Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4



TEEfqd

Citat: ikomline poslato 08 Oktobar, 2014, 02:00
http://kojeodgovoran.rs/Video/klip/rupe-na-putu-rupe-u-primeni-zakona
ove godine silazim sa obrenovackog pre nadvoznjaka za padinu i uletim u rupu, devojka pozadi na motoru, obe felne iskrivim jedva ostasmo na motoru.
rupa dan pre toga nije bila tu (svaki dan se tu vracam kuci pa znam) i rupa je bila isecena od strane putara. nije bilo nikakve oznake da se izvodi bilo kakav rad na putu.
stavim ceo drzavni vrh sa sve putarima na moj veliki kurac.

Bori¹a

kod mene u cacku sad bas popravljaju slivnike na putu i iseku pravougaonik i stave znak al dodju retardi i sklone znak... malo malo pa stoji auto pored tu sjebo gumu ili tocak..
a to naravno putari rade mesec dana...

Che

Citat: redshadow poslato 08 Oktobar, 2014, 03:12
stavim ceo drzavni vrh sa sve putarima na moj veliki kurac.

[veryangry] [ljutko]



penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić

a oni koji su tukli narod unazad iks godina, nikom ni¹ta.

eno ga devenport na vanrednoj konferenciji, li¾e bulju gospodaru. mora da mu je frka ¹to ruja dolazi. i tako, dok se ameri i ruje prejebavaju ko æe gde da brani ameriku i rusiju, nama najgora sudbina dolazi. proæi æemo ko buridanov magarac.

Kostić


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt


farbach

Medijske slobode ne postoje. Sada svi vriste - pravda za Olju, a zaboravljaju da je njena emisija bila partijska, gde je igra uvek bila tri na jedan. Ona i dva gosta protiv nekog mutavog neistomisljenika. I sada treba da mi je zao, sto ne moze vise da prekida sagovornike. Dok su zuti drzali banku. nije smelo da se pisne,kao ni sada. Najvise se lajalo za vreme Slobe. Tada si mogao da procitas svakave gadosti. A te sto se tuku, gledam kao navijac Rada tucu Zvezidnih i Partizanovih navijaca. Boli me uvo, cak sta vise - odlicno.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

eclipse4

ne vezano za ove novine...imam osecaj da ce nesto skoro puci na veliko....i to pre nove godine....

Kostić

jezik pregrizo. aj nek bude posle, da nam ne presedne veselje

farbach


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

a sta je tu novo? mislim u ovom tekstu? to je nesto sto se zna godinama..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња