Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: farbach poslato 19 Jul, 2014, 14:54
Lazicu nemo se pravis naivniji nego sto jesi. Rat ima vise nivoa. Najprizemniji je onaj za naftu i ostale resurse. Sledeci je americko pozitivno iskustvo iz prethodnih ratova. Na ivici su bankrota, ali sa one strane, gotovi su.  Jedini nacin da se izvuku je da se Evropa porusi, a oni da prodaju oruzje i posle grade i dele kredite. Treci nivo  je religijski. Katolicka crkva je velika firma iza koje je u poslednjih 1000 godina ostao najkrvaviji trag. Ljudi su se udruzivali na razne nacine, ali nijedan vojni ni politicki savez nije pobio toliko ljudi kao crkva. Ko ne veruje neka prebroji mrtve. Cilj proslog rata je bio istrebljenje Slovena. Opet ko ne veruje neka prebroji mrtve. 32.100.000 mrtvih Slovena naspram  685.000 Anglosaksonaca (Ameri + Englezi).
1945 je ostalo dosta nezavrsenog posla i to sada mora da se ispravi. A i Rusi imaju posla. Vec sam napisao ranije. Prosli put su od Nemacke napravili livadu, pa nije pomoglo. Sada ce napraviti rupu i napuniti vodom. A pre toga ce objasniti Banderovcima i ekipi da nije lepo biti nevaspitan. U tekstu ispod je sve objasnjeno.
http://www.ceopom-istina.rs/politika-i-drustvo/ako-ja-ovo-zaboravim-neka-nebo-zaboravi-mene/
Volim i ja tebe...:-* Ali i dalje mi nije jasno oko èega se obièna raja tamo ubija, ¹ta im je servirano kao razlog... Znam za razloge ili "razloge" skoro svih ostalih sukoba po planeti...

zVuk

lazicu, stvarno se pravis blesav.....a da te stvarno zanima, procitao bi neku vest o tome sta im je servirano, jer bar novine serviraju to svakodnevno......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Èitao novine, shvatio nisam...

farbach

Evo kako. Ponavljaj ovo dovoljno dugo i svakom casnom coveku ce civilizacijski dug biti da ubije posledjeg Rusa.
Fasiste iz Lavova nije problen nakvacilati, brine me samo kako ce gej populaciju uterati u rov. Rejv parti generacija nema visi cilj nego zadovoljiti vlastite potrebe. Nema zivota van hipertrofiranog JA.








Ni Blic ne zaostaje za vrhovnom kmandom.
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/481652/UKRAJINA-PORUCUJE-PUTINU-Smrt-ove-bebe-ide-tebi-na-dusu


Lazic

#10205
Ne ode, otera¹e ga...

@farbaè:
Iskreno mi nije jasno, na okruglom kamenèetu u beskraju kosmosa, gde su svi stanovnici jako blisko genetski povezani, da se jedna trenutno dominantna vrsta  mrzi i trebi meðu sobom... [facepalm]

farbach

Gresis. Mi hodamo na dve noge, ali nismo svi ljudi.Visi oblici zivotinja se preplicu sa nizim oblicima ljudi, kao sto se nizii nivoi Andjela preplicu sa visim vrstama ljudi. Ima nas sa dusom i bez. Poticemo sa raznih planeta. Dominantna vrsta smo u uskom frekfentnom opsegu koji smo u stanju da opazimo. I nije nesto.

Lazic

Kao i obièno, tera¹ me da razmi¹ljam...:-* Ja definitivno ne potièem sa ove planete, znam ceo ¾ivot...;D

posle malo razmi¹ljanja:
Ako uzmemo da je taèna tvoja teorija, zar ne bi trebalo da su ljudi i ne ljudi ravnomerno rasporeðeni po povr¹ini planete, za¹to englezi mrze slovene...?

Plazma Keks

neverovatno kakvi debilni naslovi... avion koji je pao u ukrajini, koji je leteo samo iznad ukrajine i koji je pre pada bio presretnut od strane dva ukrajinska aviona i da na kraju ukrajinci odmah dojave kako je srusen avion...
nah... treba nama rat, neka zarate tamo i neka pobacaju nuklearke i da konacno nestane ovaj svet...

