Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

...sad je pravi momenat da se iskoristi haos i sru¹i vlada ovog retardiranog debila...

Plazma Keks

nego, a gde je ona EU koja hoce toliko da nam pomogne?

zVuk

danas bi trbalo da dodju timovi iz nemacke, austrije i slovenije....procitah u nekim novinama...

mis'im kad vec pitas....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

juga

Citat: hurricane poslato 17 Maj, 2014, 10:57
...sad je pravi momenat da se iskoristi haos i sru¹i vlada ovog retardiranog debila...
Mislim da sada nije momenat za to, jer malo li je haosa, sla¾em se da je debil, ali o ovom trenutku bi to dovelo samo do anarhije!

OKi

KOga interesuju malo drugacije vesti, informacije moze da slusa ovo http://www.uzivoradio.com/snaga-naroda-beograd.html


Biker-Boy

Citat: juga poslato 17 Maj, 2014, 13:30
Citat: hurricane poslato 17 Maj, 2014, 10:57
...sad je pravi momenat da se iskoristi haos i sru¹i vlada ovog retardiranog debila...
Mislim da sada nije momenat za to, jer malo li je haosa, sla¾em se da je debil, ali o ovom trenutku bi to dovelo samo do anarhije!
pa kad bi malo citao i malo se informisao saznao bi daje Anarhija 10000x bolja od ove posrane demokratije, samo to je uvek bio problem, ljudi se plase onog sto ne poznaju...
I feel the need..... the need for speed !!!

Plazma Keks

Citat: zVuk poslato 17 Maj, 2014, 13:07
danas bi trbalo da dodju timovi iz nemacke, austrije i slovenije....procitah u nekim novinama...

mis'im kad vec pitas....
trebalo, znaci da ce doci i mozda nece doci...

OKi

A ja sam sinoc cuo u dnevniku, da iz Slovenije dolaze KUVARI  :violina:

ЯЭВОЛУТИОН

a ja vec deceniju slusam o smaku sveta......gadni su dani...poplava je ozbiljna, a svejedno uvek neko pokusa da ucari.....kad pogledate koliko stanovnika ima Sabac verovatno su mogli samo organizovati odbranu....kako radi vlast u Sapcu i ne samo u Sapc vec i u drugim mestima tesko.....Ovo kod Obrenovca se nije moglo braniti....samo da ne bude gore....
Ima jedna cuvena recenica u knjizi "prica o Dzungli" R,A, Kiplinga....."pusticu dzunglu na selo"....nikada ne podcenjivati snagu prirode.....taj deo Kolubare se mogao skrenuti u Savu mnogo pre Obrenovca....ako ni zbog cega drgog onda zbog TENTa 1 i 2....ali ko zna kad ce ponovo ovako...mozda za jedno 50 godina...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


balcan girl

vala bas ga je napisala...i sve je istina....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


PECA BMW

A gde nam je Predsednik ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Peca... Tihuje... Kontemplira...

Boban_m

#9635
.



Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen