Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: mrle poslato 13 Avgust, 2013, 09:34
Pogledajte pa¾ljivo ovog "komarca". To je u stvari najnovija tehnologija amerièke vojske, ve¹taèki komarac, ba¹ tih dimenzija, koji mo¾e biti upravljan da sleti na èoveka i uzme mu uzorak krvi radi kasnije analize i DNK utvrðivanja.

©to je jo¹ gore, taj ureðaj mo¾e da postavi jo¹ minijaturniji ureðaj izveden u tzv nanotehnologiji (RFID) na ko¾u osobe koju "ubode".

Mo¾e da uleti kroz otvoreni prozor kuæe, ili da sleti na odeæu osobe koja ga unese u kuæu. Opremljen je kamerom i mikrofonom, a ¹to je najgore, veæ ga koristi policija i vojska, jer je labolatorijsko ispitivanje odavno zavr¹eno...





jel radi na baterije ili kako..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

pa kako drugacije
ali ujedno pokretima krila dopunjava baterije pa tako se nikada ne istrose

MILJAN

i kad prdne bljuje vatru...
Cave ab homine unius libri

dzimika

a signal odasilje preko satelita tako sto krila postavi u takav polozaj da izgleda kao satelitska antena :D

Major



mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu



UFF

Citat: MILJAN poslato 10 Avgust, 2013, 19:32
Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 10:20
..proèitati saop¹tenja policije dole..kako su kreativni..

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/398237/Policajci-satima-brutalno-tukli-dvojicu-mladica-jer-su-licili-na-pljackase
Luku Ka¾iæa i Aleksandra Mladenoviæa interventna brigada je zatekla dok su tipovali pljaèku benzinske pumpe na Karaburmi. Imali su plastiène pi¹tolje i fantomke sa kojima su planirali pljaèku

pa?

evo ja setam sa fantomkom i plasticnim pistoljem ispred banke i planiram kako da je opljackam
sta sa tim?
odakle oni koji qrac znaju sta ja planiram bre?
mozda sam gledao neki film tipa heat i nalozio sam se i sad samo mastam o tome a fantomka i plasticni pistolj mi pomazu da se uzivim u ulogu
cak i da su stavili fantomke na glavu i izvadili pistolje opet mogu da ih povuku za kitu samo a ne da ih biju zbog toga

Kengur


DaChaS

Znaju sta planiraju zato sto su pocinioci od ranije poznati policiji  [rofl] [rofl] [rofl]


Bori¹a

http://www.telegraf.rs/sex-i-ljubav/803794-nevolja-u-pantalonama-kako-sakriti-erekciju

ja kad setam sa devojkom u 99% slucajeva idem skuterom pa nosim kacigu, pa kao nosim kacigu ispred mene, cuna hoce da izleti a ona ne da :( :( :(

K0le


Bojssa

Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 15:33
Citat: MILJAN poslato 10 Avgust, 2013, 19:32
Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 10:20..pročitati saopštenja policije dole..kako su kreativni..

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/398237/Policajci-satima-brutalno-tukli-dvojicu-mladica-jer-su-licili-na-pljackase
Luku Kažića i Aleksandra Mladenovića interventna brigada je zatekla dok su tipovali pljačku benzinske pumpe na Karaburmi. Imali su plastične pištolje i fantomke sa kojima su planirali pljačku

pa?

odakle oni koji qrac znaju sta ja planiram bre?
mozda sam gledao neki film tipa heat i nalozio sam se i sad samo mastam o tome a fantomka i plasticni pistolj mi pomazu da se uzivim u ulogu
cak i da su stavili fantomke na glavu i izvadili pistolje opet mogu da ih povuku za kitu samo a ne da ih biju zbog toga
Prika, ako si `interesantan` slusaju te i prate preko baznih stranica i tebe i tvoju strinu, a mogu da saznaju i gde si kenjao zadnji put jer se svaki mobilni aparat dokle god ima bateriju, iako iskljucen ponasa slicno bubicama . Osim nasih, snimaju te i mocnije strane sluzbe pa ako im zatreba samo premotaju ili ustupe info. Nemos vise ni da prdnes a ti se samo igraj sa plastikancima al nemoj mnogo da planiras, ako dobijes po p. nemo` posle da kukas jer samo balvani misle da se sa plastikancem i carapom uspesno radi banka i pumpa.

