Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Govorimo o tome sta je po zakonu a ne kako je u praksi.

Blinkeri imaju najvisi stepen prolaza, visi od murije pod ritacijom ili hitne pomoci pod rotacijom. Ali crveno svetlo i dupla puna vaze za sve.

juga

Blinkeri oznaèavaju VOZILA pod pratnjom, ako je jedno vozilo, koga bre prati,?  sam sebe ?I niko nema prava da prodje kroz crveno!!! Ako neko ba¹ mora da prolazi kroz crveno, saobraæajac treba da reguli¹e raskrsnicu, ¹to znaèi semafor ne va¾i!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


Darko


TEEfqd

kad nisam pao u nesves jebote


dzimika

nemas pojma kako mi ih zao
moram caletu da kazem da radi na tu foru :D

Lazic


MIGE

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2013, 13:44
Citat: Darko poslato 21 Novembar, 2013, 12:07
jebem li ti lebac....

http://zenskimagazin.rs/kategorije/dom-i-porodica/2013/nov/snimak-koji-je-videlo-10-miliona-ljudi-porodila-se-u-pomoc-supruga
Citat: redshadow poslato 21 Novembar, 2013, 12:22
kad nisam pao u nesves jebote

Ne znam ¹to ste odlepili, manje vi¹e svaki poroðaj izgleda tako...:P Mada je stvarno trip u prirodi...:D
jel si se malo napalio dok si gledao sisice??aaa??? :D

Lazic

#7752
E bre Mige, da je bar neka riba...:o :P

Darko

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2013, 13:44
Citat: Darko poslato 21 Novembar, 2013, 12:07
jebem li ti lebac....

http://zenskimagazin.rs/kategorije/dom-i-porodica/2013/nov/snimak-koji-je-videlo-10-miliona-ljudi-porodila-se-u-pomoc-supruga
Citat: redshadow poslato 21 Novembar, 2013, 12:22
kad nisam pao u nesves jebote

Ne znam ¹to ste odlepili, manje vi¹e svaki poroðaj izgleda tako...:P Mada je stvarno trip u prirodi...:D

nek izgleda kako hoce jbt , nisam gledao ni jedan ...

Lazic

©ta si mislio, da beba mala, pa se naduje posle...:D


Slaninar

Citat: juga poslato 21 Novembar, 2013, 11:23
Blinkeri oznaèavaju VOZILA pod pratnjom, ako je jedno vozilo, koga bre prati,?  sam sebe ?I niko nema prava da prodje kroz crveno!!! Ako neko ba¹ mora da prolazi kroz crveno, saobraæajac treba da reguli¹e raskrsnicu, ¹to znaèi semafor ne va¾i!!!

Koliko znam na crveno nema prednost (nisi du¾an da ga propusti¹ ako je raskrsnica sa semaforom koji reguli¹e saobraæaj), ali sme da proðe. Hitna pomoæ, na primer, ne mora u 1 ujutru da èeka zeleno na pustoj ulici. Samo proðe (na svoju POTPUNU odgovornost ako nekog ugrozi).

©to se blinkera tièe, koliko znam - vozila za pratnju se mogu koristiti i kao vozila sa pravom prvenstva.


Ali ono ¹to nas jebe nisu zakoni, nego mentalitet. Bahato, bezobrazno. Ja prvi pe¹ke i bajsom idem kroz crveno, kad vidim da nikog ne ugro¾avam, jer znam da me neæe kazniti. Kolima veæ ne smem (ne zbog kazne, nego iz straha da se neko ne zaleti na zeleno pa pogine zbog mene), ali vidim da ima ljudi koji i kolima idu kroz crveno (u gluvo doba noæi, tamo gde nema kamera - ne èeka se ljudima). Ovo je samo sledeæi korak u tom pravcu, next level.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Pogleda¹ levo desno, ako je crveno nije zid...:D

Kako Italijani...???


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2013, 15:25
Pogleda¹ levo desno, ako je crveno nije zid...:D

Sad me podseti. Pre desetak godina smotam ja na parking preko duple pune. To mi je standardno bilo na toj adresi (kad nema nikog). U gluvo doba noæi. Kad eto ti za mnom patrole.

[policaja] "Upravo ste pro¹li kroz zid".
:o "Molim? Kako to mislite?"
[policaja] "Dupla puna, to je kao da ste pro¹li kroz zid."    [procitaj]
[doh]

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen