Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: Jecko poslato 11 Avgust, 2014, 00:28
Kakva smo mi stoka....treba nas istrebiti...

takvi su ljudi svuda, zive od tudje muke, nista novo.

Jecko

Na kraju vesti stoji razlog zasto si sklonili bistu.... jer nam dolaze celnici NATO-a i EU u poseti.....
Za to sto takve stvari dozvoljavamo....cutimo....zbog toga.... ne sto ljudi zive od tudje nesrece....tu vec nismo toliko posebni...

dzimika

Citat: Dukags poslato 10 Avgust, 2014, 23:52
http://mondo.rs/a717515/Info/Drustvo/Evo-sta-je-snimila-kamera-na-Brankovom-mostu.html

kolko mogu da vidim ovo je skoro kod raskrsnice kod usca, a ne na brankovom a tamo mislim da nema kamere sto je cudno jer je dosta nezgodna raskrsnica
oni da hoce pregledali bi snimke sa svih okolnih kamera i ustanovili na njima koji auto ima ostecenja a bukvalno na svakom pravcu dalje od te raskrsnice ima kamera a ima ih i na uscu i na pumpi
inace u poslednje vreme je postalo opasno voziti brankovim jer non stop pretrcavaju pijani idioti jer je tako lakse i brze da predju
mogu samo da zamislim sta ce biti ove nedelje kad bude beer fest

Hurricane

...ne znam, ali ja stvarno ne kapiram, kako se ljudi sami ne prijave kad na prave ovakvo sranje..

na ovom drugom snimku izgleda kao da je bio pun auto ako je taj auto uop¹te, kako i ti ostali saputnici

nemaju trunku savesti i ne izaðu i ka¾u lepo ko je kriv...

pa i zatvor je za ljude majku mu...

Hohštapler

Lepo ka¾e¹ - ljude.
Ovo je samo¾iva stoka. Verovatno je vaspitavan ceo ¾ivot da misli da je 3 kaste iznad onoga ¹to vozi juga, pa kad ga i zgazi njemu to ko i da nije zgazio èoveka...

...i kladim se da odavno nije vi¹e u Srbiji...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

zlo! mnogo je takvih nabeðenih, a ne nazire se kraj! Evo kako se pona¹a¹ kada te zaustavi saobraæajac: http://www.juznevesti.com/Hronika/Osamario-saobracajnog-policajca.sr.html
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Joker

Citat: dzimika poslato 11 Avgust, 2014, 10:56
Citat: Dukags poslato 10 Avgust, 2014, 23:52
http://mondo.rs/a717515/Info/Drustvo/Evo-sta-je-snimila-kamera-na-Brankovom-mostu.html

kolko mogu da vidim ovo je skoro kod raskrsnice kod usca, a ne na brankovom a tamo mislim da nema kamere sto je cudno jer je dosta nezgodna raskrsnica
oni da hoce pregledali bi snimke sa svih okolnih kamera i ustanovili na njima koji auto ima ostecenja a bukvalno na svakom pravcu dalje od te raskrsnice ima kamera a ima ih i na uscu i na pumpi
inace u poslednje vreme je postalo opasno voziti brankovim jer non stop pretrcavaju pijani idioti jer je tako lakse i brze da predju
mogu samo da zamislim sta ce biti ove nedelje kad bude beer fest

Zbog NEkvalitetnog snimka?!?!? Cekaj bre, na pocetku se bas lepo vidi sve.. Taj automobil je morao da dodje od nekud... Vratiti snimak pre same nesrece i videti SVAKI JEBENI AUTO koji se kretao u tom pravcu i ispitati... Pa nije valjda iz vode iskocio na pola mosta.. A i ti sto kazes, ima i kamera posle, ima koliko znam i na samom mostu..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


MIGE

koliko sam mogao da vidim sa snimka,meni ce cini da je ono obican mini moris...

pittatore

Rekao bih da je neka crvena boja a ne tamna kao sto pisu

mareskin

Citat: Joker poslato 11 Avgust, 2014, 13:05
Citat: dzimika poslato 11 Avgust, 2014, 10:56
Citat: Dukags poslato 10 Avgust, 2014, 23:52
http://mondo.rs/a717515/Info/Drustvo/Evo-sta-je-snimila-kamera-na-Brankovom-mostu.html

kolko mogu da vidim ovo je skoro kod raskrsnice kod usca, a ne na brankovom a tamo mislim da nema kamere sto je cudno jer je dosta nezgodna raskrsnica
oni da hoce pregledali bi snimke sa svih okolnih kamera i ustanovili na njima koji auto ima ostecenja a bukvalno na svakom pravcu dalje od te raskrsnice ima kamera a ima ih i na uscu i na pumpi
inace u poslednje vreme je postalo opasno voziti brankovim jer non stop pretrcavaju pijani idioti jer je tako lakse i brze da predju
mogu samo da zamislim sta ce biti ove nedelje kad bude beer fest

Zbog NEkvalitetnog snimka?!?!? Cekaj bre, na pocetku se bas lepo vidi sve.. Taj automobil je morao da dodje od nekud... Vratiti snimak pre same nesrece i videti SVAKI JEBENI AUTO koji se kretao u tom pravcu i ispitati... Pa nije valjda iz vode iskocio na pola mosta.. A i ti sto kazes, ima i kamera posle, ima koliko znam i na samom mostu..

Pod uslovom da sve te kamere snimaju i da imaju dovoljno kapaciteta za arhivu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Da je ubio Japanca (ili dete nekog mudonje), na¹li bi ga u roku od dana.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


mkt

auu tebra dal moze gore od ovoga

Jecko

Ko je ova "persona".....???

Pa ja sam presrecna sto ne gledam tv.....

dzimika

Citat: El Jefe poslato 11 Avgust, 2014, 19:52
http://www.teleprompter.rs/objavljeni-tajni-ugovori-sa-etihadom-arapi-nas-osisali-kao-ovce.html

a da ne pricamo o tome da su dali jako plodnu zemlju u vojvodini na koriscenje arapima da bi mogli da uzgajaju gmo i to po ceni da "uloze" u jat

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

nesic1

Sta kazete na onu vest da ce sve bankovne transakcije u srbiji pratiti amerikanci...