Lazic

#6356
A sa pravim...? :D














edit:

[facepalm]
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/399000/Ekskluzivno-Pogledajte-kako-obezbedjenje-Palate-pravde-maltretira-gradjane



PORUKA ZA ZAPOSLENE U DR®AVNIM ORGANIMA KOJI SE PONA©AJU KAO OVI U PALATI PRAVDE, OD STRANE MARKA LAZIÆA JMBG 1108974710563:

JEBEM VAM SVIMA I MAJKE I SESTRE I ÆERKE, POCRKALI OD CRNOG PRI©TA SVI, STOKO ODVRATNA DA BI ODVRATNA SNIMALI VAM SAHRANE MOBILNIM TELEFONIMA... JEBAO VAS ONAJ KO VAS NAPRAVI TAKVOM STOKOM I DADE VLAST...

KO ME NAPRAVI U OVOJ ZEMLJI.... [facepalm]

TEEfqd

Citat: Bojssa poslato 14 Avgust, 2013, 23:18
Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 15:33
Citat: MILJAN poslato 10 Avgust, 2013, 19:32
Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 10:20
..proèitati saop¹tenja policije dole..kako su kreativni..

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/398237/Policajci-satima-brutalno-tukli-dvojicu-mladica-jer-su-licili-na-pljackase
Luku Ka¾iæa i Aleksandra Mladenoviæa interventna brigada je zatekla dok su tipovali pljaèku benzinske pumpe na Karaburmi. Imali su plastiène pi¹tolje i fantomke sa kojima su planirali pljaèku

pa?

odakle oni koji qrac znaju sta ja planiram bre?
mozda sam gledao neki film tipa heat i nalozio sam se i sad samo mastam o tome a fantomka i plasticni pistolj mi pomazu da se uzivim u ulogu
cak i da su stavili fantomke na glavu i izvadili pistolje opet mogu da ih povuku za kitu samo a ne da ih biju zbog toga
Prika, ako si `interesantan` slusaju te i prate preko baznih stranica i tebe i tvoju strinu, a mogu da saznaju i gde si kenjao zadnji put jer se svaki mobilni aparat dokle god ima bateriju, iako iskljucen ponasa slicno bubicama . Osim nasih, snimaju te i mocnije strane sluzbe pa ako im zatreba samo premotaju ili ustupe info. Nemos vise ni da prdnes a ti se samo igraj sa plastikancima al nemoj mnogo da planiras, ako dobijes po p. nemo` posle da kukas jer samo balvani misle da se sa plastikancem i carapom uspesno radi banka i pumpa.


there are two kinds of heists: those where the guys get away with it, and those that leave witnesses. :D


MILJAN

Citat: Laziæ poslato 15 Avgust, 2013, 00:18
A sa pravim...? :D














edit:

[facepalm]
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/399000/Ekskluzivno-Pogledajte-kako-obezbedjenje-Palate-pravde-maltretira-gradjane



PORUKA ZA ZAPOSLENE U DR®AVNIM ORGANIMA KOJI SE PONA©AJU KAO OVI U PALATI PRAVDE, OD STRANE MARKA LAZIÆA JMBG 1108974710563:

JEBEM VAM SVIMA I MAJKE I SESTRE I ÆERKE, POCRKALI OD CRNOG PRI©TA SVI, STOKO ODVRATNA DA BI ODVRATNA SNIMALI VAM SAHRANE MOBILNIM TELEFONIMA... JEBAO VAS ONAJ KO VAS NAPRAVI TAKVOM STOKOM I DADE VLAST...

KO ME NAPRAVI U OVOJ ZEMLJI.... [facepalm]
Da ti pomognem u psovkama: to èarapani psuju ovako: "jebo ti ja prvi red na sarane( sahrani)." U prevodu: 'em si riknuo,' em ti kresao ¾enu ,decu i ostalo... :D
Cave ab homine unius libri