Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

E to ni meni nije jasno!!! ©TO svima moraju da teraju inat!?
Bukvalno, teranje inata!
I ja nemam ni¹ta protiv njih, svakako kako voli, al NEÆU da to bude NORMALNO, neæu da ih nije sramota, neæu da ih gledam na ulici da se ljube, imaju pravo da se vole al ne ja da ih vidim!  I .!. da usvoje dete... ni to im ne bi dao, deca uèe modele pona¹anja u kuæi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Septembar, 2013, 10:11
I ja nemam ni¹ta protiv njih, svakako kako voli, al NEÆU da to bude NORMALNO, neæu da ih nije sramota,

©to? Ostalo se sla¾em, ali ¹to da ih bude sramota zbog toga ¹to jesu? Sramota je ukrasti, slagati, navijati za Zvezdu i Partizan, ali nije sramota biti gej.  :)

©to se dece tièe - po toj logici bi polovini roditelja u Srbiji trebalo oduzeti decu i dati ih... kome?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat


Dukags

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Septembar, 2013, 10:11
E to ni meni nije jasno!!! ©TO svima moraju da teraju inat!?
Bukvalno, teranje inata!
I ja nemam ni¹ta protiv njih, svakako kako voli, al NEÆU da to bude NORMALNO, neæu da ih nije sramota, neæu da ih gledam na ulici da se ljube, imaju pravo da se vole al ne ja da ih vidim!  I .!. da usvoje dete... ni to im ne bi dao, deca uèe modele pona¹anja u kuæi.
Neces ali ces ipak morati i da platis za tih 6.500 dnevnica, goriva i jos kojecega da bi ti se oni bezbedno hvlili kako se kecaju!?

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 27 Septembar, 2013, 10:20
©to? Ostalo se sla¾em, ali ¹to da ih bude sramota zbog toga ¹to jesu? Sramota je ukrasti, slagati, navijati za Zvezdu i Partizan, ali nije sramota biti gej.  :)

©to se dece tièe - po toj logici bi polovini roditelja u Srbiji trebalo oduzeti decu i dati ih... kome?!

Brate, zato ¹to mi se gadi kao i veæini drugih da gleda 2 tipa kako se ljube. Tera me na povraæanje samo kad pomislim. Doslovno. I neæu da mi bratanac od 7 godina to gleda, i neæu da moja deca jednog dana to gledaju.
Samo zato.
A sla¾em se da mnogi ne treba da imaju "pravo" da imaju decu, ba¹ zato smo u qrcu. Pomerene su nam sve vrednosti, ubijena je "porodica" kao osnovna æelija dru¹tva, zato smo tako razoreni, zato ni¹ta ne funkcioni¹e. Izgubljene su moralne i etièke vrednosti.
Da porodice vode raèuna o svojoj deci, ne bi kao ovi kreteni u Novom Sadu sa 14-15 napadali ljude i pljaèkali.
Bavili bi se sportom, umirali bi od treninga 2 puta dnevno, ne bi imali snage da glume mangupe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Septembar, 2013, 10:29
Brate, zato ¹to mi se gadi kao i veæini drugih da gleda 2 tipa kako se ljube. Tera me na povraæanje samo kad pomislim. Doslovno. I neæu da mi bratanac od 7 godina to gleda, i neæu da moja deca jednog dana to gledaju.

Ne bih ni ja to - isto kao ¹to ne volim ni dlakave ¾ene, ni debele krivonoge u helankama i miniæima, ali ne mogu ih zajebavati zbog toga.

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Septembar, 2013, 10:29
Samo zato.
A sla¾em se da mnogi ne treba da imaju "pravo" da imaju decu, ba¹ zato smo u qrcu. Pomerene su nam sve vrednosti, ubijena je "porodica" kao osnovna æelija dru¹tva, zato smo tako razoreni, zato ni¹ta ne funkcioni¹e. Izgubljene su moralne i etièke vrednosti.
Da porodice vode raèuna o svojoj deci, ne bi kao ovi kreteni u Novom Sadu sa 14-15 napadali ljude i pljaèkali.
Bavili bi se sportom, umirali bi od treninga 2 puta dnevno, ne bi imali snage da glume mangupe.


Sve se sla¾em.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Zar ste vi zaista toliko naivni da verujete da su zaista u pitanju prava gejeva?

