Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Gašpar

DUGOTRPNA DUGOÈEKALICA  [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj]

Lazic

Jebe¹ mi sve k'o onomad hrvatski novogovor...[facepalm] Retardi...

mkt


Lazic

©ta je poenta, jel se tra¾i manja kazna ili...? Ne znam èoveka, znam nekoliko ljudi koji ga lièno znaju, nemam ba¹ neki odreðen stav o celom dogaðaju, ali 20 godina za realno ubistvo iz nehata je brat bratu previ¹e...

monsterbnt

U pitanju je surovo ubistvo..... nije bas imao nameru da ga ubije.....samo da ubije boga u njemu..... Na stranu sve al ako nekog mozes da umlatis do smrti nisi za slobodu, i tu ne postoji nikakvo opravdanje.
Smrt SVIMA!!!!

bucko

Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2013, 00:11
Jebe¹ mi sve k'o onomad hrvatski novogovor...[facepalm] Retardi...
Pa hrvati  im i rade recnik.

UFF

ovo bi svi trebali pazljivo i detaljno da procitaju, pogotovo oni ozenjeni (lazicu analiziraj ovo sa suprugom :) )
jes da je pisala zena, veoma intelignetna, svesna i realna zena ali moze biti veoma korisno i za muskarce, pogotovo balkance

http://www.nytimes.com/2012/09/16/fashion/modern-love-you-may-call-it-cheating-but-we-dont.html?pagewanted=all&_r=1&


eclipse4

Citat: mkt poslato 05 Jul, 2013, 00:15
[zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]
https://www.facebook.com/events/209106755909059/?ref=3

ja bi iso vala kad bi me pustili u celiju da ga pregazim motorom......tuci nekog stapom,lopatom,pesniciti i gaziti nogama do stadijuma da mu otkazu unutrasnji organi,je za javno vesanje,ali da mu se uze steze na svaki minut po milimetar.....
kakva podrska i smanjenje kazne kad su mu i ovako dali upla od onog sto je zasluzio....

eclipse4

Citat: UFF poslato 05 Jul, 2013, 01:44
ovo bi svi trebali pazljivo i detaljno da procitaju, pogotovo oni ozenjeni (lazicu analiziraj ovo sa suprugom :) )
jes da je pisala zena, veoma intelignetna, svesna i realna zena ali moze biti veoma korisno i za muskarce, pogotovo balkance

http://www.nytimes.com/2012/09/16/fashion/modern-love-you-may-call-it-cheating-but-we-dont.html?pagewanted=all&_r=1&



a ni ovi nisu zdravi  [thumb_down] [ludak]

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 05 Jul, 2013, 02:18
Citat: mkt poslato 05 Jul, 2013, 00:15
[zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]
https://www.facebook.com/events/209106755909059/?ref=3

ja bi iso vala kad bi me pustili u celiju da ga pregazim motorom......tuci nekog stapom,lopatom,pesniciti i gaziti nogama do stadijuma da mu otkazu unutrasnji organi,je za javno vesanje,ali da mu se uze steze na svaki minut po milimetar.....
kakva podrska i smanjenje kazne kad su mu i ovako dali upla od onog sto je zasluzio....

Znam prièe leèenih narkomana da ih je samo ta lopata (spominjali su ba¹ lopatu) naterala da krenu da rade u krizi, a kad krenu da rade poèinjao je oporavak. Spa¹avao je ljude koji nisu hteli da se leèe, koje su roditelji na prevaru, sa par kvotera kao ¹argarepom, dovodili tamo. Sad da l' je to u redu ili nije - da je droga legalna bilo bi 100% pogre¹no, ovako kad droga tera u kriminal i razara cele porodice, jebem li ga. Nije sve crno belo. Ne znam èoveka lièno, nisam bio da vidim kako radi, ali znam da je istina uvek negde izmeðu. 20 godina za ubistvo je kod nas politièka, ne pravna presuda - kladio bih se u pivo.

