Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Mart, 2014, 16:19
[facepalm]

..pitajte maðare, ukrajince, estonce, letonce, litvance, istoène nemce i sve ostale koji su imali tu "èast" da budu pod rusima, za¹to su slavili dan kad su im videli leða...

Toliko od mene.

ali stvarno su sevrnokoreanci pretnja amerima

http://www.kurir-info.rs/pentagon-severna-koreja-je-rastuca-pretnja-za-sad-clanak-1258445

Hohštapler

Kakve to veze ima sa razuðenom obalom Finske?!  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

prvo, rusi ne vrse invaziju na ukrajinu jer ih je janukovic poslao u pomoc. po ustavu ukrajine pise da moze ako se potpise ugovor.

koliko se secam, gulazi i ostale cistke su postojale dok je bio staljin ziv, a on je bio gruzijac

Ivicat

Citat: zVuk poslato 05 Mart, 2014, 12:46
Citat: Ivicat poslato 05 Mart, 2014, 12:38
Hajde da ostavimo po strani istoriju.



Pogledajte samo datume i iznose. Prosecno se svakih 5 dana zaduziju sa 50-100 miliona e sa rokom otplate od 1-5god + stalni deficit.
Ne razumem kako neko moze da bude ravnodusan prema ovome sto rade i da se drzi po strani. Razumete li vi da cemo sve ovo mi i nasa deca da placamo? Onaj ko smatra da ne treba da se bori za bolju buducnost sebe i svoje dece, ne zasluzuje bolje.

Lepo kazu, kakvi gradjani, takva vlast.

...kako bi se ti borio protiv toga..??

Ja licno, mogu da skacem, vicem, gladujem, sta god da uradim, nece imati uticaja. Sve sto mogu da postignem, jeste da me zatvore, kazne ili prebiju. Isto vazi za svakoga od nas. Ali ako se organizujemo, stvari budu drugacije...

mrle

ima¹ na umu neku opciju na izborima?
ja ne¹to imam neke simpatije

Hohštapler

(imam jedan pixel na levom jajU, koji mi seva i za Ruse i za Ukrajince)
Ovo ¹to Ivicat prièa, to mene muèi... stoka koja nama radi o glavi!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Ma, meni Bambi otvorio oèi: Ukrajinci zvali Ruse, doèekali ih oberuèke i tamo cveta bratska ljubav - ne treba to kvariti.

Nego, ovde kod nas, apropo prièe o odlasku iz zemlje:

http://www.021.rs/Info/Srbija/Za-realnu-potrosacku-korpu-niko-nema-para.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

3006


zVuk

Citat: Ivicat poslato 05 Mart, 2014, 14:03
Citat: zVuk poslato 05 Mart, 2014, 12:46
Citat: Ivicat poslato 05 Mart, 2014, 12:38
Hajde da ostavimo po strani istoriju.



Pogledajte samo datume i iznose. Prosecno se svakih 5 dana zaduziju sa 50-100 miliona e sa rokom otplate od 1-5god + stalni deficit.
Ne razumem kako neko moze da bude ravnodusan prema ovome sto rade i da se drzi po strani. Razumete li vi da cemo sve ovo mi i nasa deca da placamo? Onaj ko smatra da ne treba da se bori za bolju buducnost sebe i svoje dece, ne zasluzuje bolje.

Lepo kazu, kakvi gradjani, takva vlast.

...kako bi se ti borio protiv toga..??

Ja licno, mogu da skacem, vicem, gladujem, sta god da uradim, nece imati uticaja. Sve sto mogu da postignem, jeste da me zatvore, kazne ili prebiju. Isto vazi za svakoga od nas. Ali ako se organizujemo, stvari budu drugacije...

...nazalost stvari stoje tako da mi mozemo da se organizujemo koliko hocemo, ali ta organizacija bi morala opet da odredi nekog ko bi donosio odluke i taj neko bi vrlo brzo bio u problemu jer u drzavi para nema, pokrao ih sloba, da bi se napravile pare potreban  je proizvodnja koje isto tako nema, nesto su izbombardovali ameri, ostatak su rasprodali zutaci....svetska banka zna da u Srbiji para, koje su nam prekopotrebne, nema i naravno ucenjuje sa tim scuvajboze kreditima.....tako da smo mi vec decenijama u vrzinom kolu iz kog na zalost necemo izaci dok se ne desi smak sveta...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: mrle poslato 05 Mart, 2014, 14:05
ima¹ na umu neku opciju na izborima?
ja ne¹to imam neke simpatije
Nesreæo, neæe¹ valjda za dveri ili treæu srbiju ili kuku, ldp...??? :P ;D [rofl] :-*

mrle

Citat: Slaninar poslato 05 Mart, 2014, 14:07
Ma, meni Bambi otvorio oèi: Ukrajinci zvali Ruse, doèekali ih oberuèke i tamo cveta bratska ljubav - ne treba to kvariti.

