Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

pa slovenski narodi su rodom iz germanskih plemena :P

balcan girl

Ich verstehe, General

:D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

hahahaha sto se neko nasao prozvaniiiim jeeee :D :D :D pa sta se tripujete koj kurac :D to sto sam rekla je cista istina a istinaaa oceee da boliiii ponekad :D doduse zbog danka u krvi u turskoj ima vise turaka koji su svetle puti i svetlih ociju taman smo se revansirali :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Irena, nisam ja to zbog sebe. Ja to zbog Kroasana, ipak su nam oni "braæa" a ne Turci. A i sada su legitimni eUropejci. ;D

juga

Citat: Plazma Keks poslato 09 Avgust, 2013, 01:22
pa slovenski narodi su rodom iz germanskih plemena :P
Si bre ti normalan???

monsterbnt

Pa teoretski 4 arijevska plemena su normani, germani, kelti i sloveni....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks


El Jefe

#6307
http://img7.imageshack.us/img7/2315/imageuwm.jpg
Ovo je za one koji nalaze turske gene kod Srba.  

   Napomena


  Srboljub ®ivanoviæ, jedan od najpoznatijih srpskih antropologa i èlan Kraljevskog antropolo¹kog instituta u Londonu

On rezultate ¹vajcarskih istra¾ivaèa tumaèi time da je srpsko stanovni¹tvo na Balkanu u stvari paleoevropsko, odnosno staroevropsko stanovni¹tvo, i da nije do¹lo u velikim seobama u ¹estom veku, kako tvrdi zvanièna istorija. ®ivanoviæ istièe da ne postoji velika razlika izmeðu Ilira i starih Slovena, koji zajedno imaju „veæinski" uticaj na strukturu Srba

A ¹ta je to ilirski gen?

- Stvarno ne znam ¹ta je ilirski gen. Znam da stari Rimljani nisu znali ko je ¾iveo u njihovom carstvu, pa su onda rekli da su svi koji ¾ive u njihovoj provinciji Iliriji u stvari Iliri. Isto tako, svi oni koji ¾ive u Trakiji nazivani su Traèanima - ka¾e ®ivanoviæ.

On istièe da je napravljena gre¹ka u domaæoj istoriografiji, po¹to je na¹a istorijska ¹kola bila germanskog tipa, i ¹to je prihvaæen Porfirogenita, koji je u devetom i 10. veku pisao da su Sloveni do¹li na Balkan „navodno sredinom ¹estog veka".

- Niti su Sloveni mogli da doðu u roku od sedamdeset godina, niti su mogli sa Karpata da preðu ogromna rastojanja. Seobe jesu postojale, ali nisu bile tako masovne - tvrdi on.

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Dodatak

Kada se sumiraju rezultati svajacarskih istrazivaca, dolazi se do zakljucka da od 22 evropske nacije koje sadrze slovenski genetski marker, samo 6 naroda moze da se zaista nazove slovenskim ( na osnovu genetske slike) . To su narodi kod kojih slovenski genotip dominira nad ostalim. Te nacije su:

1)RUSI (55%)

2)UKRAJINCI (47%)

3)MADJARI (35%)

4)SRBI (30%)

5)GRUZINI (30%)

6)RUMUNI (29%)

Naravno, radi se o pripadnosti na osnovu genetske slike nacija a ne njihovih zelja ili osecanja pripadnosti.
Poredjenja radi, Srbi imaju 50% vise slovenskog u odnosu na Hrvate i Slovence, 100% u odnosu na Makedonce i gradjanje BiH u celini ( bez podataka po entitetima).
Друштво за заштиту од животиња

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 09 Avgust, 2013, 01:06
Citat: balcan girl poslato 08 Avgust, 2013, 16:24
pa sta ti mislis da su turci ovde radili 500 godina??? drkali????????? pravi srbi su ridji i smedji svetle puti i ociju a mi vala svi zift crni :D
a zasto sam ja kao mali izgledao kao hitler jugend?


kad vec trazis,verovatno ti je babu prcao svaba a da to tvoj deda i ne zna...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

Jefe, daj jo¹ malo ovih Srbistièkih èinjenica...prija bato..  [srbin]


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Al ima da legne sad bar 7-8 godina... ako bude imao sreæe napolju je za 5...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zeljkamp

#6316
 [joint]
TwinZ Auto & Moto

MILJAN

Citat: El Jefe poslato 09 Avgust, 2013, 13:23
Dodatak

Kada se sumiraju rezultati svajacarskih istrazivaca, dolazi se do zakljucka da od 22 evropske nacije koje sadrze slovenski genetski marker, samo 6 naroda moze da se zaista nazove slovenskim ( na osnovu genetske slike) . To su narodi kod kojih slovenski genotip dominira nad ostalim. Te nacije su:

1)RUSI (55%)

2)UKRAJINCI (47%)

3)MADJARI (35%)

4)SRBI (30%)

5)GRUZINI (30%)

6)RUMUNI (29%)

Naravno, radi se o pripadnosti na osnovu genetske slike nacija a ne njihovih zelja ili osecanja pripadnosti.
Poredjenja radi, Srbi imaju 50% vise slovenskog u odnosu na Hrvate i Slovence, 100% u odnosu na Makedonce i gradjanje BiH u celini ( bez podataka po entitetima).
Me¹alo se to sve.... Kurvi je bilo uvek....
Odakle nama genetska podudarnost sa Ircima? :D ( isto nauèno dokazano)  [neampojma]
MOji su sa obe strane poreklom iz Crne Gore, odakle su prebegli u planine ©umadije jer su pobili Turke pa su morali da vataju pedalu ovamo...ZVanièni podaci.,..... Ali nisu svi kokali Turke...Neki su se "kokali" sa njima.... Ka¾em, kurvi je uvek bilo..Poturica ima puno...
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: El Jefe poslato 09 Avgust, 2013, 13:15
http://img7.imageshack.us/img7/2315/imageuwm.jpg
Ovo je za one koji nalaze turske gene kod Srba.   

   Napomena


   Srboljub ®ivanoviæ, jedan od najpoznatijih srpskih antropologa i èlan Kraljevskog antropolo¹kog instituta u Londonu

On rezultate ¹vajcarskih istra¾ivaèa tumaèi time da je srpsko stanovni¹tvo na Balkanu u stvari paleoevropsko, odnosno staroevropsko stanovni¹tvo, i da nije do¹lo u velikim seobama u ¹estom veku, kako tvrdi zvanièna istorija. ®ivanoviæ istièe da ne postoji velika razlika izmeðu Ilira i starih Slovena, koji zajedno imaju „veæinski" uticaj na strukturu Srba

A ¹ta je to ilirski gen?

- Stvarno ne znam ¹ta je ilirski gen. Znam da stari Rimljani nisu znali ko je ¾iveo u njihovom carstvu, pa su onda rekli da su svi koji ¾ive u njihovoj provinciji Iliriji u stvari Iliri. Isto tako, svi oni koji ¾ive u Trakiji nazivani su Traèanima - ka¾e ®ivanoviæ.

On istièe da je napravljena gre¹ka u domaæoj istoriografiji, po¹to je na¹a istorijska ¹kola bila germanskog tipa, i ¹to je prihvaæen Porfirogenita, koji je u devetom i 10. veku pisao da su Sloveni do¹li na Balkan „navodno sredinom ¹estog veka".

- Niti su Sloveni mogli da doðu u roku od sedamdeset godina, niti su mogli sa Karpata da preðu ogromna rastojanja. Seobe jesu postojale, ali nisu bile tako masovne - tvrdi on.


Ovaj Srbin je neki patuljak? :D
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Avgust, 2013, 15:56
Al ima da legne sad bar 7-8 godina... ako bude imao sreæe napolju je za 5...

     Moj komsija je za slicno delo ''popaso''2 i po godine .....olaksawajuca okolnost mu je bila sto mu je bilo prwi put.