Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

i moj cukun cukun deda je pobegao iz CG jer je ubio agu, nasao stric dosta toga :D

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Avgust, 2013, 15:56
Al ima da legne sad bar 7-8 godina... ako bude imao sreæe napolju je za 5...

Bolje da je ubio nekoga. Manje bi dobio.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: pit poslato 09 Avgust, 2013, 16:13
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Avgust, 2013, 15:56
Al ima da legne sad bar 7-8 godina... ako bude imao sreæe napolju je za 5...

      Moj komsija je za slicno delo ''popaso''2 i po godine .....olaksawajuca okolnost mu je bila sto mu je bilo prwi put.

Æale i ja gledali neku kuæu u Lukinom Selu kod ZRa, za sitne novce, kuæa prazna, zapu¹tena, nama za ono ¹to smo smislili taman, a ka¾e kom¹ija ¹to prodaje da su neka dva brata vlasnici, al su sad 8 godina na robiji, isti fazon, gajili na veliko, a kuæa im bila baza ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bucko

Deda Crnogorac prica unuku kako je bilo kad su ga zarobili nemci.Kaze da su im rekli da ce da ih ili streljaju ili jebu.
I sta si ti izabrao,pita unuk.
Mene su odmah streljali,kaze deda.

Uncle Bob

A jeste Milion svi koji su pobegli u Srbiju roknuli su nekog turèina,Pa da je tako KaraÐoka ne bi ni morao da di¾e ustanak svi bi turci veæ bili murtvi.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

Citat: UNCLEBOB poslato 09 Avgust, 2013, 17:54
A jeste Milion svi koji su pobegli u Srbiju roknuli su nekog turèina,Pa da je tako KaraÐoka ne bi ni morao da di¾e ustanak svi bi turci veæ bili murtvi.


[kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj]

Hohštapler

Znao sam da je tako neka glupost....



Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane


Hohštapler

...ne verujem ni jednima ni drugima...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


zemunboy


pit


monsterbnt

Znajuci kako to ide kod nas vec ih ima.....
Smrt SVIMA!!!!

Darko


MILJAN

Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 10:20
..proèitati saop¹tenja policije dole..kako su kreativni..

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/398237/Policajci-satima-brutalno-tukli-dvojicu-mladica-jer-su-licili-na-pljackase
Luku Ka¾iæa i Aleksandra Mladenoviæa interventna brigada je zatekla dok su tipovali pljaèku benzinske pumpe na Karaburmi. Imali su plastiène pi¹tolje i fantomke sa kojima su planirali pljaèku
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 10 Avgust, 2013, 19:32
Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 10:20
..proèitati saop¹tenja policije dole..kako su kreativni..

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/398237/Policajci-satima-brutalno-tukli-dvojicu-mladica-jer-su-licili-na-pljackase
Luku Ka¾iæa i Aleksandra Mladenoviæa interventna brigada je zatekla dok su tipovali pljaèku benzinske pumpe na Karaburmi. Imali su plastiène pi¹tolje i fantomke sa kojima su planirali pljaèku
Ma la¾u i jedni i drugi.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


mrle

Pogledajte pa¾ljivo ovog "komarca". To je u stvari najnovija tehnologija amerièke vojske, ve¹taèki komarac, ba¹ tih dimenzija, koji mo¾e biti upravljan da sleti na èoveka i uzme mu uzorak krvi radi kasnije analize i DNK utvrðivanja.

©to je jo¹ gore, taj ureðaj mo¾e da postavi jo¹ minijaturniji ureðaj izveden u tzv nanotehnologiji (RFID) na ko¾u osobe koju "ubode".

Mo¾e da uleti kroz otvoreni prozor kuæe, ili da sleti na odeæu osobe koja ga unese u kuæu. Opremljen je kamerom i mikrofonom, a ¹to je najgore, veæ ga koristi policija i vojska, jer je labolatorijsko ispitivanje odavno zavr¹eno...




Lazic

I onda ga neko zalepi na zid...:o

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu