Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 15:33
Citat: MILJAN poslato 10 Avgust, 2013, 19:32
Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 10:20
..proèitati saop¹tenja policije dole..kako su kreativni..

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/398237/Policajci-satima-brutalno-tukli-dvojicu-mladica-jer-su-licili-na-pljackase
Luku Ka¾iæa i Aleksandra Mladenoviæa interventna brigada je zatekla dok su tipovali pljaèku benzinske pumpe na Karaburmi. Imali su plastiène pi¹tolje i fantomke sa kojima su planirali pljaèku

pa?

evo ja setam sa fantomkom i plasticnim pistoljem ispred banke i planiram kako da je opljackam
sta sa tim?
odakle oni koji qrac znaju sta ja planiram bre?
mozda sam gledao neki film tipa heat i nalozio sam se i sad samo mastam o tome a fantomka i plasticni pistolj mi pomazu da se uzivim u ulogu
cak i da su stavili fantomke na glavu i izvadili pistolje opet mogu da ih povuku za kitu samo a ne da ih biju zbog toga
Nije tvoja struka a gledao si amerièke filmove...mrzi me da kucam dugo ali u US mora¹ da bude¹ dokazano kriv, jakim svedocima ili materijalnim dokazima a kod nas je dovoljno slobodno sudijsko uverenje jer je tamo common law i "sistem svezaka" a kod nas je ustanovljen evropski sistem ( osim Engleske)... I onda te navataju, izdevetaju da peva¹ ( jer je forenzika skupa i spora) a sudija te obrepa u zatvor... I tako to ide a ti ¹etaj sa fantomkom i plastiènim pi¹toljem u tim situacijama ili ispred banke....samo napred...
Cave ab homine unius libri

mareskin

Citat: MILJAN poslato 15 Avgust, 2013, 18:18
Da ti pomognem u psovkama: to èarapani psuju ovako: "jebo ti ja prvi red na sarane( sahrani)." U prevodu: 'em si riknuo,' em ti kresao ¾enu ,decu i ostalo... :D

Ovo je optimizacija psovke. Svaki pravi programer ume da ceni dobru optimizaciju :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: MILJAN poslato 15 Avgust, 2013, 18:21
Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 15:33
Citat: MILJAN poslato 10 Avgust, 2013, 19:32
Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 10:20
..proèitati saop¹tenja policije dole..kako su kreativni..

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/398237/Policajci-satima-brutalno-tukli-dvojicu-mladica-jer-su-licili-na-pljackase
Luku Ka¾iæa i Aleksandra Mladenoviæa interventna brigada je zatekla dok su tipovali pljaèku benzinske pumpe na Karaburmi. Imali su plastiène pi¹tolje i fantomke sa kojima su planirali pljaèku

pa?

evo ja setam sa fantomkom i plasticnim pistoljem ispred banke i planiram kako da je opljackam
sta sa tim?
odakle oni koji qrac znaju sta ja planiram bre?
mozda sam gledao neki film tipa heat i nalozio sam se i sad samo mastam o tome a fantomka i plasticni pistolj mi pomazu da se uzivim u ulogu
cak i da su stavili fantomke na glavu i izvadili pistolje opet mogu da ih povuku za kitu samo a ne da ih biju zbog toga
Nije tvoja struka a gledao si amerièke filmove...mrzi me da kucam dugo ali u US mora¹ da bude¹ dokazano kriv, jakim svedocima ili materijalnim dokazima a kod nas je dovoljno slobodno sudijsko uverenje jer je tamo common law i "sistem svezaka" a kod nas je ustanovljen evropski sistem ( osim Engleske)... I onda te navataju, izdevetaju da peva¹ ( jer je forenzika skupa i spora) a sudija te obrepa u zatvor... I tako to ide a ti ¹etaj sa fantomkom i plastiènim pi¹toljem u tim situacijama ili ispred banke....samo napred...

rekao bih da si u pravu za ovo napisano ali
ako su usli sa fantomkama i pistoljem pa da razumem ali ako su ih nosili u rancu a nisu pre osudjivani nit su nesto uradili ne mozes im bre nista za to sto su planirali
svaka zena bar jednom u zivotu u glavi planira da ubije muza ali to ne uradi pa ni ne odgovara
ako su ih snimili kako planiraju lepo ih pratis, napravis sacekusu pa ih uhapsis na delu

znaci ja imam plasticni pistolj za pojasom (nosio sam ga na poklon nekom klincu) stao na pumpu da sipam gorivo, ne skidam kacigu sa zatamljenim vizirom ispod koje imam podkapu tj fantomku i kad krenem unutra posteno da platim oni mogu da me upucaju na vratima ili da me odvedu u podrum neki da me biju dok ne priznam ono sto oni zele da ja priznam?

pit

Bandzowi su dobili prewentiwno batine...cisto da i ne padaju gluposti na pamet.