Koliko znam nigde u Srbiji ne postoji centar za odvikavanje ljudi koji nisu dobrovoljno re¹ili da se skinu. To je bilo jedino takvo mesto.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Za surovo ubistvo bi trebalo da dobije punih 40 godina tako da je jeftino prosao...... Dobio je 20....izaci ce posle 15...... Ok izlecio je neke..... Ali UMLATIO JE COVEKA DO SMRTI!!! Kraj price!!!
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: UFF poslato 05 Jul, 2013, 01:44
ovo bi svi trebali pazljivo i detaljno da procitaju, pogotovo oni ozenjeni (lazicu analiziraj ovo sa suprugom :) )
jes da je pisala zena, veoma intelignetna, svesna i realna zena ali moze biti veoma korisno i za muskarce, pogotovo balkance

http://www.nytimes.com/2012/09/16/fashion/modern-love-you-may-call-it-cheating-but-we-dont.html?pagewanted=all&_r=1&



UFF-e, èekam da nas upozna¹ sa tvojom devojkom ;)
Posle toga proèitaj ovaj tekst ponovo... ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 05 Jul, 2013, 07:59
Za surovo ubistvo bi trebalo da dobije punih 40 godina tako da je jeftino prosao...... Dobio je 20....izaci ce posle 15...... Ok izlecio je neke..... Ali UMLATIO JE COVEKA DO SMRTI!!! Kraj price!!!

Ovo nije bio pritisak na obaraè i u deliæu sekunde si nekoga ubio. U ovom sluèaju neko je udarao i udarao èoveka dok ga nije slomio. Pomislite kako bi vama bilo da vidite nekoga kako bije psa i kako pas cvili i urlièe. E sad, zamislite da neko to radi èoveku. U stanju sam da nekome nanesem bol ukoliko sam dovoljno izazvan, ali ovaj èovek je to radio godinama i niko me neæe ubediti da nije u tome u¾ivao.

O du¾ini kazne neæu da prièam. U ovoj zemlji te¾ina zloèina odavno nema veze sa du¾inom kazne.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 05 Jul, 2013, 08:52
Ovo nije bio pritisak na obaraè i u deliæu sekunde si nekoga ubio. U ovom sluèaju neko je udarao i udarao èoveka dok ga nije slomio. Pomislite kako bi vama bilo da vidite nekoga kako bije psa i kako pas cvili i urlièe. E sad, zamislite da neko to radi èoveku. U stanju sam da nekome nanesem bol ukoliko sam dovoljno izazvan, ali ovaj èovek je to radio godinama i niko me neæe ubediti da nije u tome u¾ivao.

Prièamo o narkomanima. Da li zna¹ ¹ta rade sebi i svojim porodicama, kako to izgleda? Bol, patnja, sve najgore ¹to mo¾e¹ zamisliti. Ako neæe da se leèi, samo da puca¹ u glavu, ili ga na prevaru odvede¹ negde gde æe ga leèiti i ako neæe - sad ova druga opcija otpada koliko znam.

Ne znam sve pojedinosti, mo¾da je èovek stvarno monstrum, ali iz onoga ¹to pi¹e u novinama ne mogu to da potvrdim. A u na¹e sudove sam davno izgubio poverenje da su pravièni. Sve su dalje od pravde.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags


pit


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

A èitam u blicu da je pao i neko u NSu, 24 god, sa te¹kim povredama prebaèen u bolnicu...

Danas Motoville, kontam da æe biti murije ko ¹a¹a...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Meni je najbolje za vo¾nju bilo pre par godina kada su dolazile neke silne delegacija u NS. Policajci na svakih 50 metara najvi¹e - ni jedan auto parkiran nepropisno, preprodavci sklonjeni sa ulica, niko parkiran u traci da je zatvara - vozi¹ i u¾iva¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen