Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: El Jefe poslato 25 Novembar, 2013, 12:16
Citat: mareskin poslato 25 Novembar, 2013, 12:07

"Knockout game" je fazon u kome klinci priðu nekome i poku¹aju da ga nokautiraju jednim udarcem bez ikakvog povoda. I onda nalete na naoru¾anu bakicu.

http://news.awfbase.com/content/knockout-game-turns-deadly-60-year-old-woman-shoots-and-kills-2-teens-after-being-punched#.UpMhByeFfbi
Revolver je devojci najbolji prijatelj
http://1.bp.blogspot.com/-VqTOyiwUOeA/UEydiGSBnrI/AAAAAAAABn8/exggDiJOfXU/s1600/rosegun.jpg

Molim osobu koja je dala minus na ovaj post da mi na pp po¹alje obja¹njenje, neæu nikom reæi, ali ceo dan poku¹avam da skapiram za¹to, meðutim glup sam...:D

mrle


Ivan1979

Pa stoljpi i resava sve bez nasilja  [pop]

Che

Citat: mrle poslato 26 Novembar, 2013, 16:49
da neæe mo¾da ove izdajnike da doniraju?

Jok primili su donaciju celog NISa, i sad ih bole paja. ;)

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Che poslato 26 Novembar, 2013, 16:36
po visini donacija od 2000. godine prate
SAD - 612 miliona evra,
Nemaèka - skoro 300 milona evra,
Italija - 195 miliona evra,
©vedska - 169 miliona evra,
Norve¹ka - 140 miliona evra i
©vajcarska - 122 miliona evra.

Rusija za 12 godina ni¹ta nije donirala!

http://www.telegraf.rs/vesti/461635-medjunarodna-pomoc-srbiji-eu-i-sad-najveci-donatori-od-rusije-ni-dinar

to je 1538 milona evra....od kojih ja za cudo nisam dobio nijedan jedini......gdi su moji novci..

nemoj da se zajebavamo, to su bile donacije u stvarima koje njima ne trebaju...poput onih bazel tramvaja za beograd....amerikanciu su donirali vise u vre,me Slobe....doduse u tomahavcima i laserski navodjenim bombama.

bolje umesto para, ako su dali pare, da su otvorili 1000 radnih mesta....da je tako sada ne bi bilo nezaposlenih u Srbiji....i drzava bi uzela sve te pare kroz porez.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Lazic

to mi znamo, vi'¹ da laprda o crnoj gori...

mi¹ko_kolo

Znaju i oni dole ko je dotièni i ¹ta je. Bolje nego mi. I neko æe mu se napominjati mile majke.

Lazic



lawyer


farbach

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Novembar, 2013, 21:12
Citat: Che poslato 26 Novembar, 2013, 16:36
po visini donacija od 2000. godine prate
SAD - 612 miliona evra,
Nemaèka - skoro 300 milona evra,
Italija - 195 miliona evra,
©vedska - 169 miliona evra,
Norve¹ka - 140 miliona evra i
©vajcarska - 122 miliona evra.

Rusija za 12 godina ni¹ta nije donirala!

http://www.telegraf.rs/vesti/461635-medjunarodna-pomoc-srbiji-eu-i-sad-najveci-donatori-od-rusije-ni-dinar

to je 1538 milona evra....od kojih ja za cudo nisam dobio nijedan jedini......gdi su moji novci..

nemoj da se zajebavamo, to su bile donacije u stvarima koje njima ne trebaju...poput onih bazel tramvaja za beograd....amerikanciu su donirali vise u vre,me Slobe....doduse u tomahavcima i laserski navodjenim bombama.

bolje umesto para, ako su dali pare, da su otvorili 1000 radnih mesta....da je tako sada ne bi bilo nezaposlenih u Srbiji....i drzava bi uzela sve te pare kroz porez.
Svaka okupacija kosta. I Nemci su ulagali u Srbiju od 1941 do 1945. Mi smo u ratu i okupirani smo. Rat traje, i sto kaze Matija Beckovic, ne da jos nista nije gotovo, nego nista jos nije ni pocelo. Zapadna civilizacija ce propasti, zapravo, propala je, ostalo je jos da se odrade formalnosti. Temelji te civilizacije su krv i muka neduznih. Od krstaskih ratova, kolonija, Indijanaca, Svetskih ratova...jedan isti obrazac se ponavlja. Pljacka i otmacina, kao spoljna forma, a iznutra je nesto puno gore, sto ne bih imenovao. Sjaj i lepota zapada su samo tanka opna te iste spoljne forme za koju se lepe duhom niski, nadajuci se da ce i oni dobiti deo kolaca ako se podrede.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

Citat: farbach poslato 27 Novembar, 2013, 08:48
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Novembar, 2013, 21:12
Citat: Che poslato 26 Novembar, 2013, 16:36
po visini donacija od 2000. godine prate
SAD - 612 miliona evra,
Nemaèka - skoro 300 milona evra,
Italija - 195 miliona evra,
©vedska - 169 miliona evra,
Norve¹ka - 140 miliona evra i
©vajcarska - 122 miliona evra.

Rusija za 12 godina ni¹ta nije donirala!

http://www.telegraf.rs/vesti/461635-medjunarodna-pomoc-srbiji-eu-i-sad-najveci-donatori-od-rusije-ni-dinar

to je 1538 milona evra....od kojih ja za cudo nisam dobio nijedan jedini......gdi su moji novci..

nemoj da se zajebavamo, to su bile donacije u stvarima koje njima ne trebaju...poput onih bazel tramvaja za beograd....amerikanciu su donirali vise u vre,me Slobe....doduse u tomahavcima i laserski navodjenim bombama.

bolje umesto para, ako su dali pare, da su otvorili 1000 radnih mesta....da je tako sada ne bi bilo nezaposlenih u Srbiji....i drzava bi uzela sve te pare kroz porez.
Svaka okupacija kosta. I Nemci su ulagali u Srbiju od 1941 do 1945. Mi smo u ratu i okupirani smo. Rat traje, i sto kaze Matija Beckovic, ne da jos nista nije gotovo, nego nista jos nije ni pocelo. Zapadna civilizacija ce propasti, zapravo, propala je, ostalo je jos da se odrade formalnosti. Temelji te civilizacije su krv i muka neduznih. Od krstaskih ratova, kolonija, Indijanaca, Svetskih ratova...jedan isti obrazac se ponavlja. Pljacka i otmacina, kao spoljna forma, a iznutra je nesto puno gore, sto ne bih imenovao. Sjaj i lepota zapada su samo tanka opna te iste spoljne forme za koju se lepe duhom niski, nadajuci se da ce i oni dobiti deo kolaca ako se podrede.
farbach objasnio  [dobarpost]

Plazma Keks

pa ko je lud da nesto donira banana drzavi ciji ce politicari sve te donacije razgrabiti? ne vidi se ni boljitak od tih donacija sto su i ovi donirali...

ЯЭВОЛУТИОН

bambi upravo su objaili da su donirali....gde su moji novci....ja samo to pitam....a nisam naduvani debeli gmaz koji copa jer se omlatio sa honde xx pa kupovao delove sa kradene da je popravi.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

ako je zapad propao ko onda sada napreduje?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major


Plazma Keks

kompletna azija i juzna amerika