Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2013, 01:28
@Slaninar:
na¾alost bio si u pravu... Da imam muda tog tu¾ioca bih najradije smestio u invalidska kolica, ali da njemu sude za poku¹aj ubistva...

Èovek radi kako mora. Da nije to pisao, ostao bi bez posla, pa bi do¹ao neko drugi da to pi¹e. Problem je posle kad sudija odreðuje kaznu - da li æe imati muda da dosudi ispod minimuma, barem koliko se ja razumem u te stvari.


Ima i druga strana prièe: ¹ta da je u frci proma¹io i pogodio neko dete, sluèajnog prolaznika? Da su hteli da ga ubiju, ubili bi ga pre nego ih i vidi. Da nije nosio pi¹tolj, dobio bi batine i ostao bez para. Sad i ako se oslobodi, u ¹ta sumnjam, platiæe pet puta vi¹e za advokate i ve¹take. Do¹lo je vreme kao u Americi: nosi¹ hiljadarku u d¾epu za razbojnike, ostatak para u gaæe i ne pru¾a¹ otpor - najpametnije na du¾i rok.


A sudijama i tu¾iocima bi trebalo jebati sve po spisku, ne zato ¹to ovog tu¾e, nego zato ¹to taj ¹to ga je napao nije u zatvoru. To su sve likovi sa po 20 dela, ali uvek dobiju ispod minimuma, pa zastara, pa uslovna, kao nema mesta u zatvorima. Ja sam uveren da je to prikrivena socijalna politika nesposobne dr¾ave - nemaju ljudi posla, ali pu¹taju da se kraducka. I onako razbojnici ne napadaju politièare, tajkune, veæ obièan svet - ko nas jebe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

A popovi otvaraju eksluzivne radnje na terazijama...:o [facepalm]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2013, 10:24
A popovi otvaraju eksluzivne radnje na terazijama...:o [facepalm]

Ako ima firmirane garderobe ja idem u shoping.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 20 Septembar, 2013, 10:57
Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2013, 10:24
A popovi otvaraju eksluzivne radnje na terazijama...:o [facepalm]

Ako ima firmirane garderobe ja idem u shoping.

Zovi zna¹ koga da ti preporuèi ¹ta je In za jesen/zimu. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: Slaninar poslato 20 Septembar, 2013, 09:57
Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2013, 01:28
@Slaninar:
na¾alost bio si u pravu... Da imam muda tog tu¾ioca bih najradije smestio u invalidska kolica, ali da njemu sude za poku¹aj ubistva...

Èovek radi kako mora. Da nije to pisao, ostao bi bez posla, pa bi do¹ao neko drugi da to pi¹e. Problem je posle kad sudija odreðuje kaznu - da li æe imati muda da dosudi ispod minimuma, barem koliko se ja razumem u te stvari.


Ima i druga strana prièe: ¹ta da je u frci proma¹io i pogodio neko dete, sluèajnog prolaznika? Da su hteli da ga ubiju, ubili bi ga pre nego ih i vidi. Da nije nosio pi¹tolj, dobio bi batine i ostao bez para. Sad i ako se oslobodi, u ¹ta sumnjam, platiæe pet puta vi¹e za advokate i ve¹take. Do¹lo je vreme kao u Americi: nosi¹ hiljadarku u d¾epu za razbojnike, ostatak para u gaæe i ne pru¾a¹ otpor - najpametnije na du¾i rok.


A sudijama i tu¾iocima bi trebalo jebati sve po spisku, ne zato ¹to ovog tu¾e, nego zato ¹to taj ¹to ga je napao nije u zatvoru. To su sve likovi sa po 20 dela, ali uvek dobiju ispod minimuma, pa zastara, pa uslovna, kao nema mesta u zatvorima. Ja sam uveren da je to prikrivena socijalna politika nesposobne dr¾ave - nemaju ljudi posla, ali pu¹taju da se kraducka. I onako razbojnici ne napadaju politièare, tajkune, veæ obièan svet - ko nas jebe.

zbog svega ovog ¹to si napisao, a skroz je taèno ja bih ipak tog tu¾ioca, a i veæinu sudija POBIO KAO PSE, jer bolje ne zaslu¾uju...

Èovek æe da robija, a ovi sa 20+ prijava su tu gde jesu jer su im za pare to omoguæili isti ti tu¾ioci i sudije... Ponakad stvarno pomislim da su u celoj prièi panduri najpo¹teniji...:o Na svu sreæu ne dr¾i me dugo...

MILJAN

Ovaj iz menjacnice je izvrsio prekoracenje nuzne odbrane.Ali obzirom da je i razvojnistvo u pitanju, moze da dobije samo uslov.Pogotovo ako mimje to prvo delo .
Cave ab homine unius libri

pit

Trebao je tom razbojniku da stawi noz u ruke i gotowa stwar...ne bi bas bilo skroz prekoracenje nuzne samoodbrane wec do pola.

mareskin


Kad su neke gluposti odma po¾urite da me obavestite, a kad je ne¹to ovako bitno niko da se javi?
A mislili ste da æete sakriti od mene? ;D

http://www.pressonline.rs/plus/ona_i_on/286638/svaka-treca-zena-u-srbiji-ima-neobavezan-seks.html
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

statistika kaze da na svake 4 zene u beogradu ide jedan muskarac
neka se moje 4 jave odmah :D

Slaninar

Citat: MILJAN poslato 20 Septembar, 2013, 15:23
Ovaj iz menjacnice je izvrsio prekoracenje nuzne odbrane.Ali obzirom da je i razvojnistvo u pitanju, moze da dobije samo uslov.Pogotovo ako mimje to prvo delo .

A no¹enje oru¾ja bez dozvole za no¹enje?

Ako doka¾e da je jedna od baraba nosila pi¹tolj, a s obzirom da je metak iz magnuma ostao u glavi bez da ubije ili izaðe (znaèi 100% riko¹et, nije gaðao u glavu), mo¾e proæi moooo¾da i bez prekoraèenja nu¾ne odbrane (mada sumnjam), ali ne gine mu ono za no¹enje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MILJAN

#6871
za no¹enje vatr. oru¾ja bez dozvole je drugo kriv delo i druga prièa...Ali za nano¹enje povreda drugom licu vatrenim oru¾jem u prekoraèenju nu¾ne odbrane moæe lako da dobije uslov..naravno, ne znam sve detalje i lako je ovde filozofirati...na sudu se sva¹ta desi i sazna...
Адвокат:
"Ovo je klasièan primer nu¾ne odbrane – ka¾e Budakovljeva. – Da je tu¾ila¹tvo izrazilo sumnju da li je ona prekoraèena i pokrenulo takvu istragu, mo¾da bi to i moglo da se razume, sumnja za poku¹aj ubistva zaista ne mo¾e."
Него, јел видесте овог "Геја",,,,, Нешто ми се чини да се неки нормалац појавио тамо да гледа голишаве лезбосе...  :o Или она лезбејка није лезибејка него транџа  ;D
http://www.vozd.in.rs/223_politika.html


Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Lazic


Hohštapler

Citat: MILJAN poslato 21 Septembar, 2013, 03:39
Него, јел видесте овог "Геја",,,,, Нешто ми се чини да се неки нормалац појавио тамо да гледа голишаве лезбосе...  :o Или она лезбејка није лезибејка него транџа  ;D
http://www.vozd.in.rs/223_politika.html




Ne gleda taj u nju, vidi¹ da gleda u ovog svog deèkiæa ¹to joj dr¾i nogu, gleda ga ¹ta radi jer je ljubomoran! "©ta ti ima njog da dr¾i¹ nogu, je li bre?! "
;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Bojssa

Citat: pit poslato 18 Septembar, 2013, 16:13
Citat: Bojssa poslato 18 Septembar, 2013, 11:41Da robijace na zalost. Moj prijatelj koji je kriminalisticki inspektor je u pola noci zatekao lopuzu u stanu, otrcao po pistolj, ovaj za njim, rvali se i ovaj ga upuca, lopuza premine kasnine.. Lezao je 5 godina jer je prekomerno upotrebio silu. Sto ce reci da je zakonski naj bolje jajaru lepo zamoliti da sam izadje iz stana ili da mirno saceka policiju, jer takav nam je zakon. Ako mu slomite ruku ili zub, naneli ste teske telesne povrede za koje je zakonski zaprecena kazna zatvora. U Usa gde vazi zakon privatne svojine nakon upozorenja mozete da pucate u uljeza ili uzurpatora vase imovine kako oni kazu.. Apropo nekog komentara iznad, policija nema nikakve veze sa donosenjem zakonskih akata jer je samo izvrsni organ, i za njih bi naj bolje bilo kada bi pobili gamad, manje posla za sve...

       Kakaw je on inspektor kad  nije umeo da se snadje u datoj situaciji....kad je wec roknuo gowno trebao je da mu stawi pistolj u ruku opali par puta u zid i posle se kao gusali i u gusanju pistolj opalio i ubio prowalnika...ne bi lezo ni dan.
Hahaha, mozda u filmovima. Postoji ugao opaljenja pod kojim je projektil usao u telo gde se vidi kako je i iz kog polozaja i daljine opalio. Postoje i barutne cestice na rukama, pa ugao opaljenja da se poklapa sa tragovima projekrila na zidu itd itd. ma to je mnogo komplikovano, morao bi da bude genije u tom trenutku a vremena do dolaska pplicije imas vrlo malo.

MILJAN

http://www.telegraf.rs/vesti/834211-policajac-tesko-povredjen-u-sudaru-sa-taksijem
Sigurno je divljao po gradu... Tako barem za nas ostale napisu kada nas neki majmun bori..
Cave ab homine unius libri

balavurda

http://www.zivotinje.rs/vestiStrana.php?id=4728&name=lazno-udomljavanje:-psi-zavrsavaju-u-laboratoijama-ili-kao-pokretne-mete&tip=vesti

Devojka radila kod jedne sto se ovim bavi. Kad je naslutila istinu, popusila otkaz...sad kad se sretnu smeskaju se jedna drugoj ko debili...

Lazic

I onda æe neko da mi ka¾e da ljudski ¾ivot vredi vi¹e od kuèeæeg...:o Pa taj æe èim mu se uka¾e prilika i decom da trguje...