Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

razlika je u tome sto su legalni taksisti posteni ljudi koji samo zele da rade svoj posao, a ne da se biju i lome noge nekome, posao policije je da hapsi i procesuira te ilegalne sto lome noge i gepekuju, policajac izjavljuje da je nemocan da im bilo sta uradi, sto znaci da je nemocan i da ih legitimise, a nemocan je zbog toga sto je ili dobio pare od njih ili se plasi da ce njega ili njegove bliznje da gepekuju ili je dobio naredjenje odozgo da legitimise samo legalne.......ilegalni taksisti su mahom bivsi policajci i kriminalci u pokusaju koji imaju veze u policiji....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

znas koliko bi me boleo qrac da li je bivsi pandur ili krimos da sam ja taxista i da vec godinama radim na aerodromu a da od toga hranim porodicu
onog dana kad ne uspem da ih prehranim tog dana bi neko od njih najebao, verovatno posle i ja al jbg jos jedan dvoje da se pojave koji razmisljaju kao ja i problem solved pa ne diluju oni drogu pa da nekog ubiju zbog toga, moze ilegalno da se radi i po gradu

Lazic

Citat: zVuk poslato 10 Oktobar, 2013, 14:05
razlika je u tome sto su legalni taksisti posteni ljudi koji samo zele da rade svoj posao, a ne da se biju i lome noge nekome, posao policije je da hapsi i procesuira te ilegalne sto lome noge i gepekuju, policajac izjavljuje da je nemocan da im bilo sta uradi, sto znaci da je nemocan i da ih legitimise, a nemocan je zbog toga sto je ili dobio pare od njih ili se plasi da ce njega ili njegove bliznje da gepekuju ili je dobio naredjenje odozgo da legitimise samo legalne.......ilegalni taksisti su mahom bivsi policajci i kriminalci u pokusaju koji imaju veze u policiji....
Va¾i ¹to su legalni po¹teni i vredni, to je ista fela, èast reeeetkim izuzecima...

zVuk

Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2013, 14:10
znas koliko bi me boleo qrac da li je bivsi pandur ili krimos da sam ja taxista i da vec godinama radim na aerodromu a da od toga hranim porodicu
onog dana kad ne uspem da ih prehranim tog dana bi neko od njih najebao, verovatno posle i ja al jbg jos jedan dvoje da se pojave koji razmisljaju kao ja i problem solved pa ne diluju oni drogu pa da nekog ubiju zbog toga, moze ilegalno da se radi i po gradu

ma bre moj naglasak je na tome da je posao policije da rastera bagru, placeni su za to, a oni to ne rade.....to sto kazes da bi neko od njih najebao, a posle i ti, onda nista nisi uradio, nego si upravo svojoj porodici otezao situaciju....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

jbg samo mi neverovatno da ostali to tolerisu kad im ovi njihov leba na oci uzimaju
i ja jos nisam upoznao plasljivog finog kulturnog taxistu
to su bre sve ulicari, cak i ako su bili fini u pocetku posao ih je promenio i sad su lesinari, a oni se uvek dobro organizuju i rade zajedno kad je meso (novac) u pitanju

zVuk

bez obzira da li su ulicari ili ne......mene najvise boli to sto policajac bez blama na televiziji izjavljuje kako im nemoze nista, a svi znamo da moze da ga legitimise i da mu trazi taksi dozvolu.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

balcan girl

zato sto panduri vise nece da se cimaju, dzabe on njega legitimise i napise kaznu jer kad dodje u stanicu uvek ima neko ko to iscepa i njemu sere :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

+1

O zemljo Indijo sa atomskim bombama, baci jednu 'vamo...

dzimika

pa rade oni ilegalno i po gradu, za manje od mesec dana sam slikao dvojcu ilegalnih a vala sada ih je lako i prepoznati
stvar je u tome sto je najveca zarada na aerodromu gde prvo traze 70e za voznju pa spuste uz cenjkanje do 35e ali divljaci ispod toga nece da voze
pa ti sracunaj da ima bar jednu voznju dnevno on uzme 900e za mesec dana a da ne pricamo o tome da imaju i vise za mesec dana
zasto bas aerodrom? brdo stranaca koji dolaze u BG ne znaju koliko je aerodrom udaljen od grada pa su spremni da plate te cifre jer i kod njih slicno kosta prevoz od aerodroma do grada, cesto i jeftinije ali sta ce ljudi kad ne znaju kolko sta ovde kosta
ovi vauceri su resili delimicno problem i to nije neka novina, oni postoje jos od 2007 godine ali ljudi koji su radili na njihovom izdavanju su non stop bili pod pritiskom, pretnjama i maltretiranju od strane tih taxista iz rupe da su davali otkaze, sada je to reseno na taj nacin sto su taxi info postavili posle pasoske kontrole pa ne mogu tim ljudima non stop da prilaze kao nekada kad je pult bio pored vrata na samom izlazu sa dolaznog terminala

ko god ode moze videti sve te taxiste koji bukvalno love ljude koji izlaze sa carine, a to naravno ne bi smeli da rade jer se to vodi kao primanje putnika van taxi stanice

ko im je dozvoljavao prethodnih godina takvo ponasanje? prvo policija, nacelnik je bio placan snjihove strane da ih ne diraju, drugo komunalna policija nema dovoljne ingerencije da moze to da resi, trece, inspekcija i sekretarijat za saobracaj koji izdaje taxi dozvole i koji rade rangiranje vozila koja imaju pristup aerodromu pa tako izjednace novu daciu logan i vw pasata 5 godina starog po broju bodova a svi znamo da je to cist idiotluk, cetvrto, kao taksista ne bi smeo niko da radi ko ima dosije, vise prijava za tucu i remecenje javnog reda i mira, psihicki labilne osobe

i na kraju dodjemo do najbitnije cinjenice
zasto to do sada niko nije uzeo da resi? zato sto pola legalnih taksista na aerodromu se ponasa jos i gore od ovih nelegalnih a pogotovo oni koji su u rupi na medjunarodnim dolascima, zato sto vlast "cuva socijalni mir" povecavanjem broja dozvola za taksiste i dozvoljavanjem da njih 10000 u beogradu odredjuju kako ce da postavi propise (tj cifra tih koji odredjuju je manja ali podbunjuju i lazu i ostale koji ne prate sta se desava)
zato to retko ko hoce da resi kao i sto moraju ogromnu drzavnu administraciju da otpuste ali ako to urade dinkicev surak ce ostati bez posla, veljina sestra od tetke ce ostati bez posla, daciceva surnjava ce ostati bez posla .............

mi¹ko_kolo

Nije ¹urnjaVa nego ¹urnjaJa. ;D

dzimika

ma sve to isti kurac :P
borko somborac je nacrtao onaj strip na tu temu u blicu :D



mkt


pittatore


mrle


CBRR1

Jos ako je i ta druga bila olos ko devojka mu,sa razlogom ih je odbio,ja bi pobegao,aj bes jednog skrndelja al zar moram dva...ahahahahahah


MILJAN

Citat: Dukags poslato 11 Oktobar, 2013, 14:25
http://www.moto-berza.com/moto-vesti/strane-vesti/australija-protiv-pravih-ljubitelja-motocikala/
Ovaj prvi vozi bajk sa istom bojom kao i moj..model isti.....Znaèi, neæu da idem u Australiju...a ba¹ sam planirao.


Cave ab homine unius libri

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu