Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Jecko

Lazic da bude tehnolog za proveru kvaliteta.... ;D

BOKYBOY

Citat: Jecko poslato 12 Decembar, 2013, 22:13
Lazic da bude tehnolog za proveru kvaliteta.... ;D

...sta Vam je ljudi,zasto napadate Lazica...on bre u zivotu nije probao nista jace od piva...znam coveka odlicno... [neampojma]

monsterbnt

E pa vreme je da ga pokvarimo.
Smrt SVIMA!!!!

¹tampar

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/426944/Sahranjen-Jovo-Kapicic

Matori zlikovac i zloèinac bacio ka¹iku...

Dabogda goreo u paklu,u devetom krugu...

Lazic

Bio je komunista, oni ne veruju u boga...:D

Mada ja sam antikomunista i antirepublikanac i antirojalista i antiteista, jeb'o im svima pas mater...:D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: MILJAN poslato 11 Decembar, 2013, 14:19
Treba da pretanemo da mlatimo iste price: komunizam,jugoslavija, cetnici i partizani... dosadilo je odavno. Ja sam anti jugosloven

Dobro, niko nije savr¹en.


Citat: MILJAN poslato 11 Decembar, 2013, 14:19
i drago mi je da odavno ta tvorevina ne postoji.

SFRJ (ako o toj verziji 2.1 Jugoslavije govorimo :)  ) je dr¾ava u kojoj su srpski i hrvatski obièan ¹ljaker ¾iveli bolje nego ikada pre (a i posle). Pljuju je srpski i hrvatski nacionalisti najvi¹e: i jednima i drugima je to bila tamnica, stvorena od strane onih drugih (jedni vièu da je Tito mrzeo Hrvate, drugi da je mrzeo Srbe). U toj zemlji je ©e¹elj bio u zatvoru, persona non grata. Zato sam siguran da je to bila jedna divna zemlja, lepa ideja - ujedinjenja, zajednièkog napretka, nezavisnosti slovenskih naroda sa ovih prostora - da koliko je to moguæe sami sebi kroje kapu.

Citat: MILJAN poslato 11 Decembar, 2013, 14:19
Treba se okrenuti ciscenju Srbije od anti drzavne gamadi.Treba se okrenuti patriotizmu i Srpstvu.Zato sto smo ugrozeni i sto i dalje rade na cepanju medjunarodno priznate srpske teritorije.

Govori¹ o onima ¹to su potpisali za Kosovo? Ili o onima ¹to ne plaæaju poreze, raèune dr¾avnim firmama & javnim preduzeæima? One ¹to kr¹e zakone?  Ili misli¹ na one koji se legalnim & legitimnim sredstvima zala¾u za autonomiju svoje regije?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


MILJAN

Citat: Slaninar poslato 13 Decembar, 2013, 06:54
Citat: MILJAN poslato 11 Decembar, 2013, 14:19Treba da pretanemo da mlatimo iste price: komunizam,jugoslavija, cetnici i partizani... dosadilo je odavno. Ja sam anti jugosloven

Dobro, niko nije savršen.


Citat: MILJAN poslato 11 Decembar, 2013, 14:19i drago mi je da odavno ta tvorevina ne postoji.

SFRJ (ako o toj verziji 2.1 Jugoslavije govorimo :)  ) je država u kojoj su srpski i hrvatski običan šljaker živeli bolje nego ikada pre (a i posle). Pljuju je srpski i hrvatski nacionalisti najviše: i jednima i drugima je to bila tamnica, stvorena od strane onih drugih (jedni viču da je Tito mrzeo Hrvate, drugi da je mrzeo Srbe). U toj zemlji je Šešelj bio u zatvoru, persona non grata. Zato sam siguran da je to bila jedna divna zemlja, lepa ideja - ujedinjenja, zajedničkog napretka, nezavisnosti slovenskih naroda sa ovih prostora - da koliko je to moguće sami sebi kroje kapu.

Citat: MILJAN poslato 11 Decembar, 2013, 14:19Treba se okrenuti ciscenju Srbije od anti drzavne gamadi.Treba se okrenuti patriotizmu i Srpstvu.Zato sto smo ugrozeni i sto i dalje rade na cepanju medjunarodno priznate srpske teritorije.

Govoriš o onima što su potpisali za Kosovo? Ili o onima što ne plaćaju poreze, račune državnim firmama & javnim preduzećima? One što krše zakone?  Ili misliš na one koji se legalnim & legitimnim sredstvima zalažu za autonomiju svoje regije?  :)
To je bila zemlja gde se nije  cenio stepen strucne spreme, slozenosti posla i odgovornosti.Pa je radnik u fabrici imao doktorsku platu a po nekekada i vecu.To je bila zemlja gde si u zatvor isao ako pevas:" ko to kaze,ko to laze,Srbija je mala..", jer se sistematski gusio srpski nacionalni identitet.To je bila z3mlja Avnojevskih granica gde je Srbija ostecena a Hr dobla nenormalno dugacku jadransku obalu do CG i niziju na severo istoku.ono sto je dobro: postojala je bipolarnost sveta pa je bilo lako balansirati i niko nas  nije gazio.
Serem im se na Jugoslavinu i debilnog kralja Aleksandra, koji nije poslusao Misica i napravi tu lakrdiju, zbog koje izginu mnogo Srba u gradjanskom ratu.
I dosta bre vise sa jugoslavijom, dosadiste  i Bogu i narodu.
Cave ab homine unius libri

Slaninar

Citat: MILJAN poslato 13 Decembar, 2013, 09:34
To je bila zemlja gde se nije  cenio stepen strucne spreme, slozenosti posla i odgovornosti.Pa je radnik u fabrici imao doktorsku platu a po nekekada i vecu.

Onaj ¹to kopa u rudniku ne mo¾e da radi koliko onaj u kancelariji. A treba vi¹e da jede. A to ¹to prièa¹ da se nije cenio "stepen struène spreme": koliko su danas profesori po¹tovani, nastavnici po ¹kolama? A koliko su bili nekad? Mislim da su danas sa onim kerovima s privatnim diplomama potpuno obesmislili obrazovni sistem.

U zatvor je i¹ao koga su kom¹ije prijavljivale - bez prevelike provere - to je po meni glavni propust. A gde su kom¹ije kom¹iju najvi¹e prijavljivali? U Sloveniji?  :)

Otkad su nacionalisti ra¹irili krila, vidim, radikalno nam je bolje - svima. Sve mi nekako èudno poslednjih petnaestak godina, nikako da zaratimo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

 [blahblah] [blahblah]

Juce sam bio sa drustvom iz osnovne u Lipovom Ladu. Drugar parkirao kola bas u toj ulici u kojoj je ovaj sve, ali sve automobile parkirane ojadio. Srecom krenuli smo ranije kuci, tako da je drug spasio auto :)

http://www.kurir-info.rs/karambol-umalo-nastradali-otac-i-sin-clanak-1132681




Major


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Bolje bi prosao da mu je jebo tetku.. ;)

MILJAN

#8276
Citat: Slaninar poslato 13 Decembar, 2013, 13:06
Citat: MILJAN poslato 13 Decembar, 2013, 09:34
To je bila zemlja gde se nije  cenio stepen strucne spreme, slozenosti posla i odgovornosti.Pa je radnik u fabrici imao doktorsku platu a po nekekada i vecu.

Onaj ¹to kopa u rudniku ne mo¾e da radi koliko onaj u kancelariji. A treba vi¹e da jede. A to ¹to prièa¹ da se nije cenio "stepen struène spreme": koliko su danas profesori po¹tovani, nastavnici po ¹kolama? A koliko su bili nekad? Mislim da su danas sa onim kerovima s privatnim diplomama potpuno obesmislili obrazovni sistem.

U zatvor je i¹ao koga su kom¹ije prijavljivale - bez prevelike provere - to je po meni glavni propust. A gde su kom¹ije kom¹iju najvi¹e prijavljivali? U Sloveniji?  :)

Otkad su nacionalisti ra¹irili krila, vidim, radikalno nam je bolje - svima. Sve mi nekako èudno poslednjih petnaestak godina, nikako da zaratimo.
auuuuu... jel ti namerno brka¹ ili si neispavan danas? :)
Ja pi¹em o plati a ti o po¹tovanju.... qq lele... Moj otac je bio radnik i primao je istu platu kao i doktor primarijus ( na¹ kuæni prijatelj). O tome sam pisao ali ti iz ¾elje da kontrira¹ odlazi¹ u nebulozu... I takoðe drugu nebulozu si rekao: da rudar radi vi¹e pa mora I VI©E DA JEDE, pa kapiram da si mislio da mu i treba veæa plata... Da se fizièki rad ceni konj bi bio u kafani a ne gazda...Ako si pametan shvatiæe¹... Ako nisi poja¹njenje: plata je ekvivalent struènoj spremi, slo¾enosti posla i stepenu odgovornosti..Kod rudara je to na najmanjoj meri. I u svakoj normalnoj zemlji je tako.Ali u socijalizmu nije bilo tako..
Opet si se nalupao o nacionalizmu u gornjem postu: nije nama bio rat od tih nacionalista nego ¹to je to finansirala Britanska slu¾ba i administracija...Raspad JUge je bio planiran i neminovaN KAO I RAT( da se lepo zaradi)... A ti ako misli¹ da su za to krivi srpski seljoberi koji su vikali : Srbija je velika, onda si jako plitak momak...
Za tvoju informaciju: srpski oseæaj se gu¹io na svaki moguæi naèin..®iveo sam tada i do¾iveo da mi oca privode... I video i druge situacije..Pusti ta sranja:" prijavio ga kom¹ija..."

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Slaninar poslato 13 Decembar, 2013, 06:54
Citat: MILJAN poslato 11 Decembar, 2013, 14:19
Treba da pretanemo da mlatimo iste price: komunizam,jugoslavija, cetnici i partizani... dosadilo je odavno. Ja sam anti jugosloven

Dobro, niko nije savr¹en.


