Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Septembar, 2013, 13:34
Citat: mkt poslato 12 Septembar, 2013, 10:23
sto ljudi sto cudi , evo mene na primer boli qrac da lupam kola  :violina: [kisha] [sunce] [pecanje] [motor]

Bukvalno. Zamisli da ti bude toliko DOSADAN I PRAZAN u ¾ivot, da ima¹ vremena da ide¹ da nekom lupa¹ auto zato ¹to ima Hrvatske table...
Ili obrnuto.
I nemojmo generalizovati, nisu "nacije" ovakve ili onakve, to su pojedinci komplexsa¹i. Nisu svi Hrvati lupali kola kao ¹to nisu ni svi Srbi.

Ja neæu nikad da neko u moje ima razbija, tuèe ili ubija.

I na¹i navijaèi ¹to su lupali ona kola su STOKA, klinci, koji nemaju ni¹ta u ¾ivotu sem da pronalaze svrhu svog obitavanja u nacionalnoj pripadnosti utemeljenoj na indoktriniranoj grupnoj mr¾nji drugih.
Nek mi neko objasni ¹ta klinac roðen  91, 92, 93 u Novom Sadu zna o tom ratu i odakle mu je ta mr¾nja usaðena, jer 99% njih nije nikad bilo u Hrvatskoj ni sladoled da pojede.

             Nek stwari jednostawno nisu tacne,ti postawljas paralele izmedju hrwata i srba ko posle rata sto su partizani postawljali izmedju cetnika i ustasa.
              Mene je licno ucitelj ucio da sto su bili cetnici u Srbiji to su bile ustase u Hrvatskoj.
              Cetnici u Srbiji nisu ubijali hrwate ( ili je bilo sporadicnih slucajewa) kao sto su masowno ustase ucinile genocid u Jasnowcu i swuda gde su imali prilke ...posto su Srbi u NDH stawljeni wan zakona...kao sto sad u Wukowaru pokusawaju da cirilicu stawe wan zakona.
              Tako da kad stawljas te paralele i pokusawasa da oprawdas ustaska gowna( ne mislim na hrwatski narod u celini) malo gledaj da baratas sa cionjenicama.A cinjenice ne gowore tebi u prilog.
               Cinjenice kazu da je mnogo mnogo wise slupanih srpskih auta u Dubr.Splitu i sl nego bilo gde u Srbiji.
           

balcan girl

pite koje si bese godiste?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit

 A sto je to bitno za temu...

balcan girl

pa interesuje me zbog onoga kako pises otprilike mi je jasno da si tu negde 4 banke i preko :D :D :D citam sta pises i vidim klasican skolski primer drugog svetskog rata, komunizma i partije :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit

Citat: balcan girl poslato 12 Septembar, 2013, 21:52
pa interesuje me zbog onoga kako pises otprilike mi je jasno da si tu negde 4 banke i preko :D :D :D citam sta pises i vidim klasican skolski primer drugog svetskog rata, komunizma i partije :D :D :D :D

                  Pa da ....ali zalosno je da sada kada se otprilike zna sta je bilo i dalje postoje likowi koji postawljaju slicne paralele .Ne mrzim nikog pa ni ''bracu''s one strane ali ne dozwoljam nikome da izjednacawa nas i njih.
                 Ko oce da ide tamo da ne sme da kaze hleb...nego ko zadnja picka da trazi kruh i treba da ga jebu hrwati i da mu lome kola.

balcan girl

budala i ludaka ima na sve strane :D :D :D stay cool :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: pit poslato 12 Septembar, 2013, 21:57
Citat: balcan girl poslato 12 Septembar, 2013, 21:52
pa interesuje me zbog onoga kako pises otprilike mi je jasno da si tu negde 4 banke i preko :D :D :D citam sta pises i vidim klasican skolski primer drugog svetskog rata, komunizma i partije :D :D :D :D

                  Pa da ....ali zalosno je da sada kada se otprilike zna sta je bilo i dalje postoje likowi koji postawljaju slicne paralele .Ne mrzim nikog pa ni ''bracu''s one strane ali ne dozwoljam nikome da izjednacawa nas i njih.
                 Ko oce da ide tamo da ne sme da kaze hleb...nego ko zadnja picka da trazi kruh i treba da ga jebu hrwati i da mu lome kola.
U pravu si...
Irena ...naivna si kao dete za neke stvari...
Cave ab homine unius libri

