Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


srbac

Kako objasniti panduru da je to nevidljiva kaciga ?  [policaja]

Major


Ivan1979


Major

Tako ti je to nazalost.

DebeliZmaj

Citat: monsterbnt poslato 17 Decembar, 2013, 12:56
Gresis zmaje. Drzava je platila odstetu familiji da ovome retardu ne bude sudjeno u americi.....

ne greshim ... drzava je platila jer je nash sluzbenih pomogao beguncu da naspusti zemlju
za to smo platili :") inache ne bi bilo shanse da ga isporuche za to :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

platili smo i za jednog i za drugog... ovaj sto je prebio onog crnju a ovaj sto je prekrsio pravila i doveo ga u srbiju... a novac je dobila porodica sto ga je ovaj premlatio
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: njanja poslato 18 Decembar, 2013, 14:38
platili smo i za jednog i za drugog... ovaj sto je prebio onog crnju a ovaj sto je prekrsio pravila i doveo ga u srbiju... a novac je dobila porodica sto ga je ovaj premlatio
[facepalm]

mi¹ko_kolo

Crnja, Je¹a, isti rac! ;D

Ivan1979

E tuki isto, crnju bijes dva sata i nista se ne vidi. A zidova pocastis cvongerom i odma poplavi  [panic]

Lazic


Che

Citat: Ivan1979 poslato 18 Decembar, 2013, 15:24
E tuki isto, crnju bijes dva sata i nista se ne vidi. A zidova pocastis cvongerom i odma poplavi  [panic]

Nazalost zidovu ostaju posledice za ceo zivot ....

NYRR "On The Run" with Bryan Steinhauer

a jos gore od toga sto Srbija nije maloumnom Kovacevicu naplatila to sto je dala za njega.
Zaplena imovine ako ima, ako ne drustvni rad po 500rsd pa dok ne otplati svoj dug.

Plazma Keks

au... tek sad vidim sta je taj neandretalac uradio coveku i kakve su mu posledice ostale... ccc

DebeliZmaj

pa kad ga pegla pred svima.. nema svedoka nema problema ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 18 Decembar, 2013, 21:36
pa kad ga pegla pred svima.. nema svedoka nema problema ...


...nema problema nema svedoka... ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

pa nije ga omlatio iz cista mira, kapiram da je zasluzio batine
e sad sto je ovaj copina od 300 kila i 2 metra jbga

Plazma Keks

nije iz cista mira, ali da ga poremetis do kraja zivota, nije bas za pohvalu

mkt

nije teo jbga ima tesku ruku a ovaj je sav kljakav jbte kakva je ova danasnja omladina jednom ga opalis on padne u komu

Plazma Keks


Lazic

Nikad nisam ne¹to mirisao jevreje(mada imam i jevrejske krvi i to po majèinoj liniji), dodu¹e ni arape(bar one ¹to ka¾u kaboom), a ni "arijevce" ni fa¹iste, a ni komuniste, a ni ruse ni amere, ni ¾abare, jo¹ manje francuze, ni kineze, tek holanðane i engleze ¹to ne mogu da smislim, a ni dosta afrikanaca(mada su oni jo¹ najbolji), èak mi i japanci ponekad idu na kurac, ali koliko neko treba da bude retard da u sred jevrejske amerike, razbije glavu jevrejinu uz pomoæ muslimana pred 30 svedoka i to jevrejina koji je k'o flis papir, a onaj magarac 2 metra i 300 kila, pa da mu jebem sestru glupu, jel mogao da ga smiri sa par ¹amara ili se kao i Srbi sa kraja 20-og veka samo branio, pa se malo zaneo sa "samoodbranom", da mu jebem ono glupo i seme i pleme kovaèeviæa ko ih dovede ovde...:o [facepalm] Na svu sreæu u onom snimku, opet nas ne pomenu¹e, osim kao azilante...