Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Za jednu stvar je Slaninar u pravu.... Zaista mrzim iz dubine duse kojekakve mudzahedine. Video sam licno sta su sve u stanju da urade i to za mene nisu ljudi. Pored njih nema mesta ni za jedno drugo ljudko bice, i bez imalo grize savesti ce poklati sve. Za njih je metak suvise human...... licno bi ih vilama tovario u visoke peci, cisto da na svojoj kozi osete sta su oni radili drugima.
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

Citat: monsterbnt poslato 21 Jul, 2013, 10:26
Za jednu stvar je Slaninar u pravu.... Zaista mrzim iz dubine duse kojekakve mudzahedine. Video sam licno sta su sve u stanju da urade i to za mene nisu ljudi. Pored njih nema mesta ni za jedno drugo ljudko bice, i bez imalo grize savesti ce poklati sve. Za njih je metak suvise human...... licno bi ih vilama tovario u visoke peci, cisto da na svojoj kozi osete sta su oni radili drugima.
[clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up]

monsterbnt

Evo ti slaninar tvoji divni mudzahedini......

Religion of Peace: The Dagestan beheading massacre. Muslim Filth in action.





nadam se da ti je ovo dosta.....
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

monster brate auuu bre...sta mu pokazujes koji kurac,jebem li im bre sve zivo,pa ovo su zivotinje krvolocne...jebem li im bre,jebem li im u bre srce mi igra...raspadali se bre mamu im a ti slaninar daj zajebi vise da pljujes sve sto je srpsko od kada si dosao na forum,i te fore sa kritikovanjem i velicanjem svega sto nije srpsko ili sta vec...au bre jebem ti mudyahedine,a nismo ni svesni da je vecina njih dole po Pazaru..

pit

#6144

    Jedno je sigurno da su im Rusi jebali kewu wise puta po Gruziji ,Dagestanu i sl..Goweda glupawa ne kapiraju ko manipulise njima i ko uce konce tu.

A ewo ijednog dobrog filma na tu temu.


Čistilište. (1997) (Ruski film) (Kliknuti cc za srpski prevod)

monsterbnt

Video koji sam okacio.... 500 mudzahedina je napalo selo u kom je bilo 13 ruskih vojnika..... 6 je uspelo da pobegne, ostali su se predali kad su ostali bez municije...... klali su ih jednog po jednog.... Posle mesec dana Specnac ih je stigao..... niko nije ostao u zivotu osim vodje kog su vodali po televizijama u lancima ko mecku..... Tako treba sa mudzahedinima.
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Lazic

Citat: monsterbnt poslato 21 Jul, 2013, 12:46
Video koji sam okacio.... 500 mudzahedina je napalo selo u kom je bilo 13 ruskih vojnika..... 6 je uspelo da pobegne, ostali su se predali kad su ostali bez municije...... klali su ih jednog po jednog.... Posle mesec dana Specnac ih je stigao..... niko nije ostao u zivotu osim vodje kog su vodali po televizijama u lancima ko mecku..... Tako treba sa mudzahedinima.

Citat: Slaninar poslato 21 Jul, 2013, 15:02



sa jedne strane obojica ste u pravu, ali sa druge ko æe da objasni roditeljima, ¾enama, deci i jednih i drugih za¹to su im mrtvi oèevi, sinovi, mu¾evi....
Moje mi¹ljenje je da ako je 500 " vojnika" masakrira njih 7 javno pred kamerama, i treba ih pobiti k'o va¹ke, jeb'o ih alah u dupe...

Bojssa


monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 21 Jul, 2013, 21:16
Citat: monsterbnt poslato 21 Jul, 2013, 12:46
Video koji sam okacio.... 500 mudzahedina je napalo selo u kom je bilo 13 ruskih vojnika..... 6 je uspelo da pobegne, ostali su se predali kad su ostali bez municije...... klali su ih jednog po jednog.... Posle mesec dana Specnac ih je stigao..... niko nije ostao u zivotu osim vodje kog su vodali po televizijama u lancima ko mecku..... Tako treba sa mudzahedinima.

