Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Jecko poslato 04 Decembar, 2013, 15:43
Zene su zlo...pa sta?

Balzak kaze  da je za uspesnu vezu\brak potreban gluv muskarac i slepa zena....

Zato su mu¹karci mazohisti?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Ni¹ta nije privlaènije od pametne ¾ene.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Alchemist

@ Mareskin: Ne brini, nit se nerviram nit se ljutim... nemam razloga da tro¹im svoju energiju na to zbog neèega ¹to je neko napisao ovde :D kao ¹to rekoh Vlajku u onoj tamo temi... ovo ¹to pi¹em mi doðe ubijanje vremena u pauzama  ;) a ova pauza je gotova :)

@slaninar: a lepo si ispao na slici, nema ¹ta :D  [thumb_up]

@Jecko: taj Balzak nema pojma bre  [rofl]  :-*
You're just jealous cause voices are talking to me

Jecko

Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 15:45

Ni¹ta nije privlaènije od pametne ¾ene.


Ili strasnije... ;D

Ima vas raznih.... ;D


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 03 Decembar, 2013, 18:37
©ta dete uèini od èoveka...:o :P Do juèe te boleo i za platu od 40 hiljada i za zimske gume...:P :-*
Danas ugraðuje¹ cng na tetku...:D

da da ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 14:58
Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 14:54
Ja mu doðem kqo Vikiliks za mu¹karce [rofl]
Ne ti mu doðe¹ kao debeli sumnjive orijentacije, u odliènom kontaktu sa ¾enskom stranom liènosti...:o [panic] [rofl] :P

mani se ti debelih ljudi ... po meni su uvek sumljivi ovi fini, sto vezbaju, briju dlake itd... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: Alchemist poslato 04 Decembar, 2013, 15:58
@slaninar: a lepo si ispao na slici, nema ¹ta :D  [thumb_up]


Nego! Prirodna lepota - ni¹ta namontirano, ovo-ono:  afla-toksin mu¾jak!  ARRR!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Jecko poslato 04 Decembar, 2013, 16:00
Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 15:45

Ni¹ta nije privlaènije od pametne ¾ene.


Ili strasnije... ;D

Ima vas raznih.... ;D


Ne samo da bi bilo dosadno, nego nas ne bi ni bilo da nije ¾ena :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Citat: Uncle Bob poslato 04 Decembar, 2013, 15:29

  A jebi ga i ovo belo govno napolju jo¹ se ne povlaèi. ;D

a ne ne rupa u zakonu je zenski pandur  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

durmitor2000

Citat: Lazić poslato 04 Decembar, 2013, 13:18
Citat: Slaninar poslato 04 Decembar, 2013, 11:58
http://pescanik.net/2013/12/pismo-citateljima-blica-i-gledateljima-serije-ravna-gora/

Jebeš mi mater ako je ovo tačno, a mislim da je vrlo moguće, tada su jedini normalni bili komunisti...:o
Naravno da jesu ali glupom i primitivnom narodu odgovaraju laži. Zato smo gde smo sad i necemo se skoro trgnuti iz ovog blata.

Uncle Bob

Citat: durmitor2000 poslato 04 Decembar, 2013, 16:51
Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 13:18
Citat: Slaninar poslato 04 Decembar, 2013, 11:58
http://pescanik.net/2013/12/pismo-citateljima-blica-i-gledateljima-serije-ravna-gora/

Jebe¹ mi mater ako je ovo taèno, a mislim da je vrlo moguæe, tada su jedini normalni bili komunisti...:o
Naravno da jesu ali glupom i primitivnom narodu odgovaraju la¾i. Zato smo gde smo sad i necemo se skoro trgnuti iz ovog blata.
U datom trenutku jedino normalna dobro organizovana kriminalna organizacija.??? :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Plazma Keks

jako mi zao sto ce Bob Dylan morati na sud jer je hrvate uporedio sa nacistima...

hpg

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 13:18
Citat: Slaninar poslato 04 Decembar, 2013, 11:58
http://pescanik.net/2013/12/pismo-citateljima-blica-i-gledateljima-serije-ravna-gora/
Jebe¹ mi mater ako je ovo taèno, a mislim da je vrlo moguæe, tada su jedini normalni bili komunisti...:o

