Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Opet parade...  [neslusam]

U Nemaèkoj pojeftionio gas, a kod nas "nije poskupeo"... mi i dalje sreæni...
Svake jeseni oni pokrenu ovu prièu o pederima, ne bi nam kanalisali bes ka njima a ne prema te¹koæi pre¾ivljavanja...

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

juga

Pa ¹ta je tu èudno?, pa to su radili oduvek, daj narodu 'leba i igara i radi ¹ta hoæe¹!!!

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher


Lazic

aj organizujemo neku poplavu...[rofl]

Lazic


dzimika

danas sam imao prilike da upoznam jednu takvu budalu, zena pobegla u sigurnu kucu i izdala nalog za raskid ugovora koji je na njeno ime a lik bi da vidi sta je ona to dostavila od dokumentacije, koliko mrzim likove koji su hrabri da biju zene a za sve drugo su najobicnije pickice

Hohštapler

Upravo zato i biju ¾ene.
Ljubomora proizilazi pre svega iz liène nesigurnosti, a onda oni iz straha da æe ih izgubiti poku¹avaju da ih slome, to je stvar kontrole...
A nisu ljudi mnogo odmakli od majmuna, i dalje smo voðeni uglavnom primarnim instiktima i hormonima.
To je ¾ivotinjski nagon, strah da æe te ¾enka napustiti. Ogroman udeo ubistava u svetu je vezan za ljubomoru.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: dzimika poslato 24 Septembar, 2013, 21:27danas sam imao prilike da upoznam jednu takvu budalu, zena pobegla u sigurnu kucu i izdala nalog za raskid ugovora koji je na njeno ime a lik bi da vidi sta je ona to dostavila od dokumentacije, koliko mrzim likove koji su hrabri da biju zene a za sve drugo su najobicnije pickice
Ja ih ne mrzim nego su mi jadni.Ali zena cesto zasluzi da joj se skrati jezik.Samo sto zenu malo pljusnes(Bitch slapping)  a muskarca odvalis...Mada ima ludaka koji divljacki biju zenu svakog dana...E toliko zla sigurno nije.,,
Cave ab homine unius libri

Lazic


MILJAN

Citat: Lazić poslato 25 Septembar, 2013, 02:39
nasilniče...:o :P
Ma nisam.....samo nisam pogodan za treniranje nerava zbog neuroze nuclearis...kratak fitilj u zargonu... To ima jednu prednost: postovanje frustriranih drkosha u okolini, i uglavnom miran zivot. Zivi i pusti druge da zive..
Cave ab homine unius libri

Lazic

Citat: MILJAN poslato 24 Septembar, 2013, 23:37
Ali zena cesto zasluzi da joj se skrati jezik.Samo sto zenu malo pljusnes(Bitch slapping)

Tako sve poèinje...:o :P [rofl]

Lazic


monsterbnt

Sto mu nisu cuvari u zatvoru sredili to?
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

I ja se pitam... Za 15 minuta mogli su samo da izvade zub, mislim da bi èuvarima trebalo plafon minut, dodu¹e pitanje je da li bi izvadili pravi...:D

monsterbnt

Pa izvadili bi i pravi
Smrt SVIMA!!!!

Lazic