Citat: Slaninar poslato 21 Jul, 2013, 15:02



sa jedne strane obojica ste u pravu, ali sa druge ko æe da objasni roditeljima, ¾enama, deci i jednih i drugih za¹to su im mrtvi oèevi, sinovi, mu¾evi....
Moje mi¹ljenje je da ako je 500 " vojnika" masakrira njih 7 javno pred kamerama, i treba ih pobiti k'o va¹ke, jeb'o ih alah u dupe...

Nisu oni njega vodali da bi zastrasili ostale..... nego da im pokazu kako ce da zavrse. Nema sa njima zastrasivanja. Samo pobiti sve do poslednjeg. Da se odma razumemo nisam za to da se istrebe svi muslimani. Samo prokleti mudzahedini koji u ime religije rade ovakve stvari. Nema to veze sa alahom i islamom osim sto ih koriste kao izgovor.....
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

save mi se cini da im to (alah) vise nije ni izgovor vec im je preslo u naviku.....

Lazic

Naravno, bogovi su odlièno utoèi¹te ¹ljama, uvek bilo i biæe...

mkt


Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 22 Jul, 2013, 01:41
Da se odma razumemo nisam za to da se istrebe svi muslimani. Samo prokleti mudzahedini

Citat: Laziæ poslato 21 Jul, 2013, 21:16
sa jedne strane obojica ste u pravu, ali sa druge ko æe da objasni roditeljima, ¾enama, deci i jednih i drugih za¹to su im mrtvi oèevi, sinovi, mu¾evi....
Moje mi¹ljenje je da ako je 500 " vojnika" masakrira njih 7 javno pred kamerama, i treba ih pobiti k'o va¹ke, jeb'o ih alah u dupe...


Monster, napisao si "¹iptare i mud¾ahedine". Ako si mislio samo na te koljaèe, onda se sve sla¾em. Isto i Laziæ. Problem je ¹to uzme¹ pu¹ku, izaðe¹ na crtu, a barabe se sklone - naoru¾aju jadnike koji ni luk jeli ni luk mirisali. Najèe¹æe. Isto to mislim i za usta¹e, isto za snajperiste koji su ubijali decu u Sarajevu ("na¹e") - sve. U petak je "otputovao" jedan prijatelj koji je i¹ao da obja¹njava i na¹ao nagaznu minu. ®iveo od tada bez noge. Hrabar, po¹ten. Vi¹e problema je imao sa na¹im "mud¾ahedinima", nego sa neprijateljima - svugde ima govana, svugde ista prièa. Prièao je kako mora¹ delovati luðe od ostalih, inaèe ima¹ problem ¹to neæe¹ da kolje¹ nenaoru¾ane. Ima¹ problem od "svojih". To je prièa svih ovih kod nas ratova poslednjih 20 godina: do zuba naoru¾ane paravojske koje su terorisale civile. "Na¹i" "njihove", "njhovi" "na¹e". Èovek je za mene bio pojam pravog patriote.


Ja bih lièno postavio bodljikavu ¾icu dole i uveo zakon da niko èiji roditelji nisu imali prebivali¹te u Srbiji ne mo¾e da dobije dr¾avljanstvo, bez posebne dozvole parlamenta, suda, ¹ta li. I ne bih tu dozvolu davao svakome. Samo bi nas onda opet verovatno rokali, sankcije, nedemokratija i ta sranja. Ovako æemo uskoro postati manjina u sopstvenoj dr¾avi. ©to samo po sebi nije problem, nego su Albanci sa Kosova mahom, uz sve po¹tovanje, dosta primitivni ljudi, ne bih voleo da nam oni diktiraju.  Ipak rat i bilo kakvo klanje bih izbegao po svaku cenu - jer to uvek plati sirotinja, a barabe se izvuku. Gledam i ove presude iz Haga - oslobodili goveda, najodgovornije.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Postoji jedna pricica za siptare......

Uzmi siptara, strpaj ga u dzak i sedi na njega...... Drugog pozovi u kucu na kafu i rakiju..... oba ce ti misliti isto.....
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major

Sta je 12 miliona, na uzetih 960 miliona ili koliko je vec uzeo para za Maxi ;)

Plazma Keks

jemstvo mu dodje isto sto i kaucija?

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!