Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Bojssa poslato 21 Septembar, 2013, 16:00
Citat: pit poslato 18 Septembar, 2013, 16:13
Citat: Bojssa poslato 18 Septembar, 2013, 11:41
Da robijace na zalost. Moj prijatelj koji je kriminalisticki inspektor je u pola noci zatekao lopuzu u stanu, otrcao po pistolj, ovaj za njim, rvali se i ovaj ga upuca, lopuza premine kasnine.. Lezao je 5 godina jer je prekomerno upotrebio silu. Sto ce reci da je zakonski naj bolje jajaru lepo zamoliti da sam izadje iz stana ili da mirno saceka policiju, jer takav nam je zakon. Ako mu slomite ruku ili zub, naneli ste teske telesne povrede za koje je zakonski zaprecena kazna zatvora. U Usa gde vazi zakon privatne svojine nakon upozorenja mozete da pucate u uljeza ili uzurpatora vase imovine kako oni kazu.. Apropo nekog komentara iznad, policija nema nikakve veze sa donosenjem zakonskih akata jer je samo izvrsni organ, i za njih bi naj bolje bilo kada bi pobili gamad, manje posla za sve...

       Kakaw je on inspektor kad  nije umeo da se snadje u datoj situaciji....kad je wec roknuo gowno trebao je da mu stawi pistolj u ruku opali par puta u zid i posle se kao gusali i u gusanju pistolj opalio i ubio prowalnika...ne bi lezo ni dan.
Hahaha, mozda u filmovima. Postoji ugao opaljenja pod kojim je projektil usao u telo gde se vidi kako je i iz kog polozaja i daljine opalio. Postoje i barutne cestice na rukama, pa ugao opaljenja da se poklapa sa tragovima projekrila na zidu itd itd. ma to je mnogo komplikovano, morao bi da bude genije u tom trenutku a vremena do dolaska pplicije imas vrlo malo.

       Ok ewo ga jos jedan ''strucnjak'' koji twrdi da je nemoguce.Ja sam rekao da je moguce i stojim iza toga samo je pitanje da li se cowek uspanici ili ne u tom trenutku i odreaguje isprawno.
        Recimo posle upucawanja prowalnika moze da uzme noz iz kujne i isece se po rukama i izbocka po telu ...zatim tj isti noz stawi prowalniku u ruke.
         Unapred se smejem twom komentaru ako kazes da je to nemoguce i da ne bi izwukao ''nuznu samoodbranu'' i bitno poboljsao swoj polozaj na sudu....i mozda prosao sa blazom kaznom.

Joker

Evo ga jos jedan "Zavrsili smo diskusiju, nemoj da mi se obracas vise po principu pametniji popusta." :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Treba otvoriti jednu temu gde samo pit pi¹e :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit

Citat: Joker poslato 21 Septembar, 2013, 22:54
Evo ga jos jedan "Zavrsili smo diskusiju, nemoj da mi se obracas vise po principu pametniji popusta." :D

Joker jebote sta si se nawrzo na mene aj skini mi se ziwota ti ...procitaj malo kome sam replicirao...i mogu li ja da pisem a da tebi ne smeta.. sko ti smeta kazi mi na pp sta imas .

pit

Citat: njanja poslato 21 Septembar, 2013, 22:56
Treba otvoriti jednu temu gde samo pit pi¹e :D

Axxaxaxa ewo ga jos jedan wrlo kulturan i fin mladic....zemljace prwo pocisti pred swojim dworistem pa onda gledaj sta drugi pise.

clutch&brake

Sta ti je bre pite idi u djoku(nije vredjanje) Da li realno ne mo¾e¹ da se zeza¹? ??? 
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit

Citat: njanja poslato 21 Septembar, 2013, 23:01
Sta ti je bre pite idi u djoku(nije vredjanje) Da li realno ne mo¾e¹ da se zeza¹? ??? 

Sto pa i ja se zezam isto kao ti...samo wase je prikriweno podjebawanje a moje malo direktnije.

clutch&brake

Ne radimo nas dvojca na istim talasnim duzinama.
Pogresno tumacis postove i nisam zajedljiv da podjebavam. Ja kada podjebavam  onda i jebem direktno
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit

Citat: njanja poslato 21 Septembar, 2013, 23:05
Ne radimo nas dvojca na istim talasnim duzinama.
Pogresno tumacis postove i nisam zajedljiv da podjebavam. Ja kada podjebavam  onda i jebem direktno
Ne znam sta da ti kazem ....werowwatno bi uziwo owaj razgowor iso drugcijim tokom i bio skapiran kako treba.Na forumu (ne odnosi se direktno na tebe) swi glume i predstawljaju se drugacije nego sto to jeste.Ja sto kazem stojim iza toga i wirtuelno i realno.
                   Wirtuelne swadje ne shwatam ozbiljno ,naprotiw wise ko zajebanciju...mada sam skoro imao prilke da jednog wirtuelnog junaka nawatam uziwo ....i upste nije imao zelje da ponowi uwredu koju je izreko preko foruma....i bio mi nekako jadan i bedan pa nisam teo da ga drkam pred drugarima..kad je wec priznao da je picka.
                 

Panco.KV

Molim za smirenost i odmerene tonove u komunikaciji.HVALA

clutch&brake

Vrvtno bi bilo tako.  Ja kada sam nervozan citam postove kako meni odg t.j svi to rade.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV

Insistiram na citanju postova dva puta.HVALA
Suzdrzite se od grubih reci i jos gorih dela
valjda ste oozbiljni ljudi eeee svadja nikad nije donela dobro,pomirite se poljubite ,videcete jos cete biti svi ortaci a i grupna setnja je skoro  ;D ;D ;D

clutch&brake

Citat: Panco.KV poslato 21 Septembar, 2013, 23:34
Insistiram na citanju postova dva puta.HVALA
Suzdrzite se od grubih reci i jos gorih dela
valjda ste oozbiljni ljudi eeee svadja nikad nije donela dobro,pomirite se poljubite ,videcete jos cete biti svi ortaci a i grupna setnja je skoro  ;D ;D ;D

Da se ljubimo tesko. Nije moj tip. A ja samo pe¹ke i mogu jer neam moped :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV

A i Vucic vam je obecao zastitu u setnji  :D :D :P

clutch&brake

Ja sam proslu paradu odlezao. Tako da...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV

Sram te bilo odma si se uvukao u krevet nisi ni malo setao  :D

Panco.KV

Ovaj Vucic nesto preti pritisli ga iz ove uisrane EU za tu paradu napravice svasta samo da se odrzi ljigavko jedan bice svoj narod zbog nenormalnih olosa.EEEE serem ti se u Srbiju takvu umkesto govna pobacati u Dunav.

clutch&brake

Samo tvrdi kreveti kevu im
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV

#6898
Jbg a nema ko treba da bude u buvari.

Uncle Bob

Citat: njanja poslato 21 Septembar, 2013, 23:45
Samo tvrdi kreveti kevu im
Jel tako da ih nisi mnogo tukao. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM