Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Ne bi bilo ni bombardovanja...... Jeljcin posalje avion sa lekovima za srbiju..... ameri ga presretnu i vrate nazad..... da li bi Putinov avion smeli da presretnu? Ne zato sto on nas nesto preterano voli.....nego zato sto ove mnogo ne voli
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

pa trebaju im saveznici... jeljcinova rusija je bila u dugovima do guse i u rasulu.

Hohštapler

...Rusi su poznati dobrotvori Srpskog naroda... (ne govorim o Rusima kao ljudima, nego kao dr¾avi Rusiji).
Kad god nam je Rusija èuvala interes najebasmo ko ki¹ne gliste, samo daj Bo¾e da nas oni nikad ne brane.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

pa kad nas nisu branili zavrsili smo u govnima ;)
otvori oci...

Bori¹a

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Jun, 2013, 13:30
...Rusi su poznati dobrotvori Srpskog naroda... (ne govorim o Rusima kao ljudima, nego kao dr¾avi Rusiji).
Kad god nam je Rusija èuvala interes najebasmo ko ki¹ne gliste, samo daj Bo¾e da nas oni nikad ne brane.

ja sam bio kod majstor Pera jednom prilikom i sreo sam coveka koji ima 70 godina i vozi kawu er-5..
prica mi covek, kod njega u selu za vreme ratova, nemci kad su dolazili samo su vikali ©NEL ©NEL i prolazili tuda..
a rusi... silovali, palili, rusili.. haos

i posle kao rusi prijatelji, nemci ovakvi onakvi...

Hohštapler

#5565
...kakvi su Rusi, pitajte Maðare, Istoène Nemce, Èehe, Slovake, Litvance, Letonce, Estonce, Ukrajince i ostale koji su imali tu èast da im Rus bude gazda...
Svi su do jednog radovali kad su im videli leða.
Dr¾ava koja je bila meka Socijalizma ima najvi¹e milijardera na svetu... mislite o tome.  [sutirakamen]

Interes Srbije su "èuvali" uvek kao dragulj za dobijanje svojih interesa od svetske zajednice.
Pa i sad, ¹to su dopustili da nam ode Kosovo ako im je tako stalo do Srbije? ©ta oni vole Amerièku bazu u srcu Balkana? Ne nego im seva zeka za nas a nemaju ni hrabrosti ni naèina da se bore sa Amerima (ne zaboravite da u Rusiji evro nije valuta, nego US dolar... pa skim æe on onda da ratuje? popu¹io ga je baæu¹ka samo zvoni)

ps.
I opet da napomenem, ne brkati Rusa, obiènog prostodu¹nog èoveka koji je nama stvarno blizak, i Rusiju, ogromnu dr¾avu koja ima potpuno drugi pogled i interes.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

vrana vrani oèi ne vadi ;)

Slaninar

Kad se velike nacije jebu, male nacije budu kondom. A kad velike i jake privrede dobiju kijavicu, male kao na¹a dobijaju upalu pluæa. Samo neka nas Rusi vi¹e ne brane - jeb'o ih KGBovac i svita mu - daleko im lepa kuæa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Ma ne samo Rusi, umemo mi i sami sebe da èuvamo, ne treba nam niko... (a boga mi, umemo i sami sebe da zajebemo)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


farbach

Citat: Bori¹a poslato 11 Jun, 2013, 13:39
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Jun, 2013, 13:30
...Rusi su poznati dobrotvori Srpskog naroda... (ne govorim o Rusima kao ljudima, nego kao dr¾avi Rusiji).
Kad god nam je Rusija èuvala interes najebasmo ko ki¹ne gliste, samo daj Bo¾e da nas oni nikad ne brane.

ja sam bio kod majstor Pera jednom prilikom i sreo sam coveka koji ima 70 godina i vozi kawu er-5..
prica mi covek, kod njega u selu za vreme ratova, nemci kad su dolazili samo su vikali ©NEL ©NEL i prolazili tuda..

a rusi... silovali, palili, rusili.. haos

i posle kao rusi prijatelji, nemci ovakvi onakvi...

Ajde me prosvetlite ti i tvoj majstor. Ko je ubio Savu Sumanovica i jos 7950ljudi u Mitrovici. Ja mislio Nemci i Hrvati, a ispadne da su Rusi. Dva razreda gimnazije su odveli i streljali zajedno sa ostalima. Sram da te bude. SNEL SNEl, samo to i nista vise. Smradu jedan


„Овде су Немци и усташе од 1941. до 1944. године убили 7.950 људу и жена. Овде су измучене људе и жене по киши и снегу голе и босе бајонетима терали да сами себи ископају раку. Овде су рањене кречом поливали и живе закопавали. Овде су мученици у смрти чекали спас. Овде су над ракама пред бајонетима и митраљезима певајући гинули људи. Били су патриоти Комунисти Борци. Били су људи. Били су и јесу слобода, братство народа и наше достојанство“

Lazic

#5571
Citat: farbach poslato 11 Jun, 2013, 14:50
Ajde me prosvetlite ti i tvoj majstor. Ko je ubio Savu Sumanovica i jos 7950ljudi u Mitrovici. Ja mislio Nemci i Hrvati, a ispadne da su Rusi. Dva razreda gimnazije su odveli i streljali zajedno sa ostalima. Sram da te bude. SNEL SNEl, samo to i nista vise. Smradu jedan

Marko bre, Borko je '96-to godi¹te, poèinje¹ da me zabrinjava¹...

farbach

i sta sad, ima pravo da uci neku novu istoriju a ne onu koja se desila?  Mladost ne opravdava besvest.

Lazic

U dva sela niz Dunav kod Beograda, Nemci nisu u¹li za sve vreme okupacije, domoroci su tamo sigurno imali samo lepih reèi za okupatore...:o

I Borko je divno dete a ne smrad...

eclipse4

borko je 96-o al onaj sa kawom nije ;)

Ivan1979

Verujem u istoriju onakvu kakvu je pamtim i od kada je pamtim.

U pisanu istoriju verujem ko u vremensku prognozu .

Tacka.

Zivi bili i verovali u sta god  [cheers]

farbach

Svako ko tvrdi da su Nemci u mojoj zemlji bili u hipi misiji je smrad.
Moze da ima godina koliko hoce.

Lazic

#5577
@Farbaè:
Zna¹ da sam muækalica svih moguæih naroda i da me boli kurac za religije i nacije i da ljude delim samo na dobre i lo¹e i da sam '91-ve ostao bez jedine zemlje za koju sam mogao da ka¾em da je moja, ma kako lo¹a bila... Ali neæu moæi nikad da prihvatim da su deca ili unuci monstruma koji su èinili zverstva isti kao njihovi preci i ne mogu da ih osuðujem apriori... Samo te molim kao drug, kao roðak vanzemaljac, malo manje mr¾nje ti treba u ¾ivotu... Ako veruje¹ u boga lo¹e ljude èeka kazna, ¹ta te boli da se cima¹ oko istih... Znaæi tebra, paloma mojne per¹le, ne preteruj sa hejtovanjem...:-*

farbach

Svo sranje koje nam se danas dogadja je osveta losih djaka. Bili smo tolerantni prema smradovima i dok smo glumili hipike oni su grabili. Nama je bilo neprijatno da im se suprotstavimo ili bar da kazemo kako se zove to sto oni rade i ko su oni, jer svaka stvar na ovom svetu ima ime. Zbog toga sam izgubio dosta prijatelja, ali bar nisam saucesnik, jer sve dok cutim i trpim ja sam saucesnik. Pasivan ali saucesnik.
Istoriju drugog svetskog rata nisam ucio iz knjige nego iz kuce.