Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Pogre¹na taktika...
Mog drugara deda, crnogorac original, ¹ta god da im se veselo i lepo de¹ava u porodici, slava, svadba, rodi se unuk, drug kupi motor, ne bitno, matori izaðe ispred kuæe, i opali iz pi¹tolja par komada u vazduh...
I ja se jednom zadesio tamo kad je deda izvukao prangiju da ode da objavi kom¹iluku da se kod njih slavi i baba skoèi i nemoj i nemoj, a deda je pogledao i sasekao ko ¾iletom, uæutala se u momentu, i deda prozbori: "Neka, od kad su nam se doselili ovi cigani u ulicu moram stalno da ih podseæam, nek znaju svi da imam pi¹tolj, i da ne ¹tedim na mecima." ;)
Preventiva. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 April, 2014, 21:38
Pogre¹na taktika...
Mog drugara deda, crnogorac original, ¹ta god da im se veselo i lepo de¹ava u porodici, slava, svadba, rodi se unuk, drug kupi motor, ne bitno, matori izaðe ispred kuæe, i opali iz pi¹tolja par komada u vazduh...
I ja se jednom zadesio tamo kad je deda izvukao prangiju da ode da objavi kom¹iluku da se kod njih slavi i baba skoèi i nemoj i nemoj, a deda je pogledao i sasekao ko ¾iletom, uæutala se u momentu, i deda prozbori: "Neka, od kad su nam se doselili ovi cigani u ulicu moram stalno da ih podseæam, nek znaju svi da imam pi¹tolj, i da ne ¹tedim na mecima." ;)
Preventiva. ;)

Samo da se ne naðe neki "savestan", da prijavi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

bolje da ne znaju pa da se iznenade, nego da znaju pa da smisle nacin kako da te zajebu

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

danas cujem na B92, majka kojoj je reka odnela dva deteta je uhapsena. a tamo nekog kristijana pustaju na slobodu i pisu o njemu kao da je starleta


Slaninar

"Prihvatanjem zahteva za dr¾avljanstvo maðarskih manjinaca, ali i drugih, mimo bilateralnih ugovora, Maðarska u Vojvodini ugro¾ava dr¾avni suverenitet i teritorijalni integritet Srbije."


Vidim, tuku po u¹ima Maðari ko neæe da uzme njihov paso¹, a na¹i se opiru, sve neæe.  

(da ne bude zabune - ne planiram uzeti taj paso¹ - nikad)


Vojvodina je propala kad su poèeli da njome gazduju iz BG. To je èinjenica.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

K0le



balcan girl

ta majka je uhapsena zbog drugog deteta, odnosno zbog bebe koju je drzala u narucju kada je skocila u vodu. ja ipak mislim da nesto nije u redu sa tom zenom, jer ako setas pored nabujale reke sa dva mala deteta, odnosno jedno nosis a drugo pustas da ide samo, tu nesto nije u redu. drugo kad ti jedno dete upadne u vodu ne skaces u istu sa detetom u narucju jbg nego ga spustis na obalu pa skaces da spasavas dete zar ne? pazi moze da se desi da u trenutku zena nije razmisljala nego je uskocila misleci da je plitko, ali opet nesto sa tom zenom definitivno nije bas kako treba, mislim mentalno....nesto tu definitivno nije kako treba....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

U usta ih jebem, em ¾eni kasni plata par meseci sad, em æe da oporezuju dodatno kad stigne.  :)   Srbijo!

http://www.021.rs/Info/Srbija/I-trudnicama-se-naplacuje-solidarni-porez.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen



perlx

Jos samo da i za javni dug drzave budu krivi motociklisti.


balcan girl

nesto mi se javlja da nece da mi objave komentar na ovaj clanak o opaaaasniiiim motorciklistima :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

http://www.telegraf.rs/vesti/1009398-ugradite-silikone-od-1-maja-besplatno-povecanje-grudi-u-srbiji
ako je ovo tacno, bice puno glupaci po srbiji i ostalih ne srpkinja koje ce se gurati za malo plastike

monsterbnt

Vazno je da se sise ugradjuju za dz..... to sto nepa para za lecenje dece, ko im jebe mater kad nemaju sise....
Smrt SVIMA!!!!