Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

pittatore

Trkale se budale niz Dimitrijalu i tu kod Djuriceve se uvek stvori kolona od onih koji tu skrecu a ovaj sa pezoom pokusao iz desne trake da utrci ispred renoa i eto belaja, ovo je 200m od moje kuce,tu nam je vrtic.

monsterbnt

Kako bi im stavljao kitu u mengele.... pe nek ih posle toga mere....
Smrt SVIMA!!!!

Ivicat

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Mart, 2014, 10:39
Citat: zVuk poslato 04 Mart, 2014, 10:02
...a ja bih se licno pre ubio nego da idem na skup koji organizuju dveri, obraz i slicni mediokriteti.....

Mediokriteti?!
Ti ima¹ visoko mi¹ljenje o njima onda (za razliku od mene). ;)

A bas imamo puno izbora. Sa jedne strane njih a sa druge strane:

Citat: PECA BMW poslato 26 Februar, 2014, 13:39

















:D

zVuk

...zato je najbolje stati sa satrane i uz pivo i kokice gledati ih kako se jedu izmedju sebe...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Citat: pittatore poslato 04 Mart, 2014, 10:55
Trkale se budale niz Dimitrijalu i tu kod Djuriceve se uvek stvori kolona od onih koji tu skrecu a ovaj sa pezoom pokusao iz desne trake da utrci ispred renoa i eto belaja, ovo je 200m od moje kuce,tu nam je vrtic.

Predpostavljam da je tako ne¹to, dva mladiæa u dva auta, neustra¹ivi boxer i "ti æe¹ meni"...
E jebi ga sad...

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Mart, 2014, 11:07
Citat: pittatore poslato 04 Mart, 2014, 10:55
Trkale se budale niz Dimitrijalu i tu kod Djuriceve se uvek stvori kolona od onih koji tu skrecu a ovaj sa pezoom pokusao iz desne trake da utrci ispred renoa i eto belaja, ovo je 200m od moje kuce,tu nam je vrtic.

Predpostavljam da je tako ne¹to, dva mladiæa u dva auta, neustra¹ivi boxer i "ti æe¹ meni"...
E jebi ga sad...


ko ce ga znati...nek pocivaju u miru....

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Major

[rofl]

p.s. Verujem da su ga vec zvali iz vecine stranaka [rofl]

Lazic

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Mart, 2014, 11:07
Citat: pittatore poslato 04 Mart, 2014, 10:55
Trkale se budale niz Dimitrijalu i tu kod Djuriceve se uvek stvori kolona od onih koji tu skrecu a ovaj sa pezoom pokusao iz desne trake da utrci ispred renoa i eto belaja, ovo je 200m od moje kuce,tu nam je vrtic.

Predpostavljam da je tako ne¹to, dva mladiæa u dva auta, neustra¹ivi boxer i "ti æe¹ meni"...
E jebi ga sad...



Pro¹ao dva puta od jutros, svaka èast ko god da je èistio, da nije bilo na ostrvu 10-ak ljudi da pale sveæe ne bi ni znao da se ne¹to desilo...

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 04 Mart, 2014, 09:39
Alergièan sam na te ¹to "¹tite svoje" u tuðoj zemlji.
Samo jedno pitanjce. A ¹ta ¹tite SAD i EU u Ukrajini? Mo¾da Ukrajince?! Ili svoje interese?

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Mart, 2014, 14:10
Citat: Slaninar poslato 04 Mart, 2014, 09:39
Alergièan sam na te ¹to "¹tite svoje" u tuðoj zemlji.
Samo jedno pitanjce. A ¹ta ¹tite SAD i EU u Ukrajini? Mo¾da Ukrajince?! Ili svoje interese?