Sve je to politika i nista vise.... ucena....
Zapitajte se zasto parada samo par dana pred podnosenje izvestaja evropskom parlamentu o srbiji.....

Elem.... panduri su veoma naostreni i svi koji budu pravili sranja ce biti prilicno prebijeni....
Za razliku od proslog lupanja na prajdu, ovaj put su uvedene mobilne interventne jedinice, koje idu po gradu minibusevima, bez pancira i stitova...... samo pendrecine, maske i suzavac.... takodje ce na par punktova po gradu biti tuzioci i sudije koji ce na licu mesta da procesuiraju privedene.... Ivica mora da dokaze da je evropejac, iako ne voli pedere....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

#7007
Citat: Dukags poslato 27 Septembar, 2013, 10:26
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Septembar, 2013, 10:11
E to ni meni nije jasno!!! ©TO svima moraju da teraju inat!?
Bukvalno, teranje inata!
I ja nemam ni¹ta protiv njih, svakako kako voli, al NEÆU da to bude NORMALNO, neæu da ih nije sramota, neæu da ih gledam na ulici da se ljube, imaju pravo da se vole al ne ja da ih vidim!  I .!. da usvoje dete... ni to im ne bi dao, deca uèe modele pona¹anja u kuæi.
Neces ali ces ipak morati i da platis za tih 6.500 dnevnica, goriva i jos kojecega da bi ti se oni bezbedno hvlili kako se kecaju!?

@Duka:
Na¹a surova realnost, na ovu besparicu...




Osim usvajanja dece, sva ostala prava bi im dao, mada mislim da kao i cigani odavno imaju veæa prava od nas...[facepalm]



@èudovi¹te:
Znaèi sutra negde van grada za svaki sluèaj...

Hohštapler

Citat: monsterbnt poslato 27 Septembar, 2013, 11:20
Zar ste vi zaista toliko naivni da verujete da su zaista u pitanju prava gejeva?


Pa ja realno smatram da je u pitanju skretanje pa¾nje javnosti na to da ide zima, da se nema za grejanje, da je svugde u evropi gas pojeftinio a kod nas se hvala "Nije poskupeo", kako nas dr¾avne agencije kradu, kako nas uvaljuju u sve veæa govna i kako æemo zavr¹iti svi u favelama...

A nama?! Nama pun qrac pa nam pederi za sve krivi...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 27 Septembar, 2013, 11:20
Zar ste vi zaista toliko naivni da verujete da su zaista u pitanju prava gejeva?

Sve je to politika i nista vise.... ucena....
Zapitajte se zasto parada samo par dana pred podnosenje izvestaja evropskom parlamentu o srbiji.....

Elem.... panduri su veoma naostreni i svi koji budu pravili sranja ce biti prilicno prebijeni....
Za razliku od proslog lupanja na prajdu, ovaj put su uvedene mobilne interventne jedinice, koje idu po gradu minibusevima, bez pancira i stitova...... samo pendrecine, maske i suzavac.... takodje ce na par punktova po gradu biti tuzioci i sudije koji ce na licu mesta da procesuiraju privedene.... Ivica mora da dokaze da je evropejac, iako ne voli pedere....


Samo se zapitajte koliko para sve te NVO dobijaju spolja i kako ih tro¹e. Znate li nekoga iz NVO da nije pun ko brod?

Su¹tina je da je ova planeta opstala zahvaljujuæi "porodici" kao osnovnoj jedinici dru¹tva mnogo vekova, a da se to sada polako uni¹tava.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2013, 11:25
Osim usvajanja dece, sva ostala prava bi im dao, mada mislim da kao i cigani odavno imaju veæa prava od nas...[facepalm]

Koja to oni prava nemaju?
Ja sam taj koji puni bud¾et, a nemam prava.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 27 Septembar, 2013, 11:51
Koja to oni prava nemaju?
Ja sam taj koji puni bud¾et, a nemam prava.

©etanje ulicom i dr¾anje za ruke bez da zbog toga dobiju batina.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mareskin poslato 27 Septembar, 2013, 11:51
Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2013, 11:25
Osim usvajanja dece, sva ostala prava bi im dao, mada mislim da kao i cigani odavno imaju veæa prava od nas...[facepalm]

Koja to oni prava nemaju?
Ja sam taj koji puni bud¾et, a nemam prava.


shvatio sam na pola kucanja... [facepalm]

ono ¹to najvi¹e nervira je èinjenica da broj homika kroz istoriju niti raste niti opada, a meni ili bilo kome ni¹ta neæe biti lak¹ dobiti posao, ako vièem nisam peder, dok je obrnuto sasvim izvesno...[facepalm]


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boban_m

Pa nemaju ni grobari pravo da se setaju oko marakane sa salovima, a da ne dobiju batine, pa ne sazivaju skupove zbog toga ;D

mareskin

Citat: Slaninar poslato 27 Septembar, 2013, 12:09
Citat: mareskin poslato 27 Septembar, 2013, 11:51
Koja to oni prava nemaju?
Ja sam taj koji puni budžet, a nemam prava.

Šetanje ulicom i držanje za ruke bez da zbog toga dobiju batina.  :)

Držanje za ruke je za pedere! Pravi muškarci idu dva korak ispred ;)

Imam li ja pravo da sutra prošetam Novim Sadom, Nišom, Beograd ili bilo kojim drugim gradom i da me neko ne napadne?
Imaju li ljudi pravo da budu zaposleni, deca da jedu itd.

Ima trenutno mnogo bitnijih stvari !!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2013, 11:25
Znaèi sutra negde van grada za svaki sluèaj...

stooo
mozes kao jedan nas sclan foruma da se provozas motorom do centra da vidis sta se tamo desava :D
nego kad pocinje to sranje, ja sutra pre 9 treba da prodjem kroz kneza milosa, idem sa davidoffom do andjela, eto lazicu aj sa nama to je van grada


ps. ovo je idealan trenutak za lopove da kradu i pljackaju sve sto se ne nalazai u centru bg jer policije NEMA - svi cuvaju pedere (ko je odgovoran ako sutra u to vreme na nbg ili recimo petlovom brdu bude silovana i ubijena neka zena na sred ulice jer nije bilo  [policaja] da je zastiti?)

Lazic

ja bih negde gde je malo brdovitije sa lepim pogledom...:-*

mareskin

Citat: UFF poslato 27 Septembar, 2013, 12:39
Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2013, 11:25
Znaèi sutra negde van grada za svaki sluèaj...

stooo
mozes kao jedan nas sclan foruma da se provozas motorom do centra da vidis sta se tamo desava :D
nego kad pocinje to sranje, ja sutra pre 9 treba da prodjem kroz kneza milosa, idem sa davidoffom do andjela, eto lazicu aj sa nama to je van grada


ps. ovo je idealan trenutak za lopove da kradu i pljackaju sve sto se ne nalazai u centru bg jer policije NEMA - svi cuvaju pedere (ko je odgovoran ako sutra u to vreme na nbg ili recimo petlovom brdu bude silovana i ubijena neka zena na sred ulice jer nije bilo  [policaja] da je zastiti?)

Ako je taèna Laziæeva procena o tvojoj guzi, tebi je najpametnije da sutra obiðe¹ Beograd u ¹irokom luku.
Nije ti guza navikla, pa æe¹ posle te¾e da vozi¹ ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 27 Septembar, 2013, 12:23
Imam li ja pravo da sutra pro¹etam Novim Sadom, Ni¹om, Beograd ili bilo kojim drugim gradom i da me neko ne napadne?
Imaju li ljudi pravo da budu zaposleni, deca da jedu itd.

Ima¹. A i ako se desi da te neko napadne, naiæi æe na osudu, dok je u sluèaju pedera uglavnom obrnuto.  :)

Da se bude zaposlen i radi u normalnim uslovima za normalnu platu je postalo nauèna fantastika, ali ko nas jebe kad se ne bunimo. Komunisti ze bunili zbog prava radnika, ali ih sada svi pljuju.  :)

Citat: mareskin poslato 27 Septembar, 2013, 12:23
Ima trenutno mnogo bitnijih stvari !!!

Naravno. Ali kontam da NGO lepo dobijaju pare da prave takve dogaðaje, skrene se pa¾nja narodu sa èinjenice da nema za 'leba! Èak i ovi politièari ¹to su naèelno protiv parade vole ¹to se skreæe pa¾nja sa èinjenice da su ulice sve nebezbednije, a narod sve siroma¹niji u svakom pogledu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen