Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


Hohštapler

Citat: Ivan1979 poslato 11 Jun, 2013, 15:05
Verujem u istoriju onakvu kakvu je pamtim i od kada je pamtim.

U pisanu istoriju verujem ko u vremensku prognozu .

Tacka.

Zivi bili i verovali u sta god  [cheers]

Skoro svaka istorija je u slu¾bi vlasti, al ko ume i ¾eli "kroz redove" mo¾e doæi i do prave istine...
Nije ovaj svet crno-beo. Niko ne mo¾e da tvrdi ni za koga da je neko u nekom ratu bio pravedan i èist. Ni Ovi ni Oni ni Mi.
(ma koji mi, i tu nas je bilo razdeljenih...).
Zato i ka¾em, svi i sve na svetu voðeno je INTERESOM, i zato se manite te ideje da je Rus spreman da nam pomogno bezgranièno, nije, on æe pomoæi sebi (¹to je sasvim normalno i ne treba misliti da je on zbog toga ne¹to poseban). Mi prvi treba da vodimo raèuna sami o sebi i biæe nam bolje.

ps.
Nisu samo Nemci streljali, mog pradedu su posle II sv. r. streljali komunisti, kao "sauèesnika okupatora", odveli ga na groblje i komisija od 3 èlana mu rekla da je "Kriv u ime naroda za saradnju sa okupatorom", iskopao je sam sebi raku i to je bilo to.
Da napomenem da se posle u njegovu kuæu uselio neki "èlan" a da su mu ¾enu i decu isterali na ulicu.
Bio je maðar. I mnogi maðari su tako pro¹li, samo se o tome tada nije govorilo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4


balcan girl

postoji i podatak da nas je vise stradalo od bombardovanja saveznika nego od nemaca, a jbg hostapleru sto ti je pradeda imao lepu kucu jbg, poenta je da se nismo kurobecali ne bi nas ni streljali :D jel smo sami trazili bolje grob nego rob jesmooo e oni su nam samo ispunili zelju :P a vise smo sami sebe pobili u drugom svetskom ratu i posle njega nego sto su nas stvarno pobili nemci, jebali vas i partizani i nemci i cetnici i saveznici i kako ko prodje kroz jebeno selo isti fazon, bolje lepo da smo ostali na onim karpatima niko ziv nas tamo nebi streljao niti jurio i trazio al neeeee moramo mi da zaposednemo nesto sto nam se svidja i sto svima treba i jos se i kurcimo prideeeee :D sta ces, kad krenu sa onom pricom srbi nebeski narod dobijem ospice, jer to automatski znaci da cemo blago nama svi gore kod njega djuture kad nas toliko voli :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: eclipse4 poslato 11 Jun, 2013, 16:07
jebo im pas mater u picku

http://www.kurir-info.rs/peticija-za-spas-kuca-prestanite-da-kuvate-pse-clanak-834999


a jeli eclipse sta ces da radis kad krenu da pisu peticiju za prestanak okretanja praseta i jagnjeta na raznju?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit

Citat: eclipse4 poslato 11 Jun, 2013, 16:07
jebo im pas mater u picku

http://www.kurir-info.rs/peticija-za-spas-kuca-prestanite-da-kuvate-pse-clanak-834999

   Kakav ljudski sljam i talog ...mamu ima jebem prokletu ...njih i nihovu decu bi trebalo kuvati da se ne razmnozavaju vise.

Lazic

#5586
Ba¹ to Mi¹ko, zaplakao sam kao malo dete... Jedina jebena ¾ivotinja na planeti koja ljude voli bezuslovno... Nemam manje vi¹e ni¹ta protiv ¹to ih jedu, ¹to ka¾e Irena, mi obræemo decu od svinja i ovaca na ra¾nju, ali da im ba¹ jebem i kulturu i tradiciju, ne ubijamo ih ovako...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 11 Jun, 2013, 16:30
Ba¹ to Mi¹ko, zaplako sam kao malo dete... Jedina jebena ¾ivotinja na planeti koja ljude voli bezuslovno... Nemam manje vi¹e ni¹ta protiv ¹to ih jedu, èto ka¾e Irena, mo obræemo decu od svinja i ovaca na ra¾nju, ali da im ba¹ jebem i kulturu i tradiciju, ne ubijamo ih ovako...

Stomak mi se prevrnuo.

Mo¾da sam naivan, ali ne mogu da verujem da to ba¹ tako rade masovno - ako ni¹ta drugo, cimanje je.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

K0le

Kud sam otvarao  [glavazid]. Jaaako me podseæa na snimak gde na ¾ivo deru ¾ivotinje radi krzna, seme im se zatrlo. Mislim da æe mi u seæanju zauvek ostati urezan deo gde se bespomoæni oderani rakun prevræe od bola  [veryangry]. I tad je i¹la neka peticija.. Ne shvatam samo kako mogu takvo ne¹to da rade. Jebala ih 'tradicija'  [unistenje]

pit

http://www.juznevesti.com/Politika/Isti-covek-predsednik-SNS-i-DS.sr.html?fb_ref=fbrecommendbox

Ako nesto mrzim to su ovi preletaci...olos i karijeristi najobicniji.Jel izgubio DS...jeste...pa koj ces vise moj da se trtite vise.

MIGE

Citat: pit poslato 11 Jun, 2013, 16:12
Citat: eclipse4 poslato 11 Jun, 2013, 16:07
jebo im pas mater u picku

http://www.kurir-info.rs/peticija-za-spas-kuca-prestanite-da-kuvate-pse-clanak-834999

   Kakav ljudski sljam i talog ...mamu ima jebem prokletu ...njih i nihovu decu bi trebalo kuvati da se ne razmnozavaju vise.
i onako sam ih uvek mrzeo,mrtvu im majku jebem kinesku...nista dobro nisu nikom doneli...pocevsi od govnjivih proizvoda koje valjaju po srbiji...mrtvaci kosooki...a tek sto mi je muka kad pogledam moje drugare bez posla ili ne primaju platu po par meseci a oni se po gradu voze sa novim bmw-om...i to ne jedan ,nego njih hiljadu vidjam svakodnevno...i da,krivo mi je sto smo im mi to dozvolili...mrtvu im mamu

Lazic

#5591
Ali kad je ono na ¾ivo odrano kuèe pogledalo u kameru umiruæim oèima, osetio sam takvu mr¾nju ali maltene prema celom èoveèanstvu, a "mesaru" bih bez trunke gri¾e savesti prosuo mozak, makar robijao kao za èoveka... Nadam se da æe ih neki asteroid sve istrebiti...

eclipse4

da budem iskren nisam ni gledao,samo sam krenuo da citam i kad videh one slike i odmah sam i ugasio :(

Lazic

Bolje ¹to si ugasio, od danas prezirem milijardu ipo ljudi, i stalno mi je ista slika pred oèima... Èak i najpijaniji seljak poka¾e vi¹e po¹tovanja prema koko¹ki, bar joj glavu odseèe, svinju prvo zakolje pa onda sve ostalo, ali da neko misli da æe mu kurac biti veæi ako mu veèera umre u takvim mukama, taèno bih mu odsekao isti...


@Pit:
Mi¹ko, bio si u pravu na kraju, neki ljudi su stvarno veæa govna...

pit



Iskreno ona scena mi je jedna od najpotresnijih koje sam vido u zivotu.

Lazic

Samo ¹to sam to napisao, oèi pune suza, jebote poèeo sam da jauèem na sav glas, na sreæu niko me nije èuo... A stvarno nisam imao veliki problem ¹to ih jedu, i video sam u ¾ivotu raznih zverstava meðu ljudima, ali onaj pogled se urezao zauvek... Nikako ne smem da dozvolim da Anita vidi ono, odlepila bi sigurno...

pit

Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2013, 00:55
Samo ¹to sam to napisao, oèi pune suza, jebote poèeo sam da jauèem na sav glas, na sreæu niko me nije èuo... A stvarno nisam imao veliki problem ¹to ih jedu, i video sam u ¾ivotu raznih zverstava meðu ljudima, ali onaj pogled se urezao zauvek... Nikako ne smem da dozvolim da Anita vidi ono, odlepila bi sigurno...

Vidi ja sam gledao borbe pitova i kad pas izgubi i gazda smrad ga gadja pistoljem a on mase repom i ide ka njemu ne shvatajuci o cemu se radi....jedan metaku uvo...nista...drugi probija njusku...on i dalje ne shvata i ide ka njemu i mase repom ...tek treci i cetvrti ga ubi.Scena strasna ...ali sve to traje par secundi i gotovo ali ono ...ne verujem jos uvek kakvih govana ima.

Hohštapler

..znaèi nisam odgledao snimak, a ni neæu, èim ga ovako opisaste.. :/
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Pazi kad mi je odjednom Srpski film koji sam na¾alost odgledao, zbog jednog psa u kini izgleda blago reèeno sme¹no...

Burazer

dal se ti ljudi plase Boga ?!
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