"Demokratiju". Ko ne radi ¹ta mu se ka¾e, dobije demokratiju, pa onda radi ¹ta mu se ka¾e.  Sve je to bagra.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ja mislim da mi opet napravimo neki pokret nesvrstanih ovo ono uzmemo jeftinije od putina gas jelte oni ce da budu pod sankcijama pa prodamo evropi i amerikancima skuplje pa mi zadrzimo visak love :D :D a a sta kazete a? irena za predsednika :D :D :D :D :P legalizujemo drogu i prostituciju :D napravimo sistem banaka ko kajmanska ostrva uz debelu proviziju i ladimooo jajaaaaaa :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

3006

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Mart, 2014, 14:10
Citat: Slaninar poslato 04 Mart, 2014, 09:39
Alergièan sam na te ¹to "¹tite svoje" u tuðoj zemlji.
Samo jedno pitanjce. A ¹ta ¹tite SAD i EU u Ukrajini? Mo¾da Ukrajince?! Ili svoje interese?
Poku¹avaju da naprave ono ¹to su uspeli kod nas. Verujem da su snajperisti bili ubaèeni sa strane i kokali i jedne i druge.
CIA snajka, CIA.

stilgar

Citat: zVuk poslato 04 Mart, 2014, 11:06
...zato je najbolje stati sa satrane i uz pivo i kokice gledati ih kako se jedu izmedju sebe...
samo ce posle nas da jebu to je problem nego da vidimo mi ko ima najmanji manje ce da nas boli :)

Major

Srbi ce opet biti krivi ;D

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 04 Mart, 2014, 15:12
Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Mart, 2014, 14:10
Citat: Slaninar poslato 04 Mart, 2014, 09:39
Alergièan sam na te ¹to "¹tite svoje" u tuðoj zemlji.
Samo jedno pitanjce. A ¹ta ¹tite SAD i EU u Ukrajini? Mo¾da Ukrajince?! Ili svoje interese?

"Demokratiju". Ko ne radi ¹ta mu se ka¾e, dobije demokratiju, pa onda radi ¹ta mu se ka¾e.  Sve je to bagra.

Zar Janukoviè nije bio demokratski izabran? ©to ga nisu zbacili demokratskim a ne "demokratskim" putem? Timo¹enkova je izgubila na pro¹lim izborima, pa je zaglavila æorku. A ¹to? Zbog istih stvari kao i Janukoviè: uzimanje provizije i dr¾avnih para od gasovoda.

Plazma Keks

Cisto za one koji ne znaju. Rusi su otisli na poluostrvo koje je pre raspada CCCP-a pripadalo njima. A posto su ukrajinski opozicionari poceli da divljaju jer su  ili potpomognuti od strane zapada. Rusi su lepo otisli na poluostrvo na koje su smeli da odu jer su ukrajinci potpisali ugovor sa njima.
To za janukovica je glupost jer su cak i nadjena dokumenta u kojima pise da je opozicija poput boksera klicka primala kintu sa razlicitih racuna...
nah.. Ionako dzabe pricam jer prijatelji iz eu koji su nas vecito tamanili i karali kako su stigli imaju casne misli i sa ukrajinom. To je za one koji vole eu.. Jbs i rusiju ali sami ne mozemo da opstanemo. Pre bih rusiju odabrao, manje su nam stete naneli

Hohštapler

 [facepalm]

..pitajte maðare, ukrajince, estonce, letonce, litvance, istoène nemce i sve ostale koji su imali tu "èast" da budu pod rusima, za¹to su slavili dan kad su im videli leða...

Toliko od mene.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Znaci kad amerika siri demokratiju bombama onda je to ok, a kad Rusi stite svoje licne interese da pri tome opale samo par metaka u vazduh onda je to invazija.... Jebe mi se ko je tu u pravu. Vreme je bilo da se ameri i EU dobro nasisaju necijeg kurca... Hladni rat i bipolarni svet su najduze cuvali mir i sprecavali kurcenje.... Na zalost za nas kasno....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Mart, 2014, 16:19
[facepalm]

..pitajte maðare, ukrajince, estonce, letonce, litvance, istoène nemce i sve ostale koji su imali tu "èast" da budu pod rusima, za¹to su slavili dan kad su im videli leða...

Toliko od mene.
e blago se tebi kad istoriju vidis nekoliko godina unazad (JEDAN VELIKI FACEPALM)... Reci ti meni sta su nama nemci i madjari radili? Hmmm... Ubijali nas? Maaaaa jok samo su nas mucili i ubijali... Sta su njima nemci uz podrsku madjara radili rusima?  Nisu nista, samo su isli malo da zagreju ledenu rusiju. Nemcima i madjarima je to bila kazna za njihove zlocine i ako im. Toliko miliona ljudi da pobiju jer su uzvisena rasa...
Otvori bre malo oci i pogledaj oko sebe, koji ti je q?