Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 07 Novembar, 2013, 21:31
Citat: El Jefe poslato 07 Novembar, 2013, 19:48
Јуче је у Будимпешти свечано откривена биста Миклошу Хортију, регенту Мађарске, Хитлеровом савезнику у Другом светском рату, окупатору Новог Сада и Бачке у периоду 1941-1944.
http://www.dverisrpske.com/images/1-prenosimo/2013/novembar/miklos-horti-statua-jpg_660x330.jpg

I mad¾ari imaju svog Dra¾u.  :)
Samo ¹to je njihov bio usmeren na sve koji nisu MaD®ari i Nemci. Ne¹to se ne seæam da je Dra¾a bacao pod led, u jame...  A od mene ima¹ jednu crtu, ne znam od koga je druga.

Che

Druga crta je od mene, eto tako da mu se nadje  [hello]


mkt

Lukavi "radnik" na parkingu

U engleskom gradu Bristolu, u okolini ZOO parka postoji parking kapaciteta za oko 150 automobila i osam autobusa. Punih 25 godina isti èovek naplaæivao je parking. Cena za automobile bila je 2,5 funte, a za autobuse 7,5 funti. I onda, jednog dana, nakon 25 godina redovnog dolaska na posao, èovek se jednostavno nije pojavio.

Uprava ZOO vrta bila je prisiljena da kontaktira Gradsku upravu i da zatra¾i novog radnika parkinga. Meðutim, Gradska uprava je odgovorila da nema nikakvu nadle¾nost nad ovim parkingom, nego da on spada pod nadle¾nost ZOO vrta. Uprava vrta je zatim obavestila gradske èelnike da je radnik na parkingu bio njihov zaposleni, a ne zaposleni ZOO vrta. Onda je Gradska uprava obavestila upravu ZOO vrta da meðu svojim zaposlenima nikada nisu imali radnika spomenutog parkinga.

Za vreme dok se ova rasprava vrtela u krug, èovek koji je radio na parkingu verovatno je ispijao koktele na nekom egzotiènom ostrvu, po¹to je oèigledno samovoljno instalirao aparat za naplatu parkinga.
Tako je on svakog dana naplaæivao nekoliko stotina funti dnevno, 25 godina bez prekida.

To znaèi da je za navedeni period zaradio vi¹e od pet miliona funti, a da niko ni dan danas ne zna kako se on zove.
http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q72/1451553_550611951674696_89930420_n.jpg

Slaninar

#7585
Citat: mi¹ko_kolo poslato 07 Novembar, 2013, 23:53
Samo ¹to je njihov bio usmeren na sve koji nisu MaD®ari i Nemci. Ne¹to se ne seæam da je Dra¾a bacao pod led, u jame...  A od mene ima¹ jednu crtu, ne znam od koga je druga.

Prièam ba¹ neki dan sa drugarom mad¾arom o rehabilitaciji dra¾e. Ka¾e: "ja nemam ni¹ta protiv dra¾e, on se borio na na¹oj strani".    [rofl]


Dra¾ini su klali sve koji nisu s njima - nije bio blizu Dunav, jebiga, morali su da kolju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

http://www.mondo.rs/a631472/Info/Drustvo/Kovacevic-ponovo-bije-a-zrtva-trci-za-zivot.html

jedan od komentara ispod clanka na FB

" To govedo, po¹to mu je rodni Vrbas dosadio, koji je terorisao, u svakom smislu te reèi (pio u kafanama i klubovima bez plaæanja, i to ne zato ¹to ga klubovi èaste, nego zato ¹to niko ne sme da mu naplati) poèeo svako malo da dolazi i u Suboticu (lièno sam ga par puta video) i isto se pona¹a. Realno, lik je ogroman i jak ko bizon, i nema ih puno koji bi mu se suprotstavili, a i oni koji bi mogli, neæe. Jer bo¾e moj, svi se oni medjusobno zbli¾e i ¹uruju. Poenta prièe je da je em velik, em bahat, i niko mu ili ni¹ta ne mo¾e ili neæe... Treæe nema. Dok nekom ne oduzme ¾ivot, neæe iskulirati. A onda æe biti kasno da se pametuje ili uradi ne¹to."


Lazic

#7588
Citat: dzimika poslato 08 Novembar, 2013, 09:34
http://www.mondo.rs/a631472/Info/Drustvo/Kovacevic-ponovo-bije-a-zrtva-trci-za-zivot.html

jedan od komentara ispod clanka na FB

" To govedo, po¹to mu je rodni Vrbas dosadio, koji je terorisao, u svakom smislu te reèi (pio u kafanama i klubovima bez plaæanja, i to ne zato ¹to ga klubovi èaste, nego zato ¹to niko ne sme da mu naplati) poèeo svako malo da dolazi i u Suboticu (lièno sam ga par puta video) i isto se pona¹a. Realno, lik je ogroman i jak ko bizon, i nema ih puno koji bi mu se suprotstavili, a i oni koji bi mogli, neæe. Jer bo¾e moj, svi se oni medjusobno zbli¾e i ¹uruju. Poenta prièe je da je em velik, em bahat, i niko mu ili ni¹ta ne mo¾e ili neæe... Treæe nema. Dok nekom ne oduzme ¾ivot, neæe iskulirati. A onda æe biti kasno da se pametuje ili uradi ne¹to."
Jo¹ onomad kad je zapalio amerima, rekao sam da mu treba suditi za veleizdaju i baciti kljuè od tamnice... Kao i onog bogdanova... Al' ne, na¹a divna vlast za ovoga platila, a onaj ¹eta slobodno...[facepalm]




Citat: Dukags poslato 08 Novembar, 2013, 10:21
http://www.vestinet.rs/aktuelno/prijelo-im-se-umesto-da-policiji-plati-rucak-i-cuti-on-ih-prijavio
To je zato ¹to su lenje guzice nisu hteli ni da èekaju da im naprave, nego sve na gotovo, da im je dao ke¹, ne bi imao nikakav dokaz...[facepalm]

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 08 Novembar, 2013, 10:29
Jo¹ onomad kad je zapalio amerima, rekao sam da mu treba suditi za veleizdaju i baciti kljuè od tamnice... Kao i onog bogdanova... Al' ne, na¹a divna vlast za ovoga platila, a onaj ¹eta slobodno...[facepalm]


Za¹to njemu? Nije on sam sebi sredio dokumenta da pobegne iz zemlje. Ako je neko prekr¹io tu zakon, to je konzul. Za¹to? To neæemo nikada saznati. Je li klasièna korupcija, ili Miladin nije radio samo za sebe... ili ne¹to izmeðu, sivo, kako to obièno biva.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Moja jako dobra drugarica zna odlièno tog konzula, ¾ivi u amerikama veæ 10 godina, binladin je do¹ao sa prièom da je izgubio paso¹, a ovaj je po zakonu morao da mu izda putnu ispravu...:o  Konzul najeba ni kriv ni du¾an jer nije pratio sve vesti...

Major

Citat: Laziæ poslato 08 Novembar, 2013, 10:29
To je zato ¹to su lenje guzice nisu hteli ni da èekaju da im naprave, nego sve na gotovo, da im je dao ke¹, ne bi imao nikakav dokaz...[facepalm]

I ovako nema nikakav dokaz. Racun od restorana? Pa to je mogao i sam da napravi.
A taj mentol umesto da cuti kad je vec napravio prekrsaj kenja. Sledeci put mu nece samo naplatili jednu kaznu to je sigurno :)

mkt


neskez




Lazic


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Znaèi, idem da tra¾im onu bombu, ovo vi¹e nema smisla...:o

mi¹ko_kolo

Odavno nema smisla. A ti i dalje nemoj da je naðe¹.