Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 02 Mart, 2014, 14:17
I to je taèno, ali im ja ne bi pru¾io to zadovoljstvo. Samoubistva su, uglavnom, jako brza. Kod mene ne bi imao tu privilegiju. Bolelo bi ga jako.

Ovi su bolesni pa su bolesni. Ne vidim kako bi svet postao lep¹e mesto da su ih muèili posle toga. Normalne da odvrati od takvih sranja je dovoljno samo ih zatvoriti. A bolesnike - tu nema pomoæi, samo da kom¹ije ne æute, da se spase deca.  A ove u ludaru, u zatvor, ili metak u èelo ako su veæ napravili sranje, pa je kasno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


mrle


Lazic

Imenjaèe ne zajebavaj ako Rusima sad treba podr¹ka, poje¹æu "novi" vojni kai¹ ¹to mi je dao Goranov sin, bez priloga...:o




Slaninar

SPS je svojevremeno imao re¾imski "rok" bend, a ovi imaju re¾imski moto klub.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: mrle poslato 03 Mart, 2014, 14:43
Citat: okisa poslato 02 Mart, 2014, 17:54
http://srbin.info/2014/03/02/ajmo-ajde-svi-na-ulice-veliki-skup-podrske-ruskoj-braci-u-borbi-protiv-nacizma/


Rade Vojvodiæ i bajkeri dolaze u 17h ispred ruske ambasade u znak podr¹ke.

...kome oni daju podrsku..?? rusima protiv ukrajinaca u ukrajini.....??   po meni ili su licemeri ili nemaju pojma sta se tamo dogadja, ali im se dize na putina....

rusi u ukrajini rade isto ono sto su nama radili nato i siptari na kosovu.....moja poruka tim bajkerima je da se manu corava posla i da se voze za svoju dusu kako ne bi postali pioni u rukama mocnika.....

ili ako vec zele da daju podrsku nekome u tom sukobu, nek uzmu oruzije u ruke i nek se prijave u dobrovoljce.....ali sumnjam da bi iko od njih imao muda da ide u rat za krim....

...lako je huskati na rat iz udobnosti svoje sobe....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

Citat: zVuk poslato 04 Mart, 2014, 07:39

...kome oni daju podrsku..?? rusima protiv ukrajinaca u ukrajini.....??   po meni ili su licemeri ili nemaju pojma sta se tamo dogadja, ali im se dize na putina....

rusi u ukrajini rade isto ono sto su nama radili nato i siptari na kosovu.....moja poruka tim bajkerima je da se manu corava posla i da se voze za svoju dusu kako ne bi postali pioni u rukama mocnika.....

ili ako vec zele da daju podrsku nekome u tom sukobu, nek uzmu oruzije u ruke i nek se prijave u dobrovoljce.....ali sumnjam da bi iko od njih imao muda da ide u rat za krim....

...lako je huskati na rat iz udobnosti svoje sobe....

A da li ti imas pojma sta se tamo dogadja?

Ljudi nisu hteli uz EU, nisu hteli kredite, privatizaciju, 'demokratiju',... Al' resio zapad da ipak bude po njegovom pa krenule demonstracije jer kao narod tako zeli. I tada se niko iz sveta nije bunio. Ni kada su snajperima demonstranti skidali policiju. Ni kada je dosla nova vlast po 'volji' naroda (ili koga god). A kada su rusi krenuli da zastite svoje (sto mi nismo mogli/hteli/smeli), ceo svet ih osudjuje i podrzava novu vlast u Ukrajini. No dobro, ceo svet je podrzavao i bombardovanje Srbije, pa ne znaci da su bili u pravu.

Uzgred, evo jednog od vodje bivse opozicije a sadasnje vlasti u Ukrajini:
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/446977/Oleg-Tjahnjibok-Ukrajinski-fasista-koji-seje-strah

Slaninar

Alergièan sam na te ¹to "¹tite svoje" u tuðoj zemlji.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

...janukovic je pokrao drzavne pare i rasporedio ih na privatne racune u zemljama evropske unije i tako napravio inflaciju u ukrajini, putin njemu takvom pruza podrsku i zastitu...

...kakve to veze ima sa eu i kreditima, proceni sam...

...ukrajinci koji zive na zapadu ukrajine, odakle je i ovaj tjahnjibok, su uvek bili fasisticki nastrojeni i mrze sve sto ne prica ukrajinski.....i oni su najvise bili protiv janukovica i nije im dovoljno sto je svrgnut, oni bi voleli da je mrtav......mrze i ruse i eu....

....rusi, po meni, imaju sasvim legitimno pravo da zadrze bazu na krimu koju su zakupili do dve hiljade cetrdeset i neke....

....najzalije od svega je sto obican narod zeli samo da zivi svoje zivote....

...i sve je to daleko od toga da ja imam pojma sta se tamo tacno desava, ali je situacija mnogo komplikovanija od onoga sto mi mozemo procitati u medijima...

...a ja bih se licno pre ubio nego da idem na skup koji organizuju dveri, obraz i slicni mediokriteti.....

....ja licno smatram da su i eu i rusija ista govna i da nas narod ne treba da se mesa i daje podrsku bilo kome u tom sukobu bas zato sto nemamo potpune informacije o svemu tome tako da ispada da ljudi idu da daju podrsku, a ne znaju ni kome ni cemu......ali kad cuju putin, odma stanu mirno, a da nemaju pojma o njegovoj politici...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

...rekoh to ovde veæ vi¹e puta, ponoviæu opet...
Samo nam daj Bo¾e da nam niko ne poma¾e, a pogotovo ne Rusi, ko je uèio istoriju i èitao malo, zna kako su nam Rusi uvek "pomagali".
...i da dodam, gde god su Rusi gazde, tanko se kaki... i to je potvrðeno u istoriji.
...a njima na¹a pomoæ svakako ne treba.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Ma sta se lozite ljudi.... U pitanju je veliko mahanje kurcevima izmedju putina i obame. Zapad podgrejao demonstracije i smenu vlasti (doduse extremno korumpirane), istok uzvraca udarac i zagorcava im pobedu.... O dverima i njihovom delovanju necu ni da pricam... Jedino sigurno je to sto svet opet postaje bipolaran, bez samo jedne velike sile, a to je prilicno cuvalo mir do raspada SSSR. Jbg kad se i jedni i drugi plase, onda cute i ne jedu previse govana...
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Citat: zVuk poslato 04 Mart, 2014, 10:02
...a ja bih se licno pre ubio nego da idem na skup koji organizuju dveri, obraz i slicni mediokriteti.....

Mediokriteti?!
Ti ima¹ visoko mi¹ljenje o njima onda (za razliku od mene). ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

nisam hteo da budem previse ostar..:)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic


pittatore

Ovaj crni 206 sam cesto vidjao parkiranog u Zahumskoj :(

Lazic


Hohštapler

Trkali se?!
Merenje na semaforu - èiji je veæi?! [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.