Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Ja sam iskoristio svoje biraèko pravo. 8 godina mi je bilo uskraæeno, a od 2000-e izlazim na svake izbore.

Lazic

©to ti je bilo uskraæeno...?

mi¹ko_kolo

Bio izbrisan 92-e iz spiskova jer nisam hteo da ratujem za Æobicu, a zbog tvrdoglavosti nisam hteo da se ponovo upisujem. ;D

Lazic


mrle



mrle

Citat: Ivicat poslato 18 Mart, 2014, 16:32
A vest ispod nje:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=03&dd=18&nav_category=640&nav_id=825391

malo se zna, na pro¹lim izborima urs i ldp su bili ispod cenzusa, ali su morali da preðu. U jednoj izbornoj jedinici na Kosovu (ovog tipa jedinica) urs je imao 95%. I normalno, pre¹ao cenzus.

Ivicat

Ja sam vise mislio na to da ce vlast da ispuni sve uslove EU. Sada je to Kosovo. A ovi gradjani Srbije muslimanske veroispovesti (goranci kao narod-manjina ne postoje), spomenuti o gornjem clanku zive gde...

mi¹ko_kolo

Gre¹ka, Goranci postoje. Samo ih je najmanje u Gori, ¾ive po celoj Srbiji i ogroman procenat u inostranstvu.

Lazic

I iz nekog meni nepoznatog razloga, vole nas vi¹e nego ¹to mi sami sebe volimo...

K0le

Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2014, 17:36
I iz nekog meni nepoznatog razloga, vole nas vi¹e nego ¹to mi sami sebe volimo...

Znam ja nas, jeb'o ti nas ...

Ivicat

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Mart, 2014, 17:20
Gre¹ka, Goranci postoje. Samo ih je najmanje u Gori, ¾ive po celoj Srbiji i ogroman procenat u inostranstvu.

Izgleda da si u pravu. Ja sam mislio na oblast Novi Pazar, Sjenica, Tutin. Tu ih ima dosta i vec duze vreme cuju se glasine...

Major



Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

http://mondo.rs/a673344/Video/Mondo-TV/Da-li-devojke-padaju-na-skupe-automobile.html

ova devojka, ima na grudima 'folow your dreams' zar to nije bre ona sisata silikonka, ovo nesto malo i mrsavo? ;D


mrle



mrle