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 15 Avgust, 2013, 21:10
Citat: MILJAN poslato 15 Avgust, 2013, 18:21
Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 15:33
Citat: MILJAN poslato 10 Avgust, 2013, 19:32
Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 10:20
..proèitati saop¹tenja policije dole..kako su kreativni..

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/398237/Policajci-satima-brutalno-tukli-dvojicu-mladica-jer-su-licili-na-pljackase
Luku Ka¾iæa i Aleksandra Mladenoviæa interventna brigada je zatekla dok su tipovali pljaèku benzinske pumpe na Karaburmi. Imali su plastiène pi¹tolje i fantomke sa kojima su planirali pljaèku

pa?

evo ja setam sa fantomkom i plasticnim pistoljem ispred banke i planiram kako da je opljackam
sta sa tim?
odakle oni koji qrac znaju sta ja planiram bre?
mozda sam gledao neki film tipa heat i nalozio sam se i sad samo mastam o tome a fantomka i plasticni pistolj mi pomazu da se uzivim u ulogu
cak i da su stavili fantomke na glavu i izvadili pistolje opet mogu da ih povuku za kitu samo a ne da ih biju zbog toga
Nije tvoja struka a gledao si amerièke filmove...mrzi me da kucam dugo ali u US mora¹ da bude¹ dokazano kriv, jakim svedocima ili materijalnim dokazima a kod nas je dovoljno slobodno sudijsko uverenje jer je tamo common law i "sistem svezaka" a kod nas je ustanovljen evropski sistem ( osim Engleske)... I onda te navataju, izdevetaju da peva¹ ( jer je forenzika skupa i spora) a sudija te obrepa u zatvor... I tako to ide a ti ¹etaj sa fantomkom i plastiènim pi¹toljem u tim situacijama ili ispred banke....samo napred...

rekao bih da si u pravu za ovo napisano ali
ako su usli sa fantomkama i pistoljem pa da razumem ali ako su ih nosili u rancu a nisu pre osudjivani nit su nesto uradili ne mozes im bre nista za to sto su planirali
svaka zena bar jednom u zivotu u glavi planira da ubije muza ali to ne uradi pa ni ne odgovara
ako su ih snimili kako planiraju lepo ih pratis, napravis sacekusu pa ih uhapsis na delu

znaci ja imam plasticni pistolj za pojasom (nosio sam ga na poklon nekom klincu) stao na pumpu da sipam gorivo, ne skidam kacigu sa zatamljenim vizirom ispod koje imam podkapu tj fantomku i kad krenem unutra posteno da platim oni mogu da me upucaju na vratima ili da me odvedu u podrum neki da me biju dok ne priznam ono sto oni zele da ja priznam?
brate naporan i naivan(ili se pravis naivnim) si ko malo dete...
prebili ih iz predostroznosti. ko se jos zajebava na taj nacin, kada se ZNA koliko je ljudi samo poginulo i oruzanim pljackama

UFF

 bio si ti mali kad je sloba reko: "niko ne sme da vas bije" :D
ako nisu smeli tad sad tek ne smeju
iz predstroznosti mogu samo da im ga popuse ako nista uradili nisu
da se meni to desilo prodao bih sve motore i ganjao ih po sudu do zadnjeg dinara

Plazma Keks

druga zemlja, drugi zakoni pa idi i zajebavaj se na drugaciji nacin...

dzimika

a zar stvarno mislis da su toliko nevini da bi ih oni uhapsili tek tako? cisto da imaju koga da biju?

