Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Citat: Laziæ poslato 12 Novembar, 2013, 23:25
Aha, a ako sad isprebacujem sve, tj pre nego ¹to stupi na snagu...? Nego vi¹e ma zanima za¹to je to bilo ukinuto, akoje je tu ne¹to neustavno, bla bla bla, opet æe da ga popu¹e...:D

novcane kazne idu vlasniku vozila, bole ih paja ko je vozio

pa se posle vlasnik obracunava sa tobom
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Idu samo sa kamera, a i tad ode¹ u policiju i ka¾e¹ vozio je taj i taj, pa te vi¹e ne jure...:P

SSZGO

Citat: Laziæ poslato 13 Novembar, 2013, 16:14
Idu samo sa kamera, a i tad ode¹ u policiju i ka¾e¹ vozio je taj i taj, pa te vi¹e ne jure...:P

pa zato i menjaju zakon

realno, ove kazne ovde imaju smisla...

jeste, prekoracis za 20kmh i 120e automatska kazna, ja sam pokupio 3 prvog meseca, al sad vala vozim po propisima...

a kazne idu onom na koga je vozilo registrovano... za parkiranje, prekoracenje brzine itd
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic



Lazic

Idi bre Mi¹ko, jo¹ i zbog fudbalera da se sekiram...:o

mi¹ko_kolo

Ne zbog njega, ali zbog Ivana (SSZGO) veæ... ;D

Lazic


MILJAN

Citat: Laziæ poslato 12 Novembar, 2013, 23:25
Aha, a ako sad isprebacujem sve, tj pre nego ¹to stupi na snagu...? Nego vi¹e ma zanima za¹to je to bilo ukinuto, akoje je tu ne¹to neustavno, bla bla bla, opet æe da ga popu¹e...:D
neustavno je i ovo za novi atest plina pa i dalje furaju...
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 14 Novembar, 2013, 01:38
Citat: Laziæ poslato 12 Novembar, 2013, 23:25
Aha, a ako sad isprebacujem sve, tj pre nego ¹to stupi na snagu...? Nego vi¹e ma zanima za¹to je to bilo ukinuto, akoje je tu ne¹to neustavno, bla bla bla, opet æe da ga popu¹e...:D
neustavno je i ovo za novi atest plina pa i dalje furaju...
Uvek æe oni ne¹to smisliti samo da uzmu parice jo¹ Alvirko di¾e hajku da na svakom tehnièkom radi¹ atest za plin.:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MILJAN

Za Pita...ovaj ima crnjak iz dzudoa,karatea a sada i 9 dan iz tekvondoa...pa on je terminator :)
http://ruskarec.ru/news/2013/11/13/vladimiru_putinu_dodeljeno_zvanje_tekvondo_majstora_deveti_dan_26231.html
Cave ab homine unius libri

Lazic

Citat: MILJAN poslato 14 Novembar, 2013, 01:38
Citat: Laziæ poslato 12 Novembar, 2013, 23:25
Aha, a ako sad isprebacujem sve, tj pre nego ¹to stupi na snagu...? Nego vi¹e ma zanima za¹to je to bilo ukinuto, akoje je tu ne¹to neustavno, bla bla bla, opet æe da ga popu¹e...:D
neustavno je i ovo za novi atest plina pa i dalje furaju...

Mogu da furaju dokle hoæe, upravo sam ugradio plin... :D atestiraæu ga, hmm jednog dana...:D




Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

K0le