Ma niko u ratu nije normalan. Komunisti su to dokazali zato ¹to je za njih i posle rata bio - rat. Malo su se zaneli.
Iako De¾uloviæev tekst ne donosi neke novosti, voleo bih da napi¹e i ko su mu izvori, odakle mu takve informacije. On (iako istorièar) sumnjam da je lièno skupljao graðu, nego mi se èini da je, vrlo zgodno, preprièao tuðu. Ovako to sve deluje kao ne¹to ¹to mu je deda isprièao dok mu je mali Boris sedeo na kolenu.
Znam ko je najèe¹æi izvor takvih informacija U hr, zato i insistiram na tome. Kod nas je drugaèiji sluèaj, ozbiljni istorièari su u jo¹ ozbiljnija ratna vremena devedesetih krenli u najozbiljnije prilagoðavanje istorije datom politièkom trenutku, ¹to se (na iznenaðenje veæine) nastavilo i posle 2000.
Dok se ne skupe istorièari sa obe strane, i sastave temelje za ud¾benike na èinjenicama oko kojih se obe strane mogu slo¾iti, sa dokazima naravno, de¹avaæe se ovakve stvari, svako æe da prièa svoju prièu, a mi ostali æemo lutati izmeðu istine i manipulacije.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


Plazma Keks


Lazic

Citat: hpg poslato 04 Decembar, 2013, 22:56
Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 13:18
Citat: Slaninar poslato 04 Decembar, 2013, 11:58
http://pescanik.net/2013/12/pismo-citateljima-blica-i-gledateljima-serije-ravna-gora/
Jebe¹ mi mater ako je ovo taèno, a mislim da je vrlo moguæe, tada su jedini normalni bili komunisti...:o

Ma niko u ratu nije normalan. Komunisti su to dokazali zato ¹to je za njih i posle rata bio - rat. Malo su se zaneli.
Iako De¾uloviæev tekst ne donosi neke novosti, voleo bih da napi¹e i ko su mu izvori, odakle mu takve informacije. On (iako istorièar) sumnjam da je lièno skupljao graðu, nego mi se èini da je, vrlo zgodno, preprièao tuðu. Ovako to sve deluje kao ne¹to ¹to mu je deda isprièao dok mu je mali Boris sedeo na kolenu.
Znam ko je najèe¹æi izvor takvih informacija U hr, zato i insistiram na tome. Kod nas je drugaèiji sluèaj, ozbiljni istorièari su u jo¹ ozbiljnija ratna vremena devedesetih krenli u najozbiljnije prilagoðavanje istorije datom politièkom trenutku, ¹to se (na iznenaðenje veæine) nastavilo i posle 2000.
Dok se ne skupe istorièari sa obe strane, i sastave temelje za ud¾benike na èinjenicama oko kojih se obe strane mogu slo¾iti, sa dokazima naravno, de¹avaæe se ovakve stvari, svako æe da prièa svoju prièu, a mi ostali æemo lutati izmeðu istine i manipulacije.

Generalno volim svaku vest koja Hrvate pravi ¹upcima ¹to i jesu... Naravno znam da nisu svi, ali veæih paljevina ne videh na cijelom ¹arenom svijetu((c) by Darko Rundek)...:o :D














Citat: Plazma Keks poslato 05 Decembar, 2013, 00:22
Citat: monsterbnt poslato 04 Decembar, 2013, 23:45
Cold war is back....
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/424941/EK-Juzni-tok-suprotan-zakonima-EU
aham i onda rusi zavrnu slavinu u sred zime i sta onda?
Onda se uvuku rogovi... Od zime...:D

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 05 Decembar, 2013, 00:22
Citat: monsterbnt poslato 04 Decembar, 2013, 23:45
Cold war is back....
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/424941/EK-Juzni-tok-suprotan-zakonima-EU
aham i onda rusi zavrnu slavinu u sred zime i sta onda?

ta ruska govna su zatvorila slavinu ukraincima na minus 30 celzijusovih......tako ce i nama ako ne budemo poslusni.....i sta onda..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

CBRR1

zvuce nas boli kurac,mi smo toliko primitivni da se jos grejemo na drva i ugalj,tako da...