Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 26 Jun, 2013, 15:55
Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2013, 15:43

Meðutim moj æale je ¾iveo 4 godine u Cirihu, ka¾e da od njih na planeti nema veæih govana, tako da mislim da je Oskar u manjini...
sta su oni radili kad su govna?

U tome je poenta, ba¹ ni¹ta, nikad... Ka¾e æale nije nigde video bezdu¹niijih ljudi od ©vajcaraca... I veæih drukara...:o

pit

 ''Ако би Србија сутра морала да приступи Европској унији, то би био велики губитак за човечанство. Тако би се изгубио један начин живота где су часовници мекши него на Далијевим сликама''
Owo je najaci deo.

Lazic

Kad ka¾e¹ doæi æu za sat, a u stvari misli¹ sutra, prekosutra...:D

Plazma Keks

Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2013, 15:57
Citat: Plazma Keks poslato 26 Jun, 2013, 15:55
Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2013, 15:43

Meðutim moj æale je ¾iveo 4 godine u Cirihu, ka¾e da od njih na planeti nema veæih govana, tako da mislim da je Oskar u manjini...
sta su oni radili kad su govna?

U tome je poenta, ba¹ ni¹ta, nikad... Ka¾e æale nije nigde video bezdu¹niijih ljudi od ©vajcaraca... I veæih drukara...:o
a toooo... znam..

UFF

Citat: monsterbnt poslato 26 Jun, 2013, 11:19
Citat: pit poslato 26 Jun, 2013, 10:32
Citat: monsterbnt poslato 26 Jun, 2013, 03:16
Sto je najgore niko je nije jebo.....stoka bila kod drugarice..... likovi umalo nastradase ni krivi ni duzni..... A njoj moze da zapadne i do 5 godina za laznu prijavu...

     Cekaj bre kako je niko nije jebo...i sto su owa trojica uopste priwodjena.Znaci da se malo izgrebala ,naprawila neku masnicu na faci zaglawilil bi oni robiju na kurwinu prijawu.

Upravo..... namestila neke likove bezveze..... samo je bila odvaljena i ko zna gde se vucarala dok nije dosla kod drugarice.... sreca za likove da je utvrdjeno da NIJE silovana pa su ih pustili inace ih ne bi oprali ni sava ni dunav..... mala pala na lekarskom, i na pandurskom ispitivanju.... klasicno je svaki put ispricala drugu pricu....

za njihovu okolinu i komsije nije ni bitno da li su je silovali ili ne, oni to ni ne znaju
samo znaju da ih je hapsila policija i da su bili optuzeni za silovanje i to je dovoljno da ih sad svi ceo zivot gledaju sa sumnjom
u prevodu - kad te neko optuzi za silovanje lazno ili ne sama ta optuzba ce dovoljno da ti zagorca zivot cak i bez presude (i ako se dokaze da nisi ostali ce da misle da si nasao nacin da zajebes sistem ili da si kriminalac koji je pretio zrtvi i njenoj porodici pa je ona u strahu poromenila izjavu i odustala od tuzbe)

za tako nesto se u normalnim drzavama dobija debeeeeela isplata zbog narusavanja ugleda

Lazic

@Plazma:
©to bi rekao Orson Vels, 900 godina demokratije im je donelo satove sa kukavicama i sireve sa rupama...:o

misa-pei

Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2013, 16:24
@Plazma:
©to bi rekao Orson Vels, 900 godina demokratije im je donelo satove sa kukavicama i sireve sa rupama...:o

Khm, khm, ovaj, gre¹i¹e sinko, grdno gre¹i¹. Nije rekao demokratije, nego mira (tj, neuèestvovanja u ratovima). Poèetak "Treæeg èoveka".
Država je najveći neprijatelj naroda

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2013, 15:57
Citat: Plazma Keks poslato 26 Jun, 2013, 15:55
Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2013, 15:43

Meðutim moj æale je ¾iveo 4 godine u Cirihu, ka¾e da od njih na planeti nema veæih govana, tako da mislim da je Oskar u manjini...
sta su oni radili kad su govna?

U tome je poenta, ba¹ ni¹ta, nikad... Ka¾e æale nije nigde video bezdu¹niijih ljudi od ©vajcaraca... I veæih drukara...:o

Nisu oni bezdu¹ni, samo drugaèiji. Mi smo, opet, ba¹, onako, du¹e od ljudi... valda samo kod mene u firmi ima pizdi, drukara, poltrona, valda je u svim ostalim lepo i po¹teno.

Mada, prijateljeva sestra je ¾ivela po godinu dana u puno evropskih zemalja i ka¾e da je najbolje u Nemaèkoj: sve radi, a nisu u¹togljeni. Ka¾e u ©vajcarskoj ne sme¹ da zameni¹ po¹tansko sanduèe bez odobrenja arhitekte, gradskog veæa i ¹ta sve ne.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Plazma Keks

au bre... pretece me.. zamalo da bude. BILO ;D



Lazic

Citat: misa-pei poslato 26 Jun, 2013, 16:26
Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2013, 16:24
@Plazma:
©to bi rekao Orson Vels, 900 godina demokratije im je donelo satove sa kukavicama i sireve sa rupama...:o

Khm, khm, ovaj, gre¹i¹e sinko, grdno gre¹i¹. Nije rekao demokratije, nego mira (tj, neuèestvovanja u ratovima). Poèetak "Treæeg èoveka".