UFF

naravno da ne
samo teoretisem sa podacima koji su mi dostupni jos bezan pod utiskom kako se ponasa obezbedjenje u palati pravde


mene zaustavljala interventna milion puta, izvlacila na haubu, pretresala i mene i auto, nalazila u gepeku suzavac i neke lovacke nozeve pa nikad ni samar dobio nisam

Lazic

Citat: MILJAN poslato 15 Avgust, 2013, 18:18
Citat: Laziæ poslato 15 Avgust, 2013, 00:18

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/399000/Ekskluzivno-Pogledajte-kako-obezbedjenje-Palate-pravde-maltretira-gradjane



PORUKA ZA ZAPOSLENE U DR®AVNIM ORGANIMA KOJI SE PONA©AJU KAO OVI U PALATI PRAVDE, OD STRANE MARKA LAZIÆA JMBG 1108974710563:

JEBEM VAM SVIMA I MAJKE I SESTRE I ÆERKE, POCRKALI OD CRNOG PRI©TA SVI, STOKO ODVRATNA DA BI ODVRATNA SNIMALI VAM SAHRANE MOBILNIM TELEFONIMA... JEBAO VAS ONAJ KO VAS NAPRAVI TAKVOM STOKOM I DADE VLAST...

KO ME NAPRAVI U OVOJ ZEMLJI.... [facepalm]
Da ti pomognem u psovkama: to èarapani psuju ovako: "jebo ti ja prvi red na sarane( sahrani)." U prevodu: 'em si riknuo,' em ti kresao ¾enu ,decu i ostalo... :D

[rofl] [rofl] [rofl]

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 15 Avgust, 2013, 21:10
Citat: MILJAN poslato 15 Avgust, 2013, 18:21
Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 15:33
Citat: MILJAN poslato 10 Avgust, 2013, 19:32
Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 10:20
..proèitati saop¹tenja policije dole..kako su kreativni..

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/398237/Policajci-satima-brutalno-tukli-dvojicu-mladica-jer-su-licili-na-pljackase
Luku Ka¾iæa i Aleksandra Mladenoviæa interventna brigada je zatekla dok su tipovali pljaèku benzinske pumpe na Karaburmi. Imali su plastiène pi¹tolje i fantomke sa kojima su planirali pljaèku

pa?

evo ja setam sa fantomkom i plasticnim pistoljem ispred banke i planiram kako da je opljackam
sta sa tim?
odakle oni koji qrac znaju sta ja planiram bre?
mozda sam gledao neki film tipa heat i nalozio sam se i sad samo mastam o tome a fantomka i plasticni pistolj mi pomazu da se uzivim u ulogu
cak i da su stavili fantomke na glavu i izvadili pistolje opet mogu da ih povuku za kitu samo a ne da ih biju zbog toga
Nije tvoja struka a gledao si amerièke filmove...mrzi me da kucam dugo ali u US mora¹ da bude¹ dokazano kriv, jakim svedocima ili materijalnim dokazima a kod nas je dovoljno slobodno sudijsko uverenje jer je tamo common law i "sistem svezaka" a kod nas je ustanovljen evropski sistem ( osim Engleske)... I onda te navataju, izdevetaju da peva¹ ( jer je forenzika skupa i spora) a sudija te obrepa u zatvor... I tako to ide a ti ¹etaj sa fantomkom i plastiènim pi¹toljem u tim situacijama ili ispred banke....samo napred...

rekao bih da si u pravu za ovo napisano ali
ako su usli sa fantomkama i pistoljem pa da razumem ali ako su ih nosili u rancu a nisu pre osudjivani nit su nesto uradili ne mozes im bre nista za to sto su planirali
svaka zena bar jednom u zivotu u glavi planira da ubije muza ali to ne uradi pa ni ne odgovara
ako su ih snimili kako planiraju lepo ih pratis, napravis sacekusu pa ih uhapsis na delu

znaci ja imam plasticni pistolj za pojasom (nosio sam ga na poklon nekom klincu) stao na pumpu da sipam gorivo, ne skidam kacigu sa zatamljenim vizirom ispod koje imam podkapu tj fantomku i kad krenem unutra posteno da platim oni mogu da me upucaju na vratima ili da me odvedu u podrum neki da me biju dok ne priznam ono sto oni zele da ja priznam?
Marko drago mi je ako veruje¹ da u ovoj dr¾avi postoji "Pravo"
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF


Kengur

To sto ti pricas uffe, to stoji... Ali u uredjenoj i stabilnoj drzavi... Tj Diznilendu :)

Bojssa

Citat: redshadow poslato 15 Avgust, 2013, 03:29
Citat: Bojssa poslato 14 Avgust, 2013, 23:18
Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 15:33
Citat: MILJAN poslato 10 Avgust, 2013, 19:32
Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 10:20
..pročitati saopštenja policije dole..kako su kreativni..

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/398237/Policajci-satima-brutalno-tukli-dvojicu-mladica-jer-su-licili-na-pljackase
Luku Kažića i Aleksandra Mladenovića interventna brigada je zatekla dok su tipovali pljačku benzinske pumpe na Karaburmi. Imali su plastične pištolje i fantomke sa kojima su planirali pljačku

pa?

odakle oni koji qrac znaju sta ja planiram bre?
mozda sam gledao neki film tipa heat i nalozio sam se i sad samo mastam o tome a fantomka i plasticni pistolj mi pomazu da se uzivim u ulogu
cak i da su stavili fantomke na glavu i izvadili pistolje opet mogu da ih povuku za kitu samo a ne da ih biju zbog toga
Prika, ako si `interesantan` slusaju te i prate preko baznih stranica i tebe i tvoju strinu, a mogu da saznaju i gde si kenjao zadnji put jer se svaki mobilni aparat dokle god ima bateriju, iako iskljucen ponasa slicno bubicama . Osim nasih, snimaju te i mocnije strane sluzbe pa ako im zatreba samo premotaju ili ustupe info. Nemos vise ni da prdnes a ti se samo igraj sa plastikancima al nemoj mnogo da planiras, ako dobijes po p. nemo` posle da kukas jer samo balvani misle da se sa plastikancem i carapom uspesno radi banka i pumpa.


there are two kinds of heists: those where the guys get away with it, and those that leave witnesses. :D
Something like that but theres no perfect crime, only it`s varieties..


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MILJAN

Citat: UFF poslato 15 Avgust, 2013, 22:45
naravno da ne
samo teoretisem sa podacima koji su mi dostupni jos bezan pod utiskom kako se ponasa obezbedjenje u palati pravde


mene zaustavljala interventna milion puta, izvlacila na haubu, pretresala i mene i auto, nalazila u gepeku suzavac i neke lovacke nozeve pa nikad ni samar dobio nisam
NIsi dobio ¹amar jer se nisi nalazio sa fantomskom i pla¹ljivcem ispred menjaènice, banke, pumpe...A da si previ¹e kru¾io tim reonom, ima¹ dosije i poseduje¹ fantomku i pi¹tolj (pla¹ljivac ili pravi) onda bi te tamburali da iscede iz tebe istinu...
Napisah ti gore...: kod nas je forenzika jako lo¹e razvijena i nije kao u jakim zemljama.Stoga je do materijalnih dokaza te¹ko doæi( mikrotragovi, dnk...) ... Staro , dobro batinanje onih sa dosijeom je efektivnije, jetinije i ekspeditivnije..Jebi ga..Tako je kako je...
MAda razumem tvoj stav ali ti nisi kriminalac i nema potrebe da tebe maltretiraju a pogotovo ako se ne opire¹, ne pièkara¹ ih i pravi¹ se pametan...Iskulira¹, i ide¹ dalje...
Cave ab homine unius libri

Bojssa

Citat: MILJAN poslato 16 Avgust, 2013, 19:27
Citat: UFF poslato 15 Avgust, 2013, 22:45
naravno da ne
samo teoretisem sa podacima koji su mi dostupni jos bezan pod utiskom kako se ponasa obezbedjenje u palati pravde


mene zaustavljala interventna milion puta, izvlacila na haubu, pretresala i mene i auto, nalazila u gepeku suzavac i neke lovacke nozeve pa nikad ni samar dobio nisam
NIsi dobio šamar jer se nisi nalazio sa fantomskom i plašljivcem ispred menjačnice, banke, pumpe...A da si previše kružio tim reonom, imaš dosije i poseduješ fantomku i pištolj (plašljivac ili pravi) onda bi te tamburali da iscede iz tebe istinu...
Napisah ti gore...: kod nas je forenzika jako loše razvijena i nije kao u jakim zemljama.Stoga je do materijalnih dokaza teško doći( mikrotragovi, dnk...) ... Staro , dobro batinanje onih sa dosijeom je efektivnije, jetinije i ekspeditivnije..Jebi ga..Tako je kako je...
MAda razumem tvoj stav ali ti nisi kriminalac i nema potrebe da tebe maltretiraju a pogotovo ako se ne opireš, ne pičkaraš ih i praviš se pametan...Iskuliraš, i ideš dalje...

Evo da ti kazem iz prve ruke, kod nas je forenzika dobro razvijena, imamo kvalitetan i na zalost jako ispraksovan kadar ali nam konstantno fale sredstva i materijali za rad jer smo siromasni kao zemlja, do pre 3 godine se fotografisalo sa Nikonima starim 20 godina, samo jedno Dnk vestacenje kosta vise od 100 eura a vecina praskova i materijala se uvozi iz Holandije i papreno je skupa dok neki djmaci zamenski rekviziti i oprema nisu ni za k... Svedjani nas pomazu materijelno a dolaze i na praksu kod nasih forenzicara jer mi imamo vise od 5 ubistava mesecno, dok oni imaju jedno u sest meseci i to vecinom neke porodicne neresene prilike pa ga rade po nedelju dana. PS. Nemojte mnogo gledati CSI, onde je 60% stvari cisto proseravanje.

Uncle Bob

Citat: Bojssa poslato 16 Avgust, 2013, 20:35
Citat: MILJAN poslato 16 Avgust, 2013, 19:27
Citat: UFF poslato 15 Avgust, 2013, 22:45
naravno da ne
samo teoretisem sa podacima koji su mi dostupni jos bezan pod utiskom kako se ponasa obezbedjenje u palati pravde


mene zaustavljala interventna milion puta, izvlacila na haubu, pretresala i mene i auto, nalazila u gepeku suzavac i neke lovacke nozeve pa nikad ni samar dobio nisam
NIsi dobio ¹amar jer se nisi nalazio sa fantomskom i pla¹ljivcem ispred menjaènice, banke, pumpe...A da si previ¹e kru¾io tim reonom, ima¹ dosije i poseduje¹ fantomku i pi¹tolj (pla¹ljivac ili pravi) onda bi te tamburali da iscede iz tebe istinu...
Napisah ti gore...: kod nas je forenzika jako lo¹e razvijena i nije kao u jakim zemljama.Stoga je do materijalnih dokaza te¹ko doæi( mikrotragovi, dnk...) ... Staro , dobro batinanje onih sa dosijeom je efektivnije, jetinije i ekspeditivnije..Jebi ga..Tako je kako je...
MAda razumem tvoj stav ali ti nisi kriminalac i nema potrebe da tebe maltretiraju a pogotovo ako se ne opire¹, ne pièkara¹ ih i pravi¹ se pametan...Iskulira¹, i ide¹ dalje...

Evo da ti kazem iz prve ruke, kod nas je forenzika dobro razvijena, imamo kvalitetan i na zalost jako ispraksovan kadar ali nam konstantno fale sredstva i materijali za rad jer smo siromasni kao zemlja, do pre 3 godine se fotografisalo sa Nikonima starim 20 godina, samo jedno Dnk vestacenje kosta vise od 100 eura a vecina praskova i materijala se uvozi iz Holandije i papreno je skupa dok neki djmaci zamenski rekviziti i oprema nisu ni za k... Svedjani nas pomazu materijelno a dolaze i na praksu kod nasih forenzicara jer mi imamo vise od 5 ubistava mesecno, dok oni imaju jedno u sest meseci i to vecinom neke porodicne neresene prilike pa ga rade po nedelju dana. PS. Nemojte mnogo gledati CSI, onde je 60% stvari cisto proseravanje.
Haha sam si se izdao kude raboti¹. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

monsterbnt

Radili su filmskim nikonima zato sto sa digitale jos uvek ne moze da se izvuce toliko uvecanje kao sa filma a ne zato sto nemaju parte za digitalu. Digitala je jeftinija za koriscenje nego film..... Forenzika kod nas je odlicna, ali za ovaj konkretan slucaj malo primenjiva.
Smrt SVIMA!!!!