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

goranvojska

Citat: farbach poslato 20 Jul, 2014, 21:39
Gresis. Mi hodamo na dve noge, ali nismo svi ljudi.Visi oblici zivotinja se preplicu sa nizim oblicima ljudi, kao sto se nizii nivoi Andjela preplicu sa visim vrstama ljudi. Ima nas sa dusom i bez. Poticemo sa raznih planeta. Dominantna vrsta smo u uskom frekfentnom opsegu koji smo u stanju da opazimo. I nije nesto.
brate koje su ti to teorije.

mkt

Nenad Vilimanovic
Elem, Juce popodne sam sa drugarima svratio na kafu posle posla u piramidu na novom beogradu. Posle kafe prilazim kolima i vidim ispustila prednja desna. Osim sto sam popizdeo, bilo mi malo cudno posto je nova guma, jedva presla 7-8 hiljada, continental.
Zamenim tocak, stavim copavu i odem do prvog vulkanizera. Naduva covek gumu i kaze "isecena na 4 mesta nozem" i pita me da li sam se zamerino nekome. Posto sam odgovorio da nisam, onda mi je rekao da proverim da li mi je nestalo nesto iz kola.
I naravno, iz kola mi je nestala torba sa foto aparatom i jos nekim sitnicama. Ukupna vrednost bar 1000€.

Sta se desava!?
Iseku vam gumu (uvek je prednja desna u pitanju iz logicnog razloga) i dok se vi drndate sa dizalicom ili srafovima, oni vam pokupe stvari iz kola (vrata naravno nisam ostavio otvorena, ali to za njih nije nikakav problem). Vulkanizer mi kaze da se sve cesce desava i to u sred dana, na prometnim mestima, nema pravila, a najcesce novi beograd i parkinzi oko i u trznim centrima.

Eto tako, ja da upozorim da ne prodjete kao i ja.

Prikacena je fotografija jednog saucesnika koji nosi moju torbu sa mesta zlocina, skinuta sa obliznje sigurnosne kamere.
Prijava podneta.
Inace, najverovatnije su u pitanju Rumuni sto uveliko umanjuje sanse da dobijem svoj aparat nazad.

Podaci o aparatu (mada su sanse vrlo male):
MakeFUJIFILM
ModelX-E1
Internal Serial NumberFPX 21370305 593139353934 2012:10:03 0C50303110A9

Lens Fuji XF35mm F1.4 R
Lens SerialNumber22A05274 — at TC Piramida.
http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10492370_10152334085333271_8712333437391581712_n.jpg

juga

Èuo sam za tu prièu, To se nekada radilo, ali vidim da je opet poèelo.


Lazic


bucko

Citat: farbach poslato 20 Jul, 2014, 15:45
Evo kako. Ponavljaj ovo dovoljno dugo i svakom casnom coveku ce civilizacijski dug biti da ubije posledjeg Rusa.
Fasiste iz Lavova nije problen nakvacilati, brine me samo kako ce gej populaciju uterati u rov. Rejv parti generacija nema visi cilj nego zadovoljiti vlastite potrebe. Nema zivota van hipertrofiranog JA.


Vidi 8. i 11. minut,nikada nismo na pogresnoj strani.

http://youtu.be/Zv8TmzbDb0s

zVuk

Citat: Laziæ poslato 21 Jul, 2014, 11:55


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/481920/Povredjeni-odbili-lecenje-u-Srbiji

eto...

ne vidim nikakav problem u ovome, kakve su nam bolnice, svako ko ima iole vise para leci se u inostranstvu.....u nasim bolnicama se leci samo ko mora....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Ma bre pla¹e se ¹ipci da ih ne pojede mrak i ostanu bez bubrega...:o [facepalm]

zVuk

#10218
i ja se plasim kad god sam prinudjen da idem u nasu bolnicu.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] I ja... Zato me nisu videli od '98-me...