Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Aussweis

Citat: Joker poslato 17 Septembar, 2013, 18:10
Jel su to neke posebne pecurke (ne, ne mislim na te posebne) ili klasicni sampinjoni?

To su divlje pecurke iz sume, zavisi sta pronadje to i donese.

Za sada mi je donosio Jablanovace, Sumsko pile i divlji Sampinjon koji je za ovaj kupovni kao Vrganj..

Obican sampinjon se tretira raznim sranjima da bi bio onako beo kao sneg, a da ne pricam sa cime sve jos dodatno..

Sve u svemu, sve divljina i ukus do 00, kvalitet isto  [thumb_up] za sada se niko nije otrovao, samo se odusevio ukusom i cenom  [rofl]
Sve ima cenu ili čast!

Lazic


Zvonèica

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/406065/Otac-uspesno-operisane-devojcice-ostatak-novca-poklonio--bolesnom-detetu

Humano   :). Jeste da nije velika svota novca u pitanju ali valjda æe motivisati i ostale ljude.
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Svuda pi¹e u samoodbrani, tako da èisto sumnjam... I koliko sam shvatio nije priveden...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 18 Septembar, 2013, 10:45
Svuda pi¹e u samoodbrani, tako da èisto sumnjam... I koliko sam shvatio nije priveden...

Marija M. koja ¾ivi u susedstvu ka¾e za 021 da je videla kako je neposredno nakon pucnjave policija nekog odvela.

"Tek ¹to sam se vratila s posla i raskomotila èula sam tri pucnja. Neka ¾ena je povikala "nemoj, molim te", a onda je neki mu¹karac rekao "¹ta nemoj, sve æu ih pobiti, ma**** im njihovu. Toliko sam se upla¹ila da nisam smela na izaðem ni na balkon", prièa Marija.  



Hoæe¹ da se kladimo ti i ja u pivo da neæe dobiti manje od 4 godine?  Umesto barabe, on æe da robija.

Oru¾je bez dozvole za no¹enje + pucanje i u noge i u glavu (ovaj drugi pucanj u glavu je problematièan) + ¹to su ga napali "samo" suzavcem, tri brbana, malo mu  i ¾enu lomili - po na¹em zakonu svaka pojedinaèna stvar je dovoljna za robiju. Ovako vezano. Zakon ka¾e da je trebalo lepo da digne ruke, skine gaæe, pa da ih posle tu¾i, ako sme.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Iskreno se nadam da æe ovog puta biti drugaèije...

Bojssa

Da robijace na zalost. Moj prijatelj koji je kriminalisticki inspektor je u pola noci zatekao lopuzu u stanu, otrcao po pistolj, ovaj za njim, rvali se i ovaj ga upuca, lopuza premine kasnine.. Lezao je 5 godina jer je prekomerno upotrebio silu. Sto ce reci da je zakonski naj bolje jajaru lepo zamoliti da sam izadje iz stana ili da mirno saceka policiju, jer takav nam je zakon. Ako mu slomite ruku ili zub, naneli ste teske telesne povrede za koje je zakonski zaprecena kazna zatvora. U Usa gde vazi zakon privatne svojine nakon upozorenja mozete da pucate u uljeza ili uzurpatora vase imovine kako oni kazu.. Apropo nekog komentara iznad, policija nema nikakve veze sa donosenjem zakonskih akata jer je samo izvrsni organ, i za njih bi naj bolje bilo kada bi pobili gamad, manje posla za sve...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 18 Septembar, 2013, 11:38
Iskreno se nadam da æe ovog puta biti drugaèije...

Bio je protest proletos mislim, kad se klinac u ¹koli no¾em branio od dva siled¾ije. Bio klinac u zatvoru, kao poku¹aj ubistva, posle ga pustili da se brani sa slobode, ali nije osloboðen koliko znam.

Baraba sa 20 dela na slobodi, ponovo pravi sranje, a po¹ten èovek robija ¹to se branio.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

pa ljudska prava... jej...

Lazic

Citat: Bojssa poslato 18 Septembar, 2013, 11:41
Da robijace na zalost. Moj prijatelj koji je kriminalisticki inspektor je u pola noci zatekao lopuzu u stanu, otrcao po pistolj, ovaj za njim, rvali se i ovaj ga upuca, lopuza premine kasnine.. Lezao je 5 godina jer je prekomerno upotrebio silu. Sto ce reci da je zakonski naj bolje jajaru lepo zamoliti da sam izadje iz stana ili da mirno saceka policiju, jer takav nam je zakon. Ako mu slomite ruku ili zub, naneli ste teske telesne povrede za koje je zakonski zaprecena kazna zatvora. U Usa gde vazi zakon privatne svojine nakon upozorenja mozete da pucate u uljeza ili uzurpatora vase imovine kako oni kazu.. Apropo nekog komentara iznad, policija nema nikakve veze sa donosenjem zakonskih akata jer je samo izvrsni organ, i za njih bi naj bolje bilo kada bi pobili gamad, manje posla za sve...

ma jeziva zemlja... Kud se ne rodih na nekoj normalnijoj planeti...:o


pit

Citat: Bojssa poslato 18 Septembar, 2013, 11:41
Da robijace na zalost. Moj prijatelj koji je kriminalisticki inspektor je u pola noci zatekao lopuzu u stanu, otrcao po pistolj, ovaj za njim, rvali se i ovaj ga upuca, lopuza premine kasnine.. Lezao je 5 godina jer je prekomerno upotrebio silu. Sto ce reci da je zakonski naj bolje jajaru lepo zamoliti da sam izadje iz stana ili da mirno saceka policiju, jer takav nam je zakon. Ako mu slomite ruku ili zub, naneli ste teske telesne povrede za koje je zakonski zaprecena kazna zatvora. U Usa gde vazi zakon privatne svojine nakon upozorenja mozete da pucate u uljeza ili uzurpatora vase imovine kako oni kazu.. Apropo nekog komentara iznad, policija nema nikakve veze sa donosenjem zakonskih akata jer je samo izvrsni organ, i za njih bi naj bolje bilo kada bi pobili gamad, manje posla za sve...

       Kakaw je on inspektor kad  nije umeo da se snadje u datoj situaciji....kad je wec roknuo gowno trebao je da mu stawi pistolj u ruku opali par puta u zid i posle se kao gusali i u gusanju pistolj opalio i ubio prowalnika...ne bi lezo ni dan.

Lazic

©ta ti je iskustvo...:P

pit

Gledao sam americke krimi filmowe.

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 18 Septembar, 2013, 11:25
Citat: Laziæ poslato 18 Septembar, 2013, 10:45
Svuda pi¹e u samoodbrani, tako da èisto sumnjam... I koliko sam shvatio nije priveden...

Marija M. koja ¾ivi u susedstvu ka¾e za 021 da je videla kako je neposredno nakon pucnjave policija nekog odvela.

"Tek ¹to sam se vratila s posla i raskomotila èula sam tri pucnja. Neka ¾ena je povikala "nemoj, molim te", a onda je neki mu¹karac rekao "¹ta nemoj, sve æu ih pobiti, ma**** im njihovu. Toliko sam se upla¹ila da nisam smela na izaðem ni na balkon", prièa Marija. 



Hoæe¹ da se kladimo ti i ja u pivo da neæe dobiti manje od 4 godine?  Umesto barabe, on æe da robija.

Oru¾je bez dozvole za no¹enje + pucanje i u noge i u glavu (ovaj drugi pucanj u glavu je problematièan) + ¹to su ga napali "samo" suzavcem, tri brbana, malo mu  i ¾enu lomili - po na¹em zakonu svaka pojedinaèna stvar je dovoljna za robiju. Ovako vezano. Zakon ka¾e da je trebalo lepo da digne ruke, skine gaæe, pa da ih posle tu¾i, ako sme.

Meni ovo lièi da su oni krenuli da ih opljaèkaju a da je on odma izvadio ¹toljpi i krenuo da roka (ne krivim ga), otud i ¾enin tekst "nemoj, molim te"
A da je posle uzeo sprej iz njene torbice i poprskao i sebe i nju ne bi li imao opravdanje...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MILJAN

Citat: pit poslato 18 Septembar, 2013, 17:11Gledao sam americke krimi filmowe.
U tim filmovima si mogao da vidis krim. tehniku.Ovaj ga je pak upucao sa rastojanja.U rvanju bi znaci taj pucanj trebao da bude uz telo.Znaci da na telu i kod ulaznih rana moraju da se nadju barutni gasovi i opiljci, koji se uvek javljaju kod pucnja iz blizine.I tako bi inspektor pao da je slusao tebe ;). Postoji jos mnogo toga a ko je polagao kriminalistiku zna sve to.Filmovi su nesto drugo.Vodineliceva knjiga iz kriminalistike je nAjbolja...
Cave ab homine unius libri

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 18 Septembar, 2013, 17:27

Meni ovo lièi da su oni krenuli da ih opljaèkaju a da je on odma izvadio ¹toljpi i krenuo da roka (ne krivim ga), otud i ¾enin tekst "nemoj, molim te"
A da je posle uzeo sprej iz njene torbice i poprskao i sebe i nju ne bi li imao opravdanje...

Po onom ¹to pi¹e, dijalog je nastupio posle pucnjave. Oèigledno je ipak iskulirao da ih ne pobije, uprkos te¹kim reèima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen