri-sve-vreme-stitili-albanske-igrace
Smrt SVIMA!!!!