Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

TroxX

Zemlja pod muljem,ljudi izgubili sve sto su imali mnogi i zivote i onda procitas nesto ovako

  [wtf]

Koliki moralni pigmej moras biti da ovo izjavis,jebote na cemu je tvoj mozak i sta vam radi vise Alek pekar,lekar,apotekar Uvucic da mu se toliko slihtate i obozavate.


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Che


tokio



mrle

sada je bio naslov u Kuriru, "Izno¹enje le¹eva iz obrenovca", nije mogla da se otvori stranica, sada tog naslova nema.

3006

Citat: Plazma Keks poslato 20 Maj, 2014, 17:03
prvo su rekli EU ce dati milijardu eura, onda su rekli, fond za unistena podrucja je milijarda evra, onda su rekli da su se zeznuli pa ce dati celih desetmiliona eura... sutra ce reci da su se presli u racunanju pa ce dati 10000e...
Od juèe se forsira EU na tv-u, stalno vrte prièu u donacijama, o pomoæi, najvi¹e æemo dobiti od EU, milioni, pièke materine...
Kada je poèelo sranje, prvo uskoèili Rusi, ovi na¹i se zahvaljivali, dovodili ih na tv, odjednom mrak, Ruje vi¹e niko ne spominje. Izgleda da je neko dobio preko pièke balave, zna se ko treba da bude dobrotvor i spasilac. Jebi ga, ja sam te doveo na vlast, ima da slu¹a¹.
A njihove donacije su posebna prièa. Daju lovu za projekat, a pola para se vrati gore kroz njihove kombinacije i to legalno. Olo¹i i tamo i ovamo. Svako sranje u ovoj dr¾avi do sada je platila sirotinja raja. Tako æe i ovo.


mrle

Citat: 3006 poslato 21 Maj, 2014, 12:33
Citat: Plazma Keks poslato 20 Maj, 2014, 17:03
prvo su rekli EU ce dati milijardu eura, onda su rekli, fond za unistena podrucja je milijarda evra, onda su rekli da su se zeznuli pa ce dati celih desetmiliona eura... sutra ce reci da su se presli u racunanju pa ce dati 10000e...
Od juèe se forsira EU na tv-u, stalno vrte prièu u donacijama, o pomoæi, najvi¹e æemo dobiti od EU, milioni, pièke materine...
Kada je poèelo sranje, prvo uskoèili Rusi, ovi na¹i se zahvaljivali, dovodili ih na tv, odjednom mrak, Ruje vi¹e niko ne spominje. Izgleda da je neko dobio preko pièke balave, zna se ko treba da bude dobrotvor i spasilac. Jebi ga, ja sam te doveo na vlast, ima da slu¹a¹.
A njihove donacije su posebna prièa. Daju lovu za projekat, a pola para se vrati gore kroz njihove kombinacije i to legalno. Olo¹i i tamo i ovamo. Svako sranje u ovoj dr¾avi do sada je platila sirotinja raja. Tako æe i ovo.
Citat: Ivicat poslato 21 Maj, 2014, 12:45
http://www.dnevne.rs/drustvo/vucic-beskrajno-hvala-da-nam-nije-eu-ne-bismo-imali-nikakvu-sansu

Citat: mrle poslato 20 Maj, 2014, 16:16
vidim da ima po¹tovalaca lika i dela vicepremijersupemenapredsednikavladevrhovnogkomandanta.
Ne mo¾e¹ toliko  minusa da mi da¹ koliko ja mogu da napi¹em  :)
Citat: stefanalcatraz poslato 20 Maj, 2014, 18:11
Citat: mrle poslato 20 Maj, 2014, 16:16
vidim da ima po¹tovalaca lika i dela vicepremijersupemenapredsednikavladevrhovnogkomandanta.
Ne mo¾e¹ toliko  minusa da mi da¹ koliko ja mogu da napi¹em  :)
bolje manje pi¹i , vi¹e radi...i lopatu u ruke

evo ti odgovor

mrle

taman pomisli¹ ljudi se slo¾ili, manje je idiotluka, poma¾u se meðu sobom, a ono...

http://mondo.rs/a693533/Info/Drustvo/Aman-ljudi-ne-rusite-bedeme.html

Plazma Keks

Citat: 3006 poslato 21 Maj, 2014, 12:33
Citat: Plazma Keks poslato 20 Maj, 2014, 17:03
prvo su rekli EU ce dati milijardu eura, onda su rekli, fond za unistena podrucja je milijarda evra, onda su rekli da su se zeznuli pa ce dati celih desetmiliona eura... sutra ce reci da su se presli u racunanju pa ce dati 10000e...
Od juèe se forsira EU na tv-u, stalno vrte prièu u donacijama, o pomoæi, najvi¹e æemo dobiti od EU, milioni, pièke materine...
Kada je poèelo sranje, prvo uskoèili Rusi, ovi na¹i se zahvaljivali, dovodili ih na tv, odjednom mrak, Ruje vi¹e niko ne spominje. Izgleda da je neko dobio preko pièke balave, zna se ko treba da bude dobrotvor i spasilac. Jebi ga, ja sam te doveo na vlast, ima da slu¹a¹.
A njihove donacije su posebna prièa. Daju lovu za projekat, a pola para se vrati gore kroz njihove kombinacije i to legalno. Olo¹i i tamo i ovamo. Svako sranje u ovoj dr¾avi do sada je platila sirotinja raja. Tako æe i ovo.

rece mi neko da su Rusi dali skoro milijardu e i da su dosli drugi ili treci dan kako su pocele poplave. EU su jos uvek razmatrali da li treba da dodju, valjda su stigli, a pomoc cemo mozda i dobiti koju cemo morati debelo da vratimo.
i posle ce neko da kaze kako su oni kul, kako su EU, prijatelji srbije... pff... jbt ti te njihove politicare, pijavice klasicne. pomagali nam dok nam je bilo najteze, a Rusi ni prstom nisu mrdnuli, samo su prvi pomogli...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Lazic

Citat: mrle poslato 21 Maj, 2014, 15:48
taman pomisli¹ ljudi se slo¾ili, manje je idiotluka, poma¾u se meðu sobom, a ono...

http://mondo.rs/a693533/Info/Drustvo/Aman-ljudi-ne-rusite-bedeme.html
A ¹to debili nisu jednostavno preskoèili d¾akove...? Ili ako su ba¹ morali kolima do kuæa, ¹to posle nisu vratili d¾akove nazad...?
Nije problem bratstvo i jedinstvo na Balkanu njega je bilo i biæe, problem je ¹to smo uvek ¹titili debile iz milosrða i prirodna selekcija je zakazala...


mkt

ma bzvz
bolje da su slikali ovako ove sto prodaju vodu za duplo skuplje
ovaj je neki jadnik


monsterbnt

Citat: mkt poslato 22 Maj, 2014, 08:54
ma bzvz
bolje da su slikali ovako ove sto prodaju vodu za duplo skuplje
ovaj je neki jadnik

Pa zato sto je jadnik zato je i uhapsen..... inace lese od batina...
Smrt SVIMA!!!!