Citat: MILJAN poslato 11 Decembar, 2013, 14:19
i drago mi je da odavno ta tvorevina ne postoji.

SFRJ (ako o toj verziji 2.1 Jugoslavije govorimo :)  ) je dr¾ava u kojoj su srpski i hrvatski obièan ¹ljaker ¾iveli bolje nego ikada pre (a i posle). Pljuju je srpski i hrvatski nacionalisti najvi¹e: i jednima i drugima je to bila tamnica, stvorena od strane onih drugih (jedni vièu da je Tito mrzeo Hrvate, drugi da je mrzeo Srbe). U toj zemlji je ©e¹elj bio u zatvoru, persona non grata. Zato sam siguran da je to bila jedna divna zemlja, lepa ideja - ujedinjenja, zajednièkog napretka, nezavisnosti slovenskih naroda sa ovih prostora - da koliko je to moguæe sami sebi kroje kapu.

Citat: MILJAN poslato 11 Decembar, 2013, 14:19
Treba se okrenuti ciscenju Srbije od anti drzavne gamadi.Treba se okrenuti patriotizmu i Srpstvu.Zato sto smo ugrozeni i sto i dalje rade na cepanju medjunarodno priznate srpske teritorije.

Govori¹ o onima ¹to su potpisali za Kosovo? Ili o onima ¹to ne plaæaju poreze, raèune dr¾avnim firmama & javnim preduzeæima? One ¹to kr¹e zakone?  Ili misli¹ na one koji se legalnim & legitimnim sredstvima zala¾u za autonomiju svoje regije?  :)
Antidr¾avna gamad su svi koji rade na teritorijalnj secesiji Srbije i postoji zakon za ta govna... Na vlasti su nam izdajnici pa nam je zato tako..Da nam politièka scena nije sa strane dirigovana, Kosovo bi ostalo na¹e, a u vojvodini i Ra¹koj oblasti bi bila hap¹enja i zatvaranja..Zavr¹ilo bi se za mesec dana...I jednog dana æe tako i biti...
Jer i mi u ©umadiji mo¾emo da tra¾imo autonomiju. Ajmo onda svi... Koji ste vi kurac u Vojvodini da tra¾ite Ustav kada svaki pravnik zna da jedna dr¾ava mo¾e imati samo jedan ustav?  Dobiæete ono ¹to tra¾ite na kukovo leto. I to ¹to su vam dali, samo je mazanje oèiju budali... Jednog dana æe manji broj izdajnika neko pohapsiti i nauèiti pameti..Polako, videæe¹...Imam drugare u Novom Sadu koji pljuju po takvima kao ¹to si ti..Ali vas ima malo...I duvajte ga do ujutru u tu trubu=oæemo ovo, ono-...Dobiæete qurac...I to je istina...
Cave ab homine unius libri

Slaninar

#8278
Citat: MILJAN poslato 13 Decembar, 2013, 14:20
auuuuu... jel ti namerno brka¹ ili si neispavan danas? :)
Ja pi¹em o plati a ti o po¹tovanju.... qq lele...

Oèigledno su nam razlièite asocijacije na to da se ne¹to ceni, kako si taèno napisao.

Citat: MILJAN poslato 13 Decembar, 2013, 14:20
Ako nisi poja¹njenje: plata je ekvivalent struènoj spremi, slo¾enosti posla i stepenu odgovornosti..

U kapitalizmu - koji je sranje, nepravedan. U komunizmu je druga prièa (SFRJ se raspala na pola puta do istog, dok je u Rusiji poku¹ana neka ru¾na, krvava parodija istog).

Citat: MILJAN poslato 13 Decembar, 2013, 14:29
Koji ste vi kurac u Vojvodini da tra¾ite Ustav kada svaki pravnik zna da jedna dr¾ava mo¾e imati samo jedan ustav?

Pa, stanovnici. A kad i Bosanci shvate kako se Vo¹a muze, praviæete nas pogane autonoma¹e od blata.   :-*


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MILJAN

Citat: Slaninar poslato 13 Decembar, 2013, 15:22
Citat: MILJAN poslato 13 Decembar, 2013, 14:20
auuuuu... jel ti namerno brka¹ ili si neispavan danas? :)
Ja pi¹em o plati a ti o po¹tovanju.... qq lele...

Oèigledno su nam razlièite asocijacije na to da se ne¹to ceni, kako si taèno napisao.


Citat: MILJAN poslato 13 Decembar, 2013, 14:29
Koji ste vi kurac u Vojvodini da tra¾ite Ustav kada svaki pravnik zna da jedna dr¾ava mo¾e imati samo jedan ustav?

Pa, stanovnici. A kad i Bosanci shvate kako se Vo¹a muze, praviæete nas pogane autonoma¹e od blata.   :-*



Jedna zemlja-jedan ustav ebo te ja.-...
Dve zemlje 2 ustava.... Znaèi, zahtev i ustanovljenje ustavnih odredbi autonomne pokrajine je direktan korak ja republici i otcepljenju...Tako da ;)
Cave ab homine unius libri