Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: MILJAN poslato 08 Jul, 2013, 19:32
Citat: eclipse4 poslato 08 Jul, 2013, 00:26
Citat: maxzz poslato 07 Jul, 2013, 23:43
"Uspavao bih te kom¹ije i sudiju, mamu im retardiranu, zabranili sudski da pas laje..."

Voleo bih da budes u kozi tih ljudi kojima komsijski pas laje, samo jedno nedelju dana, ne vise ... pa bih te pitao onda...

Da se razumemo, zivotinje volim, imao sam ne jednog psa, ali smatram da je svaki gazda odgovoran za vaspitanje svog psa i da to nije za svakoga, isto kao i volan.
Ne mozes ti svojim hirom i nemarnoscu da zagorcavas tudji zivot,

zasto ne bi onda moglo da se trazi uspavanje komsijske dece koja igraju fudbal ili bilo sta i galame ispod necijeg prozora?
bog mu je dao da laje,ko je sud da mu oduzme zivot?
zasto ga/je nisu kaznili time recimo da mu obaveza bude da kupi ogrlicu protiv lajanja?
Auuuuu..deca i psi su tebi isto? lose poredjenje... :D Ako sam ja neispavan danima,pravim greske,na,poslu, nervozan u kuci i sl. A sve znog psa, koji mi neda da spavam......izvini ko ga jebe...prvo lemam gazdu a ako ne vredi.... Olovo ide psu... I ja zivim ponovo normalno... Moj matori je tako roknuo komsiji psa posle samo 2 neuspele opomene..Boli me qurac da trpim zbog neke mahnite dzukele...
Ovo drustvo boli kita sto deca od 4 godine umiru jer nemaju novca za operaciju...leukemija, kancer...deca od 2 godine... A psi su jako bitni..serem se ja na ovo drustvo i drzavu..


zar nisu skoro pa isti dok su malisani? ;)

http://www.youtube.com/embed/JA8VJh0UJtg?rel=0



Lazic

Ma nek prosleðuju ¹ta hoæe, jebe mi se ba¹... Ne mogu sad i zbog toga da se nerviram... Sa druge strane, pedofili, teroristi, preljubnici i prevaranti, ako do sad nisu koristili la¾ne naloge, ko ih jebe...[hello]


Hurricane


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...



MILJAN

Citat: Joker poslato 10 Jul, 2013, 16:21
http://trojka.rs/vesti/drustvo/govor-profesorke-filoloskog-fakulteta-koji-ce-se-pamtiti
lep govor ali u pogre¹noj zemlji...ovo je "zemlja seljaka na brdovitom balkanu"..a tu su i tajkuni, politièari i ostali....banana republikica..
Cave ab homine unius libri

Slaninar

Jedno prièa, ali kako i ¹ta radi profesorka. A prièa kao prièa je super. Sve stoji.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit

Citat: pit poslato 10 Jul, 2013, 17:59
https://www.facebook.com/pages/Zivot-je-kratak-uzivajjjjjj/124794679741?ref=stream&hc_location=stream


Zivot je kratak...... uzivajjjjjj
пре 2 ч.
NAJNOVIJA VEST : Profesorka Rajna Dragiæeviæ prelazi na Megatrend univerzitet na poziv vlasnika Miæe Megatrend Jovanoviæa! Tom prilikom joj je Miæa Megatrend naravno uruèio i poèasni doktorat ! Na sveèanosti povodom dodele poèasnog doktorata profesorka Rajna je izjavila da je na toj famoznoj apsolventskoj veèeri bila mrtva pijana i da se izvinjava zbog govora koji je digao toliko pra¹ine u medijima te da je njoj èast i privilegija biti medju takvim velikanima kao ¹to su Nata¹a Bekvalac,Aleksandar ©apiæ i ®arko Obradoviæ!!!
Ni studenti Megatrend Univerziteta nisu krili svoje odu¹evljenje dolaskom popularne profesorke ,koju su odmah po dolasku prekrstili u Rijana Dragiæeviæ da bi se ¹to br¾e uklopila u Megatrend fazon!

Dukags

koje elitno akademsko drustvo - odoh da se samoubijem  [facepalm]

pit

Bice da je profesorki Dijani doslo iz dupeta u glavu tj izgleda da se Mica MEGATREND otvorio muski a i dodelio joj pocasnu titulu doktora...malo li je na ovu skupocu...ionako za ideale ginu budale.


eclipse4


Boban_m

Al Stanija ima glascinu ;D

Eclipse sto ne napisa da nije gola, dzaba odgledah citavu ovu torturu [prebicute]