Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.




zVuk

sto mrzim ove tendenciozne naslove u novinama......ja sam ocekivao GTA 5 LIVE, kad ono, covek dao migavac i skreno levo.....to jest tamo nema ni jedan jedini prekrsaj, jer su na kolima svetleli blinkeri......a cak je i moguce da mu je saobracajac dao znak da krene....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Normalno da je glupost. Ali da nije takvih naslova novine se ne bi prodale.


mi¹ko_kolo

Citat: zVuk poslato 20 Novembar, 2013, 13:26
sto mrzim ove tendenciozne naslove u novinama......ja sam ocekivao GTA 5 LIVE, kad ono, covek dao migavac i skreno levo.....to jest tamo nema ni jedan jedini prekrsaj, jer su na kolima svetleli blinkeri......a cak je i moguce da mu je saobracajac dao znak da krene....
A vidi¹, meni TOLIKO idu na kurac sa tim ukljuèivanjem blinkera, kao da je u svakom od tih automobila Putin ili Obama (u najmanju ruku) i da zbog toga nijedan od tih ¹ofera ne mo¾e da se pona¹a normalno u saobraæaju. Da li æe ga ti blinkeri abolirati sutra ako ti na ulici zgazi (ne daj Bo¾e) dete?! Ovo je potpuno isto. Jel' bio u suprotnom smeru? Jeste! Jel' skrenuo nepropisno? Jeste! Pro¹ao kroz crveno? Jeste! Mrzelo gospodina da produ¾i do 200m do Resavske i skrene levo ili napravi polukru¾no na istom mestu. I sve po propisu i nikome ne smeta.

zVuk

.....ne znam u cemu je problem......vozilo sa blinkerima ima pravo prvenstva prolaza nad svima....pustis ga da prodje i nastavis gde si krenuo......



Ko se ljuti, uleti mu kruti

MIGE

Citat: zVuk poslato 20 Novembar, 2013, 20:07
.....ne znam u cemu je problem......vozilo sa blinkerima ima pravo prvenstva prolaza nad svima....pustis ga da prodje i nastavis gde si krenuo......




da li bi tako napisao da si isao u tom trenutku motorom,nemanjinom prema stajgi?

mi¹ko_kolo

Problem je ¹to ga koriste (u najveæem broju sluèajeva) neosnovano i jer ¹ofera mrzi da vozi po propisima. Prièam o tome da su najèe¹æe sami u kolima.

BOKYBOY

Citat: zVuk poslato 20 Novembar, 2013, 13:26
sto mrzim ove tendenciozne naslove u novinama......ja sam ocekivao GTA 5 LIVE, kad ono, covek dao migavac i skreno levo.....to jest tamo nema ni jedan jedini prekrsaj, jer su na kolima svetleli blinkeri......a cak je i moguce da mu je saobracajac dao znak da krene....

...najnormalnija stvar u BGD-u...  [watching]

hpg

http://www.danas.rs/danasrs/drustvo/ustavni_sud_krsi_ustav.55.html?news_id=271524

Najvi¹a pravna institucija kr¹i najvi¹i pravni akt u Srbiji.

Ni¹ta novo u Srbiji, ni¹ta neuobièajeno u Srbiji, trebalo bi da smo veæ navikli (... u Srbiji). Ipak, ostavlja neku gorèinu koju samo dobra, soèna (srpska) psovka mo¾e da ubla¾i.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

zVuk

Citat: MIGE poslato 20 Novembar, 2013, 21:34
Citat: zVuk poslato 20 Novembar, 2013, 20:07
.....ne znam u cemu je problem......vozilo sa blinkerima ima pravo prvenstva prolaza nad svima....pustis ga da prodje i nastavis gde si krenuo......




da li bi tako napisao da si isao u tom trenutku motorom,nemanjinom prema stajgi?

u tom trenutku bih verovatno stajao na semaforu, s obzirom da je u nemanjinoj, u situaciji na snimku, jos uvek crveno......a ovaj lik je cak i stajao vrlo upadljivo na raskrsnici, sa upaljenim blinkerima, sacekao je da prodju svi kroz kneza milosa i krenuo je pre nego sto se upalilo zeleno za ove iz nemanjine.......nigde nije smorio saobracaj, svi su imali vise nego dovoljno vremena da ga vide i propuste.......

.....a to koliko je opravdano ili ne njegovo ukljucivanje blinkera, zabole me bas....njegov posao mu omogucava da ih upali......moje je da mu se sklonim......isto ko semafor ili bilo koji drugi znak.....

.....


....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivan1979

Blinkeri sluze kako bi imao prvenstvo prolaza na putu ali mu NE DOZVOLJAVAJU krsenje saobracajnih propisa .
Tako da govedo odmah na razanj!

Dukags

@zVuk mnogo mi ti navijas da je normalno ono sto nije normalno da nisi i ti jedan od njihovih? :D

zVuk

...zato sam i rekao da mrzim tendenciozne naslove.....napravljeni su tako da se iznerviras zbog neke najbezazlenije sitnice......

@Dukags.....svi smo mi nasi, pa cak i oni njihovi....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: Ivan1979 poslato 21 Novembar, 2013, 08:18
Blinkeri sluze kako bi imao prvenstvo prolaza na putu ali mu NE DOZVOLJAVAJU krsenje saobracajnih propisa .
Tako da govedo odmah na razanj!

Kako mu bre ne dozvoljava kad moze da prodje kroz crveno, kad ima pravo prvenstva u odnosu na sve??

Lazic


prpa_zr


Ivan1979

Citat: Major poslato 21 Novembar, 2013, 08:45
Citat: Ivan1979 poslato 21 Novembar, 2013, 08:18
Blinkeri sluze kako bi imao prvenstvo prolaza na putu ali mu NE DOZVOLJAVAJU krsenje saobracajnih propisa .
Tako da govedo odmah na razanj!

Kako mu bre ne dozvoljava kad moze da prodje kroz crveno, kad ima pravo prvenstva u odnosu na sve??


Ne moze da prodje na crveno , mislim moze ali ne bi smeo jer cini prekrsaj kao i policija kada pod rotacijom uradi isto.

Ali zakon je jedno a zloupotreba blinkera nesto sasvim drugo  ;)

monsterbnt

Teoretski..... blinkeri ne daju ista prava kao rotacija.... a cak i kad pandur pod rotacijom prodje na crveno, ne sme nikoga da ugrozava, i mora da dokaze da je bio hitan slucaj.... naravno TEORETSKI..... svi znamo da je malko drukcije u praksi....
Smrt SVIMA!!!!