Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: pit poslato 03 Septembar, 2013, 21:03
Citat: MIGE poslato 03 Septembar, 2013, 20:50
Citat: pit poslato 03 Septembar, 2013, 20:40
''Slovenaèki prosek 970 evra

Istovremeno, na¹im susedima Hrvatima meseèno je potrebno treæina plate, odnosno oko 30 odsto zarade, a Slovencima ne¹to ispod èetvrtine.

Ali, dok proseèan Slovenac meseèno zaradi oko 970 evra, prosek srpske plate je èak upola manji i iznosi ne¹to iznad 430 evra. Posle Slovenaca, na listi najvi¹ih plata u regionu slede Hrvati sa 735 evra, zatim Crnogorci sa prosekom od 480, a Bosanci zaraðuju oko 410 evra.''
Izwor;http://www.kurir-info.rs/enigma-srpska-roba-jeftinija-napolju-clanak-966519

               430 prosek u Srbiji.....owo je gnusna laz....mozda u BG-u ali ostatak Srbije sigurno  nije preko 200-250 e.Cuwena korejska Jura i Sinwoz o kojima se toliko trubilo i kojima je Dinkic dao subwencije od 10000 e po zaposljenom ima prosek oko 25000 d...a ako radi i subotom dobije 28000 -30000 za rad u teskim uslowima.
               U Leskowcu ''Falke placa 25000 d za rad u ropskom uslowima na temperauri od 50 stepeni.....odawno smo za truli zapad postali zemlja ne treceg nego sestog sweta.

prijatelju,i u beogradu su ti plate za vecine poslova oko 25000

       Ok werujem  da je tako....ali otkud zwanican prosek od 430 e ili 49000 d.To mi nije jasno...koga lazu mamu im jebem olosku...lagao je Tito,pa Milosewic.....lagale demokrate ...al zaso lazu owi SNS...DELOWALI SU MI TAKO POSTENO U POCETKU.Priznajem da sam se zajebo u proceni.


TI bre Mi¹ko kao sa marsa da si pao, prièa¹ o Srbima, mi smo poznati da volimo da dovodimo ¹ljam na vlast generacijama, a onda kukamo kako la¾u i kradu...

pit

Citat: Laziæ poslato 03 Septembar, 2013, 21:09
TI bre Mi¹ko kao sa marsa da si pao, prièa¹ o Srbima, mi smo poznati da volimo da dovodimo ¹ljam na vlast generacijama, a onda kukamo kako la¾u i kradu...

          Nisam pao sa Marsa nego se swe nesto nadam promenice se nesto na bolje...iskreno demokrate mi nikad nisu uliwali powerenje,tj od samog starta su izgledali ko lopowi da bi se tokom mandata to i dokazali....s druge strane Wucic nije imao mrlje u karijeri niti ima neke afere lopowske wezane za njega....zato sam na trenutak pomislio da moze nesto da pokrene.
          Ali...swe i da oce opstrukcija je ogromna..tako da idemo i dalje u istom prawcu.

Lazic

Na¾alost... I ja sam se na kratko ponadao i ako sam ih hejtovao jo¹ od 90-ih...

pit


mkt

pa ja radum za 25ljada ajooooj kakav crni prosek bolje reci procep

Lazic


dzimika

Citat: MIGE poslato 03 Septembar, 2013, 16:16
http://www.kurir-info.rs/enigma-srpska-roba-jeftinija-napolju-clanak-966519
>:(
sto te to cudi, ne znam da li se secas kad su koma i dane ja mislim isli po albaniji i kupovali cips u maloj radnjicii za 30% jeftiniji nego u hipermarketima kod nas
i sada je nasa roba jeftinija u bosni nego ovde i jos ako uzmes povracaj pdv-a kod njih dodje te za nekih 30% jeftinije

MILJAN

Citat: mkt poslato 03 Septembar, 2013, 21:22
pa ja radum za 25ljada ajooooj kakav crni prosek bolje reci procep
U Kraljevu je to 18 000 proseèno.... A vlast ko vlast...LA¾e,,,, Jer vlast je vlast, slast je slast i mast je mast... A budala glasa...
Cave ab homine unius libri

mi¹ko_kolo

Oni na vlasti i di¾u visinu proseène zarade. Jer, njegovih 70-75 'iljada i neèijih 25 je u proseku 50, ¹to izaðe oko 450 jevreja.

MILJAN

Cave ab homine unius libri


pit



MILJAN

Citat: pit poslato 03 Septembar, 2013, 23:21
Citat: MILJAN poslato 03 Septembar, 2013, 22:52
http://www.vestinet.rs/najcitanije/vojska-sad-u-soku-obama-ustuknuo-jer-su-mu-rusi-oborili-f-22-i-4-rakete-tomahavk
bahhhhh....

 Pa ti rece da Ameri kontrolisu Putina i Rusiju....nesto mi sad tu nije jasno....ili si se ti nesto zeznuo.
zar nisi shvatio ono "bahhhh".....
Ti i tebi slièni ste dobri za manipulacije..... Jebo te Putin..... I cela Duma sa njim...©ta se pali¹ kao seljak na te prodane du¹e? Mi smo mnogo sitna boranija da bi tro¹ili vreme na te prièe...Ko zna ¹ta jer pozadina i koliko milijardi je u pitanju..Dal su Iluminati odlièili ili ko..I ¹ta su Rot¹ildi odluèili---.Alo bre.,.,.Mi smo dokon, tupav narod koji se bavi glupostima.. Nas gledaju kao stoku za klanje..
ovaj je pametniji od svih nas:
Zezalice - Cvarci i Kavurma
jer zna su¹tinu
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: MILJAN poslato 03 Septembar, 2013, 23:40
Citat: pit poslato 03 Septembar, 2013, 23:21
Citat: MILJAN poslato 03 Septembar, 2013, 22:52
http://www.vestinet.rs/najcitanije/vojska-sad-u-soku-obama-ustuknuo-jer-su-mu-rusi-oborili-f-22-i-4-rakete-tomahavk
bahhhhh....

  Pa ti rece da Ameri kontrolisu Putina i Rusiju....nesto mi sad tu nije jasno....ili si se ti nesto zeznuo.
zar nisi shvatio ono "bahhhh".....
Ti i tebi slièni ste dobri za manipulacije..... Jebo te Putin..... I cela Duma sa njim...©ta se pali¹ kao seljak na te prodane du¹e? Mi smo mnogo sitna boranija da bi tro¹ili vreme na te prièe...Ko zna ¹ta jer pozadina i koliko milijardi je u pitanju..Dal su Iluminati odlièili ili ko..I ¹ta su Rot¹ildi odluèili---.Alo bre.,.,.Mi smo dokon, tupav narod koji se bavi glupostima.. Nas gledaju kao stoku za klanje..
ovaj je pametniji od svih nas:
Zezalice - Cvarci i Kavurma
jer zna su¹tinu

  Sto mene da jebu neka jebu tebe ti moz wise da izdrzis weci si...inace stwarno mi nije jasno odakle crpis te informcije kao Putin americki cowek bla bla i slicne gluposti.
    Daj neki relewntni dokaz ...jer u protiwnom ispadas smesan sa swojim twrdnjama .....
    A da li sam ja podlozan za manilpulaciiju ili ti wreme ce pokazati...

MILJAN

Imam prevedene knjige nekoliko biv¹ih agenata CIA.,....Svake godine je sajam knjiga u mom mestu i tu kupim dobre stvari....ÈItaj bre knjige... ©ta oæe¹, da ti sada kucam ¹ta pi¹e u knjigama? PUtin je bio KGB agent i ostao bez posla kada je KGB rasformiran a on se zatekao tada u istoènoj Nemaèkoj.......I Jel ti ne¹to to govori? Pa i da nema knjiga i odbeglih agenata CIA koji ih pi¹u, deduktivna logika ti je jasna valjda tu? Ili nije? 1 i 1 su 2 ili 6?
I boli me kurac za Putina i Obamu....Mene zanima gde ima jeftina kavurma...
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: MILJAN poslato 04 Septembar, 2013, 00:06
Imam prevedene knjige nekoliko biv¹ih agenata CIA.,....Svake godine je sajam knjiga u mom mestu i tu kupim dobre stvari....ÈItaj bre knjige... ©ta oæe¹, da ti sada kucam ¹ta pi¹e u knjigama? PUtin je bio KGB agent i ostao bez posla kada je KGB rasformiran a on se zatekao tada u istoènoj Nemaèkoj.......I Jel ti ne¹to to govori? Pa i da nema knjiga i odbeglih agenata CIA koji ih pi¹u, deduktivna logika ti je jasna valjda tu? Ili nije? 1 i 1 su 2 ili 6?
I boli me kurac za Putina i Obamu....Mene zanima gde ima jeftina kavurma...


           CcCC  werujes biwsim agentima CIA-e....i to su ti kao relewntni dokazi...Miljane ja sam tebe smatrao za ozbiljnog coweka ...
            Inace ozbiljno mislim da si u kriwu sto se tice Putina...Jeljcin jeste bio pijana budala koji je srozao ugled RUSIJE.
           U pozadine swega stoji KGB iliti njegow elitni deo koji je stworio FSB i koji je wukao konce Perstrojke i stworio priwid raspada SSSR.
           Putin je deo tog aparata i kao biwsi agent KGB prawi rodoljub i borac za swoju zemlju.I na kraju uspeo je da Rusiju wrati na mesto na koje je  i bila .Tebi licno to ne mora da se swidja i mozes da ga pljujes kolko oces ali to uopste nije ni bitno ni wazno niti ce imati nekakwog uticaju na sitauciju...osim sto ce te ljudi gledati ispod oka ....''kao sta prica owaj''

Plazma Keks

tako mozes verovati i u ono sto vlajko pise i cita...

MILJAN

Citat: pit poslato 04 Septembar, 2013, 00:15
Citat: MILJAN poslato 04 Septembar, 2013, 00:06
Imam prevedene knjige nekoliko biv¹ih agenata CIA.,....Svake godine je sajam knjiga u mom mestu i tu kupim dobre stvari....ÈItaj bre knjige... ©ta oæe¹, da ti sada kucam ¹ta pi¹e u knjigama? PUtin je bio KGB agent i ostao bez posla kada je KGB rasformiran a on se zatekao tada u istoènoj Nemaèkoj.......I Jel ti ne¹to to govori? Pa i da nema knjiga i odbeglih agenata CIA koji ih pi¹u, deduktivna logika ti je jasna valjda tu? Ili nije? 1 i 1 su 2 ili 6?
I boli me kurac za Putina i Obamu....Mene zanima gde ima jeftina kavurma...


          CcCC  werujes biwsim agentima CIA-e....i to su ti kao relewntni dokazi...Miljane ja sam tebe smatrao za ozbiljnog coweka ...
           Inace ozbiljno mislim da si u kriwu sto se tice Putina...Jeljcin jeste bio pijana budala koji je srozao ugled RUSIJE.
          U pozadine swega stoji KGB iliti njegow elitni deo koji je stworio FSB i koji je wukao konce Perstrojke i stworio priwid raspada SSSR.
          Putin je deo tog aparata i kao biwsi agent KGB prawi rodoljub i borac za swoju zemlju.I na kraju uspeo je da Rusiju wrati na mesto na koje je  i bila .Tebi licno to ne mora da se swidja i mozes da ga pljujes kolko oces ali to uopste nije ni bitno ni wazno niti ce imati nekakwog uticaju na sitauciju...osim sto ce te ljudi gledati ispod oka ....''kao sta prica owaj''
Pa opu¹teno.... JA za par dana ponovo letim za Moskvu...Verovatno æu biti gost kod Noænih vukova...Nije moj izbor, moj Pa¹a ima ¾elju da odem tamo sa nekim snimateljom i pravimo neku prièu o njegovoj firmi pa i o Noænim vukovima... Elem, znam ja po malo Rusiju....Beda jedan osim u par gradova..veruj mi...beda veæa od nas... Veæina vozi lade od pre 25 godina.. A najbogatija zemlja po resursima...Nema logike :D
ALi iskreno me boli kita za Ruse a i Srbe...Ja se na palim na to... Samo sam napisao da mi je bedno kako se Srbi pr¾e na Putina i svcuda su prièe o njemu a sve to zato ¹to smo dobili po pièki od Amera..I sada Srpski seljak se raduje ako Putin ne¹to ka¾e protiv >USA....ILi ako sluèajno padne neki tomahavk..Odmah Srbi skoèe.."Tooooo RUsija æe da se probudi..Konaèno Rat!"..... A meni se sere od tolike gluposti.... Gde se Rusuja vojno ume¹ala u USA spor sa nekom zemljom a posle pada KGB? Deduktivna bre logika... ukljuèi¹ mozak i to je to...
MAda neæu polemisati oko toga...Moram da odigram igricu... Medal of H.... TO je bolje utro¹eno vreme nego na tastaturi sa Ruskim temama...od  mene dosta...
ps, dogovoriæe se Putin i Obama..Evo, Putin predla¾e da odu Rusi amerima na noge da pregovaraju.©to ne odu Ameri kod njih? VOdi i deo ruske Dume.,.,.. Sme¹no.-.
Cave ab homine unius libri

pit