Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

@lazic. uvek :D i izvalio sam jos nesto. sljivovica :D

Lazic

Pivo si zaboravio...:P

Kako reèe moj drug, dobra rakija ima jedan tako fini rad, kao teèni kokain...:D

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 01 Decembar, 2013, 22:10
Pivo si zaboravio...:P

Kako reèe moj drug, dobra rakija ima jedan tako fini rad, kao teèni kokain...:D
Ajd ako sme¹ doði na dozu drozu jbte kako se pravilno pi¹e? :wtf:
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

ne smem, odo da gledam top gear spe¹l i da kuntam...:D

mareskin

Citat: balcan girl poslato 01 Decembar, 2013, 21:54
pa jbg nema zenski sto drka :D :D :D :D a naravno da drkam na vin disela jebote kad je frajercina do jaja iako ja nesto nisam ljubitelj celavaca ali on jeeee ahhhhhhhhh  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] :D :P a ujko koja je to merka cc ????

Dabogda se ispostavilo da je Vin Dizel peder :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

Pa nosta onda si ti tema zenskog silovanja od Balkanke  [rofl]

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 01 Decembar, 2013, 22:48
Citat: balcan girl poslato 01 Decembar, 2013, 21:54
pa jbg nema zenski sto drka :D :D :D :D a naravno da drkam na vin disela jebote kad je frajercina do jaja iako ja nesto nisam ljubitelj celavaca ali on jeeee ahhhhhhhhh  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] :D :P a ujko koja je to merka cc ????

Dabogda se ispostavilo da je Vin Dizel peder :P

Reèe lola Kosjeriæka.:)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

znas sta mareskin s obzirom da ima devojku i da je skoro dobio dete sa njom :D cisto sumnjaaaam :D :D :D a ako se ne daj boze nekim nesrecnim slucajem desi da se ispostavi da je peder onda mareskin ja tebi zelim da te izguzi cela kompozicija teretnih vagona punih zita i to sve zrno po zrno :D :D :P baksuzeeeeeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Panco.KV

Ja koliko vidim da ce Mare biti tvoj licni misic za seksualne fantazije Balkanka  [dancing] Mare bolje da  [panic] begas

monsterbnt

Interesantno kako se brzo vraca imovina kad treba politicke protivnike izbaciti napolje.....

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/423947/Barmen-iz-Njujorka-uzima-vilu-demokrata

...a koliko hiljada drugih ceka na svoje oteto bez nade u skori kraj...
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

pa ne znam bas za to :D ja se preselila kod frajera mislim da sam obezbedjena na neko vreme dok mi ne srede stan :D al hvala na ponudi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Panco.KV

Mojima ne mogu da vrate lokal i kucerine i centru grada vec godinama ,a da smo iy Amerike ,mislim da bi bilo drugcije ..JBG

Panco.KV


mareskin

Citat: balcan girl poslato 01 Decembar, 2013, 22:59
znas sta mareskin s obzirom da ima devojku i da je skoro dobio dete sa njom :D cisto sumnjaaaam :D :D :D a ako se ne daj boze nekim nesrecnim slucajem desi da se ispostavi da je peder onda mareskin ja tebi zelim da te izguzi cela kompozicija teretnih vagona punih zita i to sve zrno po zrno :D :D :P baksuzeeeeeeee :D

Nikad nisam teretne vagone i zrna ¾ita posmatrao kao seksualni objekat (ili subjekat u ovom sluèaju), ali èovek se uèi dok je ¾iv ooooo veliki guru Balcan :D

I Riki Martin ima dete/decu :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

pozdravila te kompozicija mareskin :P baksuze jedan :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


mareskin

Citat: balcan girl poslato 02 Decembar, 2013, 00:15
pozdravila te kompozicija mareskin :P baksuze jedan :P

Zna¹ da sam uvek spreman da te pogledam u oèi... kao onomad kod Gorana :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

mkt :D greska je u natpisu novinara kod nas kad su preneli ( ti si izbacio pravi link :D) to ne rade hells angels vec BACA :D :D :D BIKERS AGAINST CHILD ABUSE :D mada koliko ja znam ima i hells angelsa medju njima :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major

Pa i pise da nije:
Postoje anðeli na motorima ali to nije èuvena banda "Anðeli pakla"

balcan girl

pa to sam i napisala mkt je izbacio pravi link :D ima jos 300 pogresno prevedenih linkova kod nas gde stoje da su to hells angels :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!