Nego, ovde kod nas, apropo prièe o odlasku iz zemlje:

http://www.021.rs/Info/Srbija/Za-realnu-potrosacku-korpu-niko-nema-para.html
za ovo plus od mene.
23æa godina je kako vozim motor. Prvi put ga nisam vozio ove ogdine, neregistrovan.
Dobro, do sada nisam imao troje dece i ¾enu.
Ali èesto prièam sa ¾enom da smo do pre tri-èetiri godine svako veèe i¹li negde na piæe, zujali.
Sada to ne bi mogli i da nema dece.
Sve je drastièno poskupelo.
Pogledajmo samo pivo, tada je moglo da se naðe i ispod 40din (neka MB itd i za ispod 30).
Deèiji mali sokiæi Juvitana bili 15-25din, zavisi gde ih kupuje¹ (125ml), sada nema ispod 60din (bebac mo¾e razbla¾enih sa vodom da popije i  3-4 dnevno, kao i tata piva :) ).
Pelene su bile oko 1000 din na akcijama, inaèe do 1300din (pampers, pufies). sada su 1700din, ako se naðe za 1400.
Infostan bio oko 7500din, sada mi je 10500din.

A da napomenem da ni onda nije bilo para. I tako iz meseca u mesec, sve vi¹e fali para.


Uglavnom, tekst je totalno taèan.

balcan girl

a realno 10 najbogatijih na svetu ima para da isplati sve dugove svih zemalja na svetu :D :D :D sto znaci ajmo da napravimo svetski rat :D :D malo se proredimo streljamo ove sto imaju para elem mogu i da ih poklone zar ne :D ipak je zdravlje najbitnijeeee i takooo :D :D :D :D a da i ako moze ovaj put rat nek se recimo odvija npr u americiiii tamo bi bilo najpodesnije zbog terena mislim :D :D mozemo mi neki rat i da preskocimo i onako smo proredjeni prilicno :D :D mi eto mozemo da pocistimo nase zadnje dvoriste od korova :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle


Lazic

Citat: mrle poslato 05 Mart, 2014, 14:40
Citat: Slaninar poslato 05 Mart, 2014, 14:07
Ma, meni Bambi otvorio oèi: Ukrajinci zvali Ruse, doèekali ih oberuèke i tamo cveta bratska ljubav - ne treba to kvariti.

Nego, ovde kod nas, apropo prièe o odlasku iz zemlje:

http://www.021.rs/Info/Srbija/Za-realnu-potrosacku-korpu-niko-nema-para.html
za ovo plus od mene.
23æa godina je kako vozim motor. Prvi put ga nisam vozio ove ogdine, neregistrovan.
Dobro, do sada nisam imao troje dece i ¾enu.
Ali èesto prièam sa ¾enom da smo do pre tri-èetiri godine svako veèe i¹li negde na piæe, zujali.
Sada to ne bi mogli i da nema dece.
Sve je drastièno poskupelo.
Pogledajmo samo pivo, tada je moglo da se naðe i ispod 40din (neka MB itd i za ispod 30).
Deèiji mali sokiæi Juvitana bili 15-25din, zavisi gde ih kupuje¹ (125ml), sada nema ispod 60din (bebac mo¾e razbla¾enih sa vodom da popije i  3-4 dnevno, kao i tata piva :) ).
Pelene su bile oko 1000 din na akcijama, inaèe do 1300din (pampers, pufies). sada su 1700din, ako se naðe za 1400.
Infostan bio oko 7500din, sada mi je 10500din.

A da napomenem da ni onda nije bilo para. I tako iz meseca u mesec, sve vi¹e fali para.


Uglavnom, tekst je totalno taèan.

Da zna¹, sve ide u kurac od kad znam za sebe... 2000-te godine mi je infostan za 48 kvm bio 60dm, sad je oko 100e, a plata mi je ista kao tada...[facepalm]


@Irena:
Aj se kandiduj, glasaæu za tebe...:-*

balcan girl

:D :D pa daj te mi 10.000 potpisa i off we go :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


mrle

Citat: Laziæ poslato 05 Mart, 2014, 14:37
Citat: mrle poslato 05 Mart, 2014, 14:05
ima¹ na umu neku opciju na izborima?
ja ne¹to imam neke simpatije
Nesreæo, neæe¹ valjda za dveri ili treæu srbiju ili kuku, ldp...??? :P ;D [rofl] :-*

treæa srbija su neki otpadnici dveri, ldp i èeda su dokazani...
onda...


mrle