Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverinjak II




Ivicat


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

a jbg nije je napao u pm, verovatno da je stvarno napao neko bi reagovao. i nije ovo pedofil ovo je egzibicionista, i njih obicno boli dupe koliko zensko ima godina
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

...polako, jako brzo preðe i u to...
Da dete vri¹ti a niko ne pomogne, nije mi jasno...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

pa vidis valjda da nije vristala, vec se pomerila napred u busu i onda zvala oca telefonom a tek su onda putnici preko tog razgovora sa njenim ocem skontali sta se desilo, veruj meni nije bas sve to kako novine pisu, pa svi bi skocili da je dete vristalo....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ti si sumjiva, taman si dovoljno visoka... :o :P A svi znaju da si manijak...:P ;D :-*

balcan girl

samo sto nisam bila u bg :D :D :D tako da to nisam ja :D :D a i ne nosim kape :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

A niko ne pominje da nemas muski polni organ?!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

u novinama je samo pisalo polni organ, èini mi se...:P

balcan girl

joker a otkud znas da nemam :D :D :P :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major

Citat: Ivicat poslato 06 Februar, 2014, 12:11
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/440478/Pedofil-napao-devojcicu-u-autobusu-niko-od-putnika-joj-nije-pomogao

Zar je moguce da smo svi postali seronje i slabici?

Ja znam bar za 10 ovakvih slucajeva i to kad smo mi bili klinci.
Jednog takvog smo izuli iz cipela, cile nije znao da smo zajedno drugarica se nesto naljutila na tadasnjeg decka i otisla skroz pozadi i sela. Ovaj isto prisao i poceo da slajfa. Ona vrisnula mi skocili i mozemo samo reci da to vise nece raditi :)

mareskin

Citat: Major poslato 06 Februar, 2014, 13:52
Citat: Ivicat poslato 06 Februar, 2014, 12:11
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/440478/Pedofil-napao-devojcicu-u-autobusu-niko-od-putnika-joj-nije-pomogao

Zar je moguce da smo svi postali seronje i slabici?

Ja znam bar za 10 ovakvih slucajeva i to kad smo mi bili klinci.
Jednog takvog smo izuli iz cipela, cile nije znao da smo zajedno drugarica se nesto naljutila na tadasnjeg decka i otisla skroz pozadi i sela. Ovaj isto prisao i poceo da slajfa. Ona vrisnula mi skocili i mozemo samo reci da to vise nece raditi :)


Tri devojke su prolazile ispred radnje moje roðake u Po¾ezi kad im je pri¹ao neki tip iza leða povukao jednu od devojaka za rame i zbacio kaput ispod koga je bio go. Devojke se okrenu i krenu da ga udaraju torbicama, a onda dotrèe neki momci i poènu da ga mlate. On pobegne prema ¹koli kad u tom momentu naiðe policijska patrola i onda i oni krenu da ga pendreèe :D Mislim da i ako je bio lud posle toga je postao normalan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Ima razlike izmedju manijaka i ljudi koji su na lekovima. Ima jedan kod nas u kraju, kad ne popije lekove krene da psuje, pljuje, vice po stanici PI*KA i ostale socne recce :)
Murija ga privodila 100x ali dzaba kad je bolestan i kazu samo ga iskulirajte nece on nista da uradi. E sad nije ni prijatno kad ti se neko unosi u facu i vice, a ti kao treba da ne odreagujes :)

balcan girl

pazi obicno kod egzibicionista pravilo je i da nista drugo ne rade osim sto se skidaju goli i drkaju dok zene gledaju, kad zena ili dete pocne da vristi onda je to vec druga pesma, i tog treba debelo umlatiti al kad neko ne vristi i ne reaguje ni u kakvom smislu odkud da znas sta je u pitanju i da li da reagujes...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Jeste malo zajebano, to su bolesni ljudi, ali stavite se u ko¾u tih devojèica koje to do¾ive!!!
Pa zamisli da ti je sestra, ne dao Bog dete!?
Kakve su to traume, pogotovo ako je dete mlaðe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

zato ga naucis odmah od starta da vristi i sutira u muda :D :D :D madaa mene je tata kao pandur uvek ucio da kad me neko napadne ne vicem silovanje i tako to vec da vicem pozar :D :D na silovanje se niko ne okrene a kad vices pozar svi izlecu napolje :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!