Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zemunboy




Plazma Keks

au... sedam godina je sebe ubedjivala da je lepo biti vegeterijanac.  [facepalm]  [samoubistvo]

What do you miss about veganism?

I miss believing in the blanket vegan solution for all of our health and ecological problems.  Just kidding.  I don’t miss one fucking thing.

goranvojska

i sta bi kad okusila"meso"desilo se cudo ko kad erik pojede bananu.


Lazic

pali... krivina i dobar auspuf su sve ¹to mi treba...:o Ispravka, pola mene, krivina i dobar auspuf...:D

Major



Lazic

Ali zato smo odmah tresnuli milion dolara za onog retarda kovaèeviæa...

monsterbnt

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:446841-Odstete-za-dusevni-bol-skuplje-od-zivota

Al najveci trn u oku, zato i jeste na pocetku teksta, su odstete koje fotografi traze za kradju slika....... Inace... skoro je ASMEDIA koju izmedju ostalog cine i Novosti, trazila od drzavnog tuzioca da ukine sve presude po tuzbama za povredu autorskih prava, jer po njima to ''Ometa normalno funkcionisanje medija u srbiji (otvoreno priznanje kradje i zelje da nastave to da rade), a fotoreporterima nije cilj borba za autorska prava nego licni profit....'' Kretenizmu u ovoj zemlji nema kraja....
Smrt SVIMA!!!!


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: monsterbnt poslato 01 Avgust, 2013, 09:22
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:446841-Odstete-za-dusevni-bol-skuplje-od-zivota

Al najveci trn u oku, zato i jeste na pocetku teksta, su odstete koje fotografi traze za kradju slika....... Inace... skoro je ASMEDIA koju izmedju ostalog cine i Novosti, trazila od drzavnog tuzioca da ukine sve presude po tuzbama za povredu autorskih prava, jer po njima to ''Ometa normalno funkcionisanje medija u srbiji (otvoreno priznanje kradje i zelje da nastave to da rade), a fotoreporterima nije cilj borba za autorska prava nego licni profit....'' Kretenizmu u ovoj zemlji nema kraja....

Kad bi malo obratili paznju sta pisu onda ne bi bilo ni kazni.
Ovako hoce da prodaju ogroman tiraz i za to bi mamu prodali, a s druge strane nekom mogu da zagorcaju zivot ali to je ne bitno oni objave pa posle samo tako smo mi informaciju dobili.
Pa ebem mu sunce ne mozes sve da objavis, valjda prvo imas dokaze pa pises boraniju.. I treba da ih tuze. I ja bi ih tuzio da nesto napisu za mene, a sto nije istina.


monsterbnt

Pa nijednu tuzbu koju su platili, nisu pukli bez razloga. Inace novosti imaju najvise tuzbi za kradju fotografija, i za razliku od vecine drugih novina nikad nece da prihvate vansudsko poravnanje nego guraju sud i zalbe posle presude, pa posle kukaju kako su pukli mnogo para.....
Smrt SVIMA!!!!

Gašpar


brm-brm

Kako u Africi prolaze lopovi u pokusaju... brate mili, sta ima rade kad stvarno naprave stetu?
http://www.alo.rs/vesti/bizzare/pogledajte-kako-su-se-u-ugandi-obracunali-sa-lopovom-video/26450