Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 03 Oktobar, 2014, 15:14
Citat: monsterbnt poslato 03 Oktobar, 2014, 15:13
I opete ce zandarmerija da dobija po nosu za 2000 dnevnice, sendvic, i radost evrope kojoj ce nasa vlast opet da pokaze kako ne trebaju oni da nas bombarduju.... sami cemo...
Их.... Па неће само Жандармерија.... Ту је и ИЈП мученичких станица.... Полицијска бригада као врхунски стручњаци свог посла....

Al oni ne dobiju ni dnevnicu ni sendvic...
I posle zandarmerija kuka, a kakve samo beneficije imaju.... sramota.... i treba da ih hapse sto tuku gospodina vrhovnog brata dok mase licnom kartom...
Smrt SVIMA!!!!

clutch&brake

Jbga monsteru i ti si dobio preko nosa ni kriv ni duzan. Brate odabaro je da bude u zandarmeriji i zna sta moze da ocekuje. Kao bilo koji covek koji zeli time da se bavi...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

Citat: kosta66 poslato 03 Oktobar, 2014, 14:38
ja se izvinjavam ¹to sam poremetio balans u temi, ne bih dalje da ¹irim konstrukciju ove rasprave i povlaèim sve ¹to sam gore napisao.

mojne mene da citirate, ja sam povukao reè, ako reè danas i¹ta znaèi i okonèao moje prisustvo u ovoj temi. bolje da sam æutao. : )

Kostić

i nije lepo da tako pokarate slaninara. aj sad svi po jedan minus na ono ¹to sam napiso, pre nego sam ga povuko.

Slaninar

Otkud ti zna¹ da nije?!  :P

Mogu sve koleginice, do mile volje.   [andjeo]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Ma kucajte bre slobodno, kad bi svi imali isto misljenje bili bi svi retardirani. A volimo mi i Slaninara :D
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Slnnnca je na¹ drugar...:-* [srce] Samo ponekad malo previ¹e izvarnièi, pa zamiri¹e na ro¹tilj...;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 03 Oktobar, 2014, 15:32
Slnnnca je na¹ drugar...:-* [srce] Samo ponekad malo previ¹e izvarnièi, pa zamiri¹e na ro¹tilj...;D


©to bi rekli kod nas u selu: "pali se k'o hepo kocka".  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

mmmmmm...... rostilj....
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

ja nemam ¹lem, pa rado preskaèem ovakve manifestacije. vi samo u¾ivajte. samo nemojte na roðendan foruma da doðete naoru¾ani, ukoliko tema krene naopako. ;D

Lazic

O èemu on razmi¹lja... Kukuuu... :o ;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Oktobar, 2014, 14:49
Jedina je stavar ¹to sam UBEÐEN da ¾andarmerija i policija neæe hteti da ih èuvaju.
AKo budu pristali na tako ne¹to, da ¹tite ©iptarske navijaæe (ekstremiste) onda su pljunuli na sve svoje prijatelje koji izginu¹e dole.
Nema trika da æe pristati da ih èuvaju i da piju batine zbog njih.

Hoces da se kladis da ce ih cuvati, ako im cika Vucic i sl kazu?

balcan girl

mrzim fudbal...kad god ova debela æelava svinja od palme resi da se trti u taj fudbal obièno mi blokiraju celo naselje ne mogu ljudi ni klopu da mi donesu..drugo sta koj kurac ima i da igramo fudbal sa siptarima..ko da mi vise uopste i znamo da igramo fudbal, a tek oni nemaju pojma, lepo nek igraju sah ili domine ili tako neku finu kulturnu igricu a sto se batinjanja tièe i ostalih takvih disciplina zar vam vise nije pun kurac? jedino koga treba èovek ovde u srbiji da bije i to govnjivom motkom su ovi sto su na vlasti i to treba da se bije do smrti...

p.s. ako se dobro secam ako bese murija krene u strajk, mislim na pravi strajk jel onda bese izlazi vojska na ulice?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

kako je gospodar poèeo, sledi nam vojni udar, tj, policijska dr¾ava, tj jebo lud zbunjenog. po narod ni¹ta neæe na dobro da izaðe, narod nema snage da se suprotstavi i najebo je ko ¾uti. gospodar ima inteligencije ko komarac, pa sad kad oplete po pandurima, pa kad mu vrate, biæe veselo. sve u svemu, treba be¾ati za finsku ¹to pre, jer se dobro ne pi¹e. a za sve su krivi i ameri i rusi i kurta i murta a ponajvi¹e ono ¹to nam je stavljeno na tanjir da biramo. koska, koska i koska. meso jok.

Ivicat

Nije stampa al' vredi videti sta drugi misle o nasem putu u EU:

http://www.facebook.com/video.php?v=658857710863694&fref=nf

4:54

Hohštapler

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 03 Oktobar, 2014, 15:11
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Oktobar, 2014, 14:49
Jedina je stavar ¹to sam UBEÐEN da ¾andarmerija i policija neæe hteti da ih èuvaju.
AKo budu pristali na tako ne¹to, da ¹tite ©iptarske navijaæe (ekstremiste) onda su pljunuli na sve svoje prijatelje koji izginu¹e dole.
Nema trika da æe pristati da ih èuvaju i da piju batine zbog njih.
Чекај.... Опет ја.... Стварно мислиш да се полиција и Жандармерија питају ту нешто?! Било шта?!

NIsam rekao da æe da se pitaju, al s obzirom da su tu svi PATRIOTE (imam puno poznanika policajaca, mnogi su bili na Kosovu, patriote su u pravom smislu) sumnjam da æe tek tako pristati da èuvaju one protiv kojih su ratovali i ginuli da bi se tukli sa svojim narodom.
Nema trika.
Ne vole ni pedere, ali ovo je ne¹to drugo.
Iskreno, ¾ao mi ih je, ali takav im je posao.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 03 Oktobar, 2014, 14:38
Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Oktobar, 2014, 14:34
Citat: Slaninar poslato 03 Oktobar, 2014, 13:34
http://pescanik.net/2014/10/cetnici-treba-da-proslavljaju-oslobodenje-beograda/
Klasièna zamena teza. Minus ti je od mene.

Pojasni, kako misli¹?
Lepo, to ¹to su u graðanskom ratu (kakav je bio od 41-e do 45-e kod nas) ginuli pobornici obe opcije (komunizma i monarhije) nikako ne mo¾e biti razlog zbog kog bi ovi drugi "slavili" dana¹nju situaciju na politièkoj sceni Srbije. I ti i ja znamo da ovi dana¹nji "po-èetnici" nemaju apsolutno nikakve veze ni sa tim iz 45-e, a jo¹ manje sa onima koji su bili borci od 1903-e do 1918-e i po kojima je ceo pokret i dobio ime. A o svemu ostalom bi mogli da raspravljamo. I o kolaboracionizmu i o "nevinim" i nevinim musimanima i o Petrovoj "naredbi" iz Londona...

SrpskiDzedaj011

Citat: monsterbnt poslato 03 Oktobar, 2014, 15:15
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 03 Oktobar, 2014, 15:14
Citat: monsterbnt poslato 03 Oktobar, 2014, 15:13
I opete ce zandarmerija da dobija po nosu za 2000 dnevnice, sendvic, i radost evrope kojoj ce nasa vlast opet da pokaze kako ne trebaju oni da nas bombarduju.... sami cemo...
Их.... Па неће само Жандармерија.... Ту је и ИЈП мученичких станица.... Полицијска бригада као врхунски стручњаци свог посла....

Al oni ne dobiju ni dnevnicu ni sendvic...
I posle zandarmerija kuka, a kakve samo beneficije imaju.... sramota.... i treba da ih hapse sto tuku gospodina vrhovnog brata dok mase licnom kartom...
Мислим да си мало побркао нешто....
Жандарми функционишу по одредима. БГД, НС, Ниш и Краљево имају интервентне чете и оне поред свега што раде имају и ЈРМ.
Свака полицијска станица зависно од категорије има обавезу да даје одређени број људи у "Интервентну јединицу полиције" који поред својих обавеза раде и у том саставу - ИЈП, бивши ПЈП, пре тога ПЈМ,....

Било да је Жандарм или припадник ИЈПа који напушта територију своје Полицијске управе која се дели на Полицијске станице или територијалне надлежности одреда, има накнаду за "терен", "дневницу",.... како год да то људи зову....
Жандармерија из састава БГД одред добијају неких 400 динара, нешто јаче или мање - нбт,.... ваљда за излазак из базе.

"Ланч пакет" добија сваки припадник Жандармерије, ИЈПа или Полицијске бригаде који је распоређен.
Класика - флаша воде, хлеб, кекс и вечни ребус - нарезак, паштета или чајна, суво месо, шта год.

Ништа од овога није тајна. Служба се финансира из буџета и људи то треба да знају.


Жандармерија за шта је намењена - врши посао. Да је специјална јединица - није. Како су људи примани тамо - није ни битно сада.

Е сад.... Да ли је махао личном картом, да ли је флашом погодио неког Жандарма, да ли је пре свега вређао Жандарме, да ли је припадник "Кобри" потегао оружје након чега је разоружан, да ли је непосредно по догађају била потрага за возилом из кога је прећено Жандармима од стране неког цара са аутоматским оружјем па кад су господа Жандарми потегли своје оружје овај запалио,.... не знам.
Нисам био ту.  [sutirakamen]
I have to return some video tapes....