Hvala matori, znam odakle je, ali bio sam mali kad je treæi èovek bio u bioskopima...[rofl]

pit



       Iskreno receno mislim da ne treba da ima daju ni dinara pomoci ni Partizanu ni Zwezdi.Ako nisu sposobni sami da se izdrzawaju cao.Sto bi se od poreza koji se meni uzima odwajao i dinar za klubowe a pritom me uopste ne zanima ni fudbal ni koskarka.Jbg ja ako do kraja meseca ne uplatim socijalno i plate sledi mi welika kazna i niko me ne pita imam li ili ne a radim mnogo wazniji posao za narod.

misa-pei

Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2013, 23:30
Citat: misa-pei poslato 26 Jun, 2013, 16:26
Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2013, 16:24
@Plazma:
©to bi rekao Orson Vels, 900 godina demokratije im je donelo satove sa kukavicama i sireve sa rupama...:o

Khm, khm, ovaj, gre¹i¹e sinko, grdno gre¹i¹. Nije rekao demokratije, nego mira (tj, neuèestvovanja u ratovima). Poèetak "Treæeg èoveka".

Hvala matori, znam odakle je, ali bio sam mali kad je treæi èovek bio u bioskopima...[rofl]

Mene zvao Orson da statiram. Ka¾e mi on: "Zna¹, Mi¹o, bez tebe, nema filma. Samo ti mo¾e¹ da doèara¹ pravog prvog posleratnog bajkera koji sedi u lokalu dok ova dvojica prièaju u prvom planu." A ka¾em ja njemu da ne mogu, ima moto skup u Donjim Vra¾ogrncima i da ako hoæe da mu se pojavim na filmu, treba da mi da glavnu ulogu i odre¹i kesu. Ali, Orson je uvek kuburio s parama, pa nije do¹lo do saradnje. :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

mi¹ko_kolo

Citat: pit poslato 26 Jun, 2013, 23:33


        Iskreno receno mislim da ne treba da ima daju ni dinara pomoci ni Partizanu ni Zwezdi.Ako nisu sposobni sami da se izdrzawaju cao.Sto bi se od poreza koji se meni uzima odwajao i dinar za klubowe a pritom me uopste ne zanima ni fudbal ni koskarka.Jbg ja ako do kraja meseca ne uplatim socijalno i plate sledi mi welika kazna i niko me ne pita imam li ili ne a radim mnogo wazniji posao za narod.

I ja isto mislim iako se ubrajam u one koji su opredeljeni za neki klub. Tr¾i¹ni principi pa ko ostane - ostane. Ko ne ostane  - potone. Ja sam to citirao zbog sve one zluradosti od strane Daniloviæa kada je Zvezda bila u sliènom - istom problemu.

Major

Citat: pit poslato 26 Jun, 2013, 23:33


        Iskreno receno mislim da ne treba da ima daju ni dinara pomoci ni Partizanu ni Zwezdi.Ako nisu sposobni sami da se izdrzawaju cao.Sto bi se od poreza koji se meni uzima odwajao i dinar za klubowe a pritom me uopste ne zanima ni fudbal ni koskarka.Jbg ja ako do kraja meseca ne uplatim socijalno i plate sledi mi welika kazna i niko me ne pita imam li ili ne a radim mnogo wazniji posao za narod.

Amin!

dzimika

problem je sto niko zivi nece da sponzorise sport jer se prosto ne isplati, a i oni koji daju kao neko sponzorstvo to koriste da bi oprali pare
kad bi drzava to resila kao sto je reseno u drugim drzavama bilo bi bolje stanje u sportu
rumunija ima bolje reseno stanje u sportu i dosta nasih trenera i sportista ide tamo, jedan od primera je trener zenske odbojkaske reprezentacije, ima covek 4000e platu, stan i kola u rumuniji

mareskin

Citat: dzimika poslato 27 Jun, 2013, 10:39
problem je sto niko zivi nece da sponzorise sport jer se prosto ne isplati, a i oni koji daju kao neko sponzorstvo to koriste da bi oprali pare
kad bi drzava to resila kao sto je reseno u drugim drzavama bilo bi bolje stanje u sportu
rumunija ima bolje reseno stanje u sportu i dosta nasih trenera i sportista ide tamo, jedan od primera je trener zenske odbojkaske reprezentacije, ima covek 4000e platu, stan i kola u rumuniji

Naravno da ima para u sportu, samo ¹to sponzori nemaju procenat od prodaje igraèa ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

ima para ali nema nikakvih beneficija od strane drzave za to sponzorstvo
ti recimo hoces da doniras 100000din nekom klubu da bi oni recimo kupili dresove, lopte i jos neke rekvizite, ti ces kao sponzor da platis jos i pdv na tu cifru a dobices neko mizerno umanjenje poreza
sta mislis zasto velike kompanije sponzorisu, daju u dobrotvorne svrhe, imaju stipendije ako ne zbog ozbiljnog odbitka od poreza
kod nas neko daje pare za sponzorstvo samo ako mu se vraca 70% pa cak i 80% i to u kesu (tj da opere pare)
za one koji ne znaju na sta mislim to ide otprilike ovako
ja dam 100000din nekom klubu, taj klub onda u narednih par dana digne te pare sa racuna, meni da 80000din u kesu na ruke a onih 20000din ode na poreze i ostale gluposti i nesto malo ostane predsedniku kluba za kafu i rakiju
drzavi se prikaze da je klub dobio te pare, da bi dobio neko mizerno oslobadjanje od poreza, na tu sumu ja platim manju neku tarifu poreza nego inace posto drzava mora na svemu da uzme neki dinar a ja imam 80000din u kesu u dzepu koje bi inace stajale na racunu jer bih morao sa tonom papira da pravdam podizanje tog novca sa racuna