Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Hohštapler

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/452357/Decaku-koji-je-izbo-reketase-prete-smrcu

...èitam i ne verujem u kakvom bolesnom sistemu mi ¾ivimo...
Snimak kamera pokazuje da su ga gaðali ciglama, udarali kantom, davili i da je on tek tada poteogao no¾, i on dobije poku¹aj ubistva a oni ni¹ta...
Èekaj jebem mu mater... jel trebao i on da zavr¹i kao onih par njega prebijenih u "¹kolskom nasilju" pa da bude nevin ali mrtav?
Jel postoji samoodbrana kod nas u zakonu ili je onaj koji je gore pro¹ao uvek ¾rtva?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Mart, 2014, 12:11
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/452357/Decaku-koji-je-izbo-reketase-prete-smrcu

...èitam i ne verujem u kakvom bolesnom sistemu mi ¾ivimo...
Snimak kamera pokazuje da su ga gaðali ciglama, udarali kantom, davili i da je on tek tada poteogao no¾, i on dobije poku¹aj ubistva a oni ni¹ta...
Èekaj jebem mu mater... jel trebao i on da zavr¹i kao onih par njega prebijenih u "¹kolskom nasilju" pa da bude nevin ali mrtav?
Jel postoji samoodbrana kod nas u zakonu ili je onaj koji je gore pro¹ao uvek ¾rtva?!


i ja sam malo pre ovo proèitao i ne verujemu kakvom bolesnom sistemu mi ¾ivimo...

Lazic


mkt

prcas zenu a dete pored spava ,,,ne kapiram

Lazic

A sex u prirodi...??? :P ;D


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.



Lazic

#9190
Citat: monsterbnt poslato 25 Mart, 2014, 18:56
http://www.nedeljnik.co.rs/sr/2014/03/20/dnevni-magazin/koare-zadnja-vojna-pota-srpskih-junaka
Malo sam se gu¹io dok sam ovo èitao... Pri tom nemam ni¹ta ni protiv jednog naroda na svetu, ukljuèujuæi i Albance, ali kad kreteni doðu do vlasti i oru¾ja, sve ode u kurac... Jebo nas Milo¹eviæ, sve je sjebao èega se dohvatio da re¹ava, a ovo mu je bio vrhunac izdaje... Nego èudovi¹te moje, da nisi ti bio tamo...?

monsterbnt

Nisam.... Ja sam bio tenkista..... Na zalost nismo mogli da se popnemo tu, zato su samo tu i uspeli da pomere VJ za celih 200 metara i da to proglase za svoju veliku pobedu.... Mater li im svima....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Opet onoga ¹to je pisao je gore odveo Albanac, samo mogu da mrzim pojedince, nikako cele narode...

monsterbnt

Ja nisam rasista...... Ja sve ljude mrzim podjednako bez obzira na rasu, veru, naciju....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Èudovi¹te moje, zato je va¾no da ljudi tebe vole...:-*

Plazma Keks

kakav tacno vrhunac izdaje?

monsterbnt

Posle 78 dana jedenja govana, jedan potpis i puj pike ne vazi......
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Ovaj bambi je ba¹ dete ponekad... Mada u njegovim godinama sam dobio prvo dete...

Plazma Keks

pa da li bi ti nastavio da jedes govna do kraja i na kraju da sve bude sravnjeno?

Lazic

 [facepalm] [samoubistvo]

Do kraja '97-me ovk je bila na spisku teroristièkih organizacija amerièkog ministarstva odbrane, imao je odre¹ene ruke da re¹i probleme dole, ali sve je sjebao, na kraju i '99-tu... Taman kad su bili na ivici kopnene invazije se predao...