Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.


dzimika

Citat: penzos poslato 12 Avgust, 2014, 00:25
dali je ovo istina??? http://www.kurir-info.rs/vesti/beograd/voznja-opasna-po-zivot-poludeli-semafori-u-blokovima-na-novom-beogradu-clanak-1504551
istina je, provalio sam da se cesto desava u poslednje vreme da semafori em su nepodeseni em se cesto pokvare i pokazuju svi zeleno
pogotovo nocu posto preko dana maksimalno izbegavam da vozim po gradu bar kad mogu da biram

Hohštapler

Citat: nesic1 poslato 12 Avgust, 2014, 02:38
Sta kazete na onu vest da ce sve bankovne transakcije u srbiji pratiti amerikanci...

Pratiti - futur?
Prate. Bez da brine¹.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


prpa_zr

Citat: mkt poslato 12 Avgust, 2014, 13:45
olos bre olos
http://www.telegraf.rs/vesti/1187301-sve-spiskali-celo-selo-se-ofarbalo-i-stavilo-pirsinge-od-humanitarne-pomoci

pa siroti ljudi.. i kad dobiju pomoæ ne znaju kako da je iskoriste pa eto moraju da prodaju ispod cene..
ciklon b !!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


OKi



mkt





Hohštapler

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/486875/Koje-tragove-o-Lukinom-ubici-policija-ima-do-sad

"Neverovatno je da kamera koja je do sad snimila toliko prekr¹aja, ovog puta zaka¾e. Zbog toga pozivamo èitaoce vozaèe, koji su ranije snimljeni upravo kamerom na Brankovom mostu, da svoje snimke po¹alju redakciji "Blica" na mejl redakcija [email protected]."
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


tokio

#10436
http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/provereni-kantrimeni-iz-srbije/146693.phtml



Citat: Tatica poslato 06 Avgust, 2014, 09:09
Нема их десет него преко две стотине. И многи су тренутно ван Београда због одмора. И ВЕОМА хоће да га нађу (информација из прве руке).
...to ono kad policija malo narodu mulja kako u Srbiji ima preko 200 kantrimena i kako veoma hoce da ga nadju,....   nebitno, samo nazalost tuga i ujdurma se nastavljaju, a ne bi trebalo nikako da idu zajedno!



a onda  http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/487355/Policajci-u-civilu-fotografisali-na-protestu-na-Brankovom-mostu

Tatica

@Tokio :

Прегледано је и више од две стотине, јер су узимани у обзир и доста слични ''Мини Клабмени'', као и сви странци који су уочени у саобраћају или паркирани, не само у Београду.

Јасни су ми новинари који имају ''теорију завере'' која одлично пуни насловне стране. Јасни су ми многи ''експерти опште праксе'' и директори фантомских комитета који имају нову прилику за промоцију. Међутим, није ми јасан добар део наше публике која не може да, пре заузимања става, узме у обзир неколико простих ствари:

1. Да ли је заиста могуће да десетинама, а касније и стотинама озбиљних и школованих полицајаца неки начелник шапне ''ову истрагу опструирајте, јер је ауто возио гузоњин син'', и да сви они (без операција на мозгу, без савести и људског интегритета) само кажу ''разумем!''? Процурело би, бар незванично, бар име и сина и гузоње.
2. Зашто силни експерти не обраде објављене снимке простом методом ''Хорејшио Меџик'' и не прочитају број таблица? Или неки новинар не прочешља локале са камерама на тој траси, нађе скривени епохални снимак и добије награду за истраживачко новинарство?
3. Зашто нико не потеже питање колико је у оваквим случајевима ''ефикасан'' систем камера, колико је дебело плаћен и ко је за то одговоран (а свакако нису они који тренутно раде на овом случају?
4. Да ли нешто значи што отац Бојан, детаљно упознат са истрагом, а иначе највише ојађен и највише заинтересован да се убица пронађе, сматра и изјављује да полиција чини све што је у њеној моћи?
5. Да ли су родитељи младог Митровића или младог Карића довољно богати и моћни, и да ли су успели да нешто од незгодних чињеница у почетној фази истраге заташкају (а можда су покушали)?
6. Најмање три аутомобила су у тренутку обарања била у позицији да возачи и путници буду квалитетни очевици незгоде. Зашто се нико није јавио полицији, новинарима или породици, макар и анонимно? И они, непознати, су потплаћени или застрашени?

Slaninar

Ne tvrdim da nije sve tako kako ka¾e¹. Nemam pojma ¹ta je pravo stanje stvari. Ali ovo ¹to si napisao, pa, kapiram za¹to su ljudi skeptièni:

Citat: Tatica poslato 13 Avgust, 2014, 09:56
Прегледано је и више од две стотине, јер су узимани у обзир и доста слични ''Мини Клабмени'', као и сви странци који су уочени у саобраћају или паркирани, не само у Београду.

Јасни су ми новинари који имају ''теорију завере'' која одлично пуни насловне стране. Јасни су ми многи ''експерти опште праксе'' и директори фантомских комитета који имају нову прилику за промоцију. Међутим, није ми јасан добар део наше публике која не може да, пре заузимања става, узме у обзир неколико простих ствари:

1. Да ли је заиста могуће да десетинама, а касније и стотинама озбиљних и школованих полицајаца неки начелник шапне ''ову истрагу опструирајте, јер је ауто возио гузоњин син'', и да сви они (без операција на мозгу, без савести и људског интегритета) само кажу ''разумем!''? Процурело би, бар незванично, бар име и сина и гузоње.

Da¹ predmet najnesposobnijem, a ostale zatrpa¹ poslom.

Citat: Tatica poslato 13 Avgust, 2014, 09:56
2. Зашто силни експерти не обраде објављене снимке простом методом ''Хорејшио Меџик'' и не прочитају број таблица? Или неки новинар не прочешља локале са камерама на тој траси, нађе скривени епохални снимак и добије награду за истраживачко новинарство?

Nisam siguran da imaju ovla¹æenje da tra¾e te snimke.

Citat: Tatica poslato 13 Avgust, 2014, 09:56
3. Зашто нико не потеже питање колико је у оваквим случајевима ''ефикасан'' систем камера, колико је дебело плаћен и ко је за то одговоран (а свакако нису они који тренутно раде на овом случају?
4. Да ли нешто значи што отац Бојан, детаљно упознат са истрагом, а иначе највише ојађен и највише заинтересован да се убица пронађе, сматра и изјављује да полиција чини све што је у њеној моћи?

©to znaèi da su ga ubedili u to, ne znaèi da je istina, da èovek racionalno razmi¹lja i tako dalje.

Citat: Tatica poslato 13 Avgust, 2014, 09:56
5. Да ли су родитељи младог Митровића или младог Карића довољно богати и моћни, и да ли су успели да нешто од незгодних чињеница у почетној фази истраге заташкају (а можда су покушали)?

Da li njihova deca robijaju? Pare nisu problem - imaju ih.

Citat: Tatica poslato 13 Avgust, 2014, 09:56
6. Најмање три аутомобила су у тренутку обарања била у позицији да возачи и путници буду квалитетни очевици незгоде. Зашто се нико није јавио полицији, новинарима или породици, макар и анонимно? И они, непознати, су потплаћени или застрашени?

Meni nije neverovatno da se zastra¹e i podmite svedoci, ako ima¹ para i veza. U za¹titu od na¹e policije nemam poverenja. Dovoljno je da jednom prijavi¹ buku u kom¹iluku i skonta¹ da barabe znaju ko je prijavio, pa ti sve bude jasno.


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Citat: Tatica poslato 13 Avgust, 2014, 09:56
... Међутим, није ми јасан добар део наше публике која не може да, пре заузимања става, узме у обзир неколико простих ствари...

Postoji jedna jos 'prostija' stvar. Nivo korupcije u nasem drustvu, policiji, pravosudju,... Svi znamo da je na zavidnom nivou. Tako da kada procitam sta neki politicar, policajac ili advokat kaze, ne verujem mu nista!