Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: DaChaS poslato 08 Mart, 2014, 10:14


- Kad smo na parkingu kod bolnice parkirali auto i izašli, i on i supruga počeli su da se udaraju u glavu i grudi i plačući da kunu: „Kuj ni ukrade Sinišu, crk‘o dabogda. Ruke mu se osušile, pobrljaveo i pošašaveo do kraja života“.
i ovaki se mnoze...lele lele, zasto su oni u genetskom lancu i dalje -_-, novorodjeno dete u gepek...
i samo cekam da neko doda svakom moze da se desi ahahahahahah

Lazic


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


DebeliZmaj

monster... a voleo bi malo i kdo nas da se puca...
makar da biju pedere da uzmesh neki dinar ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Mislim da je ovde bilo dosta pucanja.... Samo ismevam ove retardirane zveri.... jedini nacin da nekome pomognu je da izvrse kolektivno samoubistvo
Smrt SVIMA!!!!

Dukags

sreæom pa su nam ovi ostali mnogo pametniji?

monsterbnt

pametniji od cega? kiselog krastavca?
izgleda da je ovde kriterijum da budes na vlasti da ti IQ bude manji od broja cipela... ovi iz dveri su bar smesni ponekad....
Smrt SVIMA!!!!


mkt

danas sam slikao ove iz dveri haha pa to sve radikali bivsi

Joker

Ista govna, samo rotiraju.. Kako negde popuse tako predju na drugu i tako u krug... Stoka..
Treba cela Srbija kada dodje glasanje da ostane lepo kuci i da shvate onda kakva su goveda svi zajedno..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Joker poslato 10 Mart, 2014, 02:11
Ista govna, samo rotiraju.. Kako negde popuse tako predju na drugu i tako u krug... Stoka..
Treba cela Srbija kada dodje glasanje da ostane lepo kuci i da shvate onda kakva su goveda svi zajedno..

Da se beli listiæi ne dele na one koji su pre¹li cenzus onda bi imalo smisla. Ovako svi preostali glasovi se proporcionalno dele na one koji preðu cenzus.
Bilo bi dobro da mo¾e da se ne glasa uop¹te i da to ima svoju te¾inu.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Jo¹ jedno 50 godina saznaæemo pravu istinu i svi æe priznati u svojim memoarima da su kr¹ili prava, samo ¹to to nama neæe mnogo pomoæi.
Jebem im svima sve po spisku!

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/448496/Sreder-uporedio-Krim-sa-bombardovanjem-SRJ-1999
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 10 Mart, 2014, 08:14
Da se beli listiæi ne dele na one koji su pre¹li cenzus onda bi imalo smisla.

Da na izborima mo¾e i¹ta da se promeni, da se o ièemu tu stvarno odluèuje, onda bi bili ukinuti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE


Ivicat

#9055
Citat: MIGE poslato 10 Mart, 2014, 09:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Mart, 2014, 22:26
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/448235/Natasa-Kojic-Stidim-se-Srbije

[samoubistvo]  [povracanje]
nit volim nju nit njenog oca...al za ovo je u pravu

Ne zezaj. Ona u pravu?

"Dobila je stipendiju za èuveni univerzitet Berkli" Pa sto nije dobila diplomu sa Berklija? Sa tom diplomom ne bi morala da "radi u jednog agenciji za statiste", i ne bi  "od njenog tela u konaènoj verziji ostala je samo zadnjica". Vec bi pripadala srednjoj klasi u Americi, imala porodicu, veliku kucu i dobar auto. Ovako je samo jedna karikatura zeljna paznje.

BOKYBOY

Citat: MIGE poslato 10 Mart, 2014, 09:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Mart, 2014, 22:26
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/448235/Natasa-Kojic-Stidim-se-Srbije

[samoubistvo]  [povracanje]
nit volim nju nit njenog oca...al za ovo je u pravu

... bem je ja u usta ciganjska,ja sam krvario za tu njenu Srbiju gde se rodila,mogao sam da odem kad god sam hteo,sva rodbina mi je preko...i nista od nje dobio nisam ali je volim  i dalje...i opet bih isto uradio...

MIGE

Citat: BOKYBOY poslato 10 Mart, 2014, 10:51
Citat: MIGE poslato 10 Mart, 2014, 09:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Mart, 2014, 22:26
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/448235/Natasa-Kojic-Stidim-se-Srbije

[samoubistvo]  [povracanje]
nit volim nju nit njenog oca...al za ovo je u pravu

... bem je ja u usta ciganjska,ja sam krvario za tu njenu Srbiju gde se rodila,mogao sam da odem kad god sam hteo,sva rodbina mi je preko...i nista od nje dobio nisam ali je volim  i dalje...i opet bih isto uradio...
ne kazem da nisi u pravu,ja volim srbiju i to mnogo al su se ljudi ovde iskvarili ...jbg...


DebeliZmaj

bokyboy ... zluchish sad ko sluzbeno ovlashceno lice :))))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell