Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


UFF


Dukags

kad vidis kakvi likovi rade iza tih sup-mup saltera odlicno je i prosla, sad ce morati jos jednom da uplati taksu da joj naprave novu [doh] [rofl]


Lazic


BOKYBOY


monsterbnt

Ma jok.... otisla do radnje
Smrt SVIMA!!!!

BOKYBOY

#6487
Citat: monsterbnt poslato 26 Avgust, 2013, 23:40
Ma jok.... otisla do radnje

...mucenica,imao sam tu cast da je licno upoznam pre dve godine,moja bivsa firma resila da joj malo pomogne i sredi kucu a moji klasici joj bili obezbedjenje neko vreme...Da ste videli samo na sta to lici,prokisnjava,trulo sve,kanalizacija zacepljena...ma uzas,kuca se bukvalno raspada...nema struje jbt nego joj nabavili neki vojni agregat...Zivela u bedi ali je uvek bila gospodja,izasla pred nas sredjena,namontirana,namazani nokti,pundja uredna...zamolila nas da je ne slikamo samo,skuvala nam caj...Pricali o svemu, neverovatna zena,ni najmanje dementna...odusevila me.




Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

...evo,nadjoh neke sto sam okinuo telefonom na kvarno...imam ih jos negde u kompu,im i nje cak...

Lazic

Poslednja veza izmeðu 2013-te i titovog vremena... Dodu¹e unuk i praunuk su ¾ivi i zdravi...

MILJAN

Citat: Joker poslato 26 Avgust, 2013, 10:40
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Avgust, 2013, 09:41
Ne, nije istinit, nego je trenutno kod nas Srba Putin ustolièen za Boga, i on je kul i dobar, èvrsta ruka koja nama treba i bla bla bla...
I sad svaka ekstremno desnièarska frakcija kad hoæe da protera neku svoju ideju napi¹e da je to Putinova ideja.

Nemam ni¹ta protiv dotiènog ali je klasièan diktator (¹to nije nu¾no ni lo¹a stvar, od demokratije se ni Rusi a ni Srbi neæe leba najesti), al smatram da smo dovoljno pametni ne bi trèali nikom u zagrljaj da nam bude "gazda", ni Rus ni ©vab'o...

Ja sam vise za to da dodje bilo ko ko deli misljenje vecine nas da samo cvrsta ruka moze nesto da promeni u Srbiji, da vidi njen potencijal i da ga iskoristi (ne u licnu korist)... Ali mi smo isuvise ponosni da bilo koga ko nije "nas" dovedemo i stavimo na takvo neko mesto i pustimo da radi posao... Cak i da se to desi, mi bi smo po default-u trazili apsolutnu kontrolu nad njim, jer smo ga ipak mi doveli na tu poziciju... A da neko "nas" dodje na takvo mesto, to se nece desiti u skorije vreme... Ne zato sto ne postoji takva osoba, vec zato sto bi ona dolazila sa dna ka vrhu a to je prakticno nemoguce, bar ne za sada pored ovih sakala...
Istina je da Rusi veæinski ¾ive jako siroma¹no....Samo u par gradova se ¾ivi pristojno... U Ostalim gradovima ne smeju da piju vodu sa èesme jer ide rða...Iskopali su bunare po gradovima i piju vodu preko hidrofora.. Jer je vodovod iz vremena SSSR-.a....A u selima tek ¾ive bedno....
Neko bi se zapitao: kako bre tolika zemlja ¾ivi bedno? Imaju plodne ravnice, naftu i gas a ¾ive siroma¹no.... Èudno?  A USA duplo slabija resursima, se mnogo pustinja i bestragije ¾ivi mnogo bolje i jaèa su super sila... Nema tu logike a?
Veæina ljudi a pogotovo dana¹njih klinaca i ne zna ¹ta je "hladni rat". Bio je to rat 2 tajne slu¾be tj. CIA VS KGB. KAda je CIA pobedila, rasformiran je KGB...CIA je krenula da postavlja svoje politièare na vlast a jedan od tih kretena je i Gorbaèov. Njegov zadatak je bio uspostavljanje Perestrojke("reforma" ekonomije), koja je uni¹tila ekonomski SSSR. Rasturile su se ubrzo i republike.. Gorbaèov je potom oslabio vojsku i  skresao bud¾et...POru¹i¹e i Berlinski zid..Danas ga èuva CIA a on ima lanac fabrika Votke i picerija po Evropi.-..Od njega pa na dalje, svi predsednici su dovedeni na vlast od strane CIA. I njihov je zadatak da Ruski medved spava u svetskoj dominaciji i hegemoniji jedne sile- USA.
KAda je rasformiran KGB, ruski KGB agenti su ostali bez posla, ali samo na kratko..Odmah ih je preuzela CIA i krenuli su da rade za njih..Jedan od tih agentata je i maleni Putin.Bio je agent KGB i on to ne krije u biografiji.. Rusija se nije me¹ala kada su nas bombardovali ve¾ samo trubila " jao nemojte!" ,,,ISto je i sa Irakom.... Libijom-.... Kao me¹aju se a na kraju popuste i NATO preuzme.. Èudno a?
Ali narod je tupav, veruje medijima ...®iveo Putin! A njega slikaju kako lovi, pa kako ima crni pojas u d¾udou a u gardu dr¾i amaterski podignute palce .PA onda Putin, lovi ribu,ja¹e konja..Na kraju æe i da kolje medveda-kako su krenuli.,. Amerièki stil propagande..  
U Rusiji, kao i kod nas skoro da ne postoji opozicija...To je la¾na opozicija i jednostavno je tu da omoguæi predsedniku da vlada... To je osmi¹ljeni stari mehanizam demagogije i manipulacije medijima, a narod kao stado ide i misli kako mu mediji ka¾u...
I onda kada krenu u nekoj seljaniji, koja je mala kao zrno peska na globusu i zove se Srbija, da se nadaju u Putina.... Jao koja beda.... Pa ga glorifikuju....A meni se sere od muke....

Cave ab homine unius libri

UFF

a nekoga zabole qrac bas  :D

pije pivo, vozi motore i jebe :)

Bojssa

Rusija ovako `zivotari` zadnjih 500 i vise godina, vise neglo sto USA postoji. Zivece i narednih 500, dok Ameri evo izgaraju, resursi dosli kraju, nagrebavaju sa svih strana ali prc, ekonomija im sve vise propada. Za 40 godina ce biti tu negde u rangu sa Spanijom ako se do tada ne raspadnu na 52 drzave i izgore u anarhiji, sto im od srca zelim. A Ruski medved ce i narednih 500 godina lagano.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

@Miljane, to je deo istorije koji je istinit ili nije... Zavisi od onoga ko cita ako me razumes... Nisam ja izneo misljenje da bas taj Putin treba da dodje i da nas povede u bolji zivot, njemu Srbija nije toliko vazna, vec nacin na koji bi trebalo taj neko da uradi a to je cvrsta ruka... Kod nas demokratija ne pije vodu... Koliko god da mi je zao sto ovako kazem ali jbg to je istina, u mestu kao sto je Srbija gde je pohlepa, zavist, ponos ispred svega, ispred svog obraza i svoje casti, tu mestu napretka nema...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Plazma Keks

ne vidim razliku izmedju onog komunistickog jednopartijskog sistema, danasnjeg u srbiji i ostalim bivsim CCCP zemljama. kada i u zapadnom dvopartijskom sistemu ne postoji opozicija, svi rade kao jedan, protiv naroda, vecine.

@joker, ne znam sto pominjes tu demokratiju i zasto se ona uopste i pominje kad ona postoji samo kao jedna izlizana rec. to je bilo nekada davno u staroj grckoj i nigde vise. sve ostalo je zakon jaceg

monsterbnt

Jedan pokojni drzavnik je rekao... ''Demokratija, vlast naroda? Cim je vlast, nije narodna"
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

zaboravio sam da dodam, ZA BOGATE!

MILJAN

Citat: Joker poslato 27 Avgust, 2013, 10:27@Miljane, to je deo istorije koji je istinit ili nije... Zavisi od onoga ko cita ako me razumes... Nisam ja izneo misljenje da bas taj Putin treba da dodje i da nas povede u bolji zivot, njemu Srbija nije toliko vazna, vec nacin na koji bi trebalo taj neko da uradi a to je cvrsta ruka... Kod nas demokratija ne pije vodu... Koliko god da mi je zao sto ovako kazem ali jbg to je istina, u mestu kao sto je Srbija gde je pohlepa, zavist, ponos ispred svega, ispred svog obraza i svoje casti, tu mestu napretka nema...
Ma nisam citirao tebe kao neku repliku nego sam dodao kao anex teme.. Slazem se sa svime..Samo mi  je bedno koliko je narodom lako manipulisati..
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Bojssa poslato 27 Avgust, 2013, 09:18Rusija ovako `zivotari` zadnjih 500 i vise godina, vise neglo sto USA postoji. Zivece i narednih 500, dok Ameri evo izgaraju, resursi dosli kraju, nagrebavaju sa svih strana ali prc, ekonomija im sve vise propada. Za 40 godina ce biti tu negde u rangu sa Spanijom ako se do tada ne raspadnu na 52 drzave i izgore u anarhiji, sto im od srca zelim. A Ruski medved ce i narednih 500 godina lagano.
Nije tacno..zivelo se daleko bolje..socijalno,zdravstveno,redovna plata i nova lada.fabrike radile..socijalni mir..izvoz...danas kitoni..
Cave ab homine unius libri

bucko

#6499
U grckoj demokratiji nisu svi imali pravo glasa.Samo pametni muskarci.

@Miljane: Gde god odes ma more ne mozes ziveti od Rusa.Od Azurne obale do Turske i Kipra njih milijardu se bahati,digao se srednji sloj bas.