Hohštapler

brat moj..
ishao sam u Hrvatsku nebrojano puta, i na more 4 godine i u Zagreb na koncerte i u Osijek jednom mesechno idem. Nikad nisam folirao, uvek prichao kao shto pricham, ko god me je pitao odakle sam ja sam rekao, ali ne nosim zvezdin dres i ne pevam chetnichke pesme, gledam svoja posla... nikad mi niko nishta nije rekao chak shto vishe mnogi su od prodavaca i konobara chesto pitali kako zhivimo, jel ima posla, muchi li nas ova kriza i sl. Raja ko raja. Chak nas je konobar bio chastio turu da probamo njegovu rakiju jer smo svaki dan pili kod njega i rekao nam "Samo od Srba sam ovde bakshish video!" (Rovinj)

A zhrtve su zhrtve. To ne osporavam. Al nisu svi ti koji su ubijali.
Zhelim da verujem da su loshi ljudi na ovoj planeti u manji.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Septembar, 2013, 22:22
brat moj..
ishao sam u Hrvatsku nebrojano puta, i na more 4 godine i u Zagreb na koncerte i u Osijek jednom mesechno idem. Nikad nisam folirao, uvek prichao kao shto pricham, ko god me je pitao odakle sam ja sam rekao, ali ne nosim zvezdin dres i ne pevam chetnichke pesme, gledam svoja posla... nikad mi niko nishta nije rekao chak shto vishe mnogi su od prodavaca i konobara chesto pitali kako zhivimo, jel ima posla, muchi li nas ova kriza i sl. Raja ko raja. Chak nas je konobar bio chastio turu da probamo njegovu rakiju jer smo svaki dan pili kod njega i rekao nam "Samo od Srba sam ovde bakshish video!" (Rovinj)

A zhrtve su zhrtve. To ne osporavam. Al nisu svi ti koji su ubijali.
Zhelim da verujem da su loshi ljudi na ovoj planeti u manji.


          I ja gledam swoja posla ....ali od swih zemlja u okruzenju najlepse se osecam u Grckoj i Makedoniji...Jedino sam tu potpuno opusten i osecam se bolje nego recimo u C.Gori...iako su nam crnogorci braca.E a u C.Gori se najbolje osecam u Boki...

juga

Naravno Pit-e pa Grci su na¹a braæa, nikada nisu dizali pu¹ku na nas kao ni Rusi i Rumuni... i nema vi¹e!!!

MILJAN

Citat: juga poslato 13 Septembar, 2013, 00:12Naravno Pit-e pa Grci su naša braća, nikada nisu dizali pušku na nas kao ni Rusi i Rumuni... i nema više!!!
Grci si dizali itekako i pobili nas kao stoku.Ta goveda,koja e zovu Grci su dosli iz Male Asije, bili nam sluge i posle vojska, ali i proterali nas iz danasnje Grcke,cim su se namnozili dovoljno.Sve sto je Dusan imao,Uros nejaki izgubi.Ode mali peder posle da se zamonasi,kako ga ne bi likvidirali.I tada izgradi Meteore, za koje Grci tvrde da su oni zidali i nedaju srpskim tursitickim vodicima da pridju tamo.
Mada me boli stojko..toplije im more od crnogorskog pa idem dole..
Cave ab homine unius libri

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mrle


ЯЭВОЛУТИОН

ja bi njih tuzio zbog diskrimiacije strejt populacije....jer da je gey ne bi ga tuzili....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

najgore je ¹to æe u narednih par godina taj prosek da naguraju na 1000 eura u proseku za BG.

Hoæe da izuju narod.

Npr, i moji i ¾enini su iz Beograda. I moji i njeni razvedeni, svako ¾ivi za sebe + mi ¾ivimo odvojeno. Pet stambenih jedinica, sve na lepim mestima u BG.
Ozbiljno sam prièao sa pro¹irenom porodicom, ¹ta æemo da radimo, jer u doba kada se sastavlja kraj sa krajem, ovo ide ka pljèki naroda, jer slamarice su ispra¾njene, ostale su tu i tamo neke nekretnine.
Nagomilaæe se dugovi za re¾iju i porez, a porez se nigde ne pra¹ta, tako da ode decenijama steèena dedovina zbog izmi¹ljenih dugova.

mrle