Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

http://www.medio.rs/70363_SKANDAL:-Dvogodisnja-devojcica-navucena-na-kofein!.html

Usput da citiram nesto sto sam pokupio na netu.....
''Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica, samo za budale nema nista zato ih i ima toliko na slobodi...''
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

ja imam skoro 17 godina, ali obicnu kafu ne mogu da pijem taman umro....

nes, espreso, 2,3,4 u 1 sve prolazi ali obicna kafa nikako ;D

pit


monsterbnt

Citat: Bori¹a poslato 10 Jun, 2013, 23:52
ja imam skoro 17 godina, ali obicnu kafu ne mogu da pijem taman umro....

nes, espreso, 2,3,4 u 1 sve prolazi ali obicna kafa nikako ;D

Wuss.....
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

...zdravo, ja sam Andrej i ja sam bio kofeinski zavisnik...

7-8 kafa na dan, kad ne popijem kafu sat vremena krene glava da me boli, i to u kombinaciji sa guaranama, koje sam cirkao onako, na predavanjima na faxu umesto vode.
I onda sam re¹io da prestanem od jednom - dosta je bilo.
3 dana glavobolje, lupanja srca, hladan znoj, i spavanje po 18 sati... bukvalno pakao...
I crni èaj je isto opasan, i na njega se lako navuèe..
Ljudi ne shvataju, al kofein je ista vrsta supstanci kao i heroin, efedrin... stvara zavisnost!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

moj cale pije 4-5 komada dnevno, i to onih solja velikih, skoro pola litra ;D

monsterbnt

Ja nisam zavistan od kafe i necu da kazem koliko ih dnevno popijem!!!
Smrt SVIMA!!!!

UFF

uvak su bili ispred pc-a po svemu (i dizajn i tehnologija) ali ovo je vrhunac
http://www.apple.com/mac-pro/


mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Jun, 2013, 01:33
...zdravo, ja sam Andrej i ja sam bio kofeinski zavisnik...

7-8 kafa na dan, kad ne popijem kafu sat vremena krene glava da me boli, i to u kombinaciji sa guaranama, koje sam cirkao onako, na predavanjima na faxu umesto vode.
I onda sam re¹io da prestanem od jednom - dosta je bilo.
3 dana glavobolje, lupanja srca, hladan znoj, i spavanje po 18 sati... bukvalno pakao...
I crni èaj je isto opasan, i na njega se lako navuèe..
Ljudi ne shvataju, al kofein je ista vrsta supstanci kao i heroin, efedrin... stvara zavisnost!

Prestao sam kad sam popio oko 40 malih ¹oljica kafe za dan. Nije fazon, stvarno sam pio preko 20 dnevno. I prestao sam jedno jutro iz èista mira. Prosto sam ustao i nisam popio kafu.
Guarane sam pio po 12-24 konzerve pred spavanje. Isto nije fazon. Nikad nisam imao problem sa spavanjem ni od kafe, ni od guarane. Dodu¹e dok sam bildovao pio sam razne zezalice, tako da je ovo ionako bilo deèja igra :D

Mladost-ludost.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Jun, 2013, 01:33
...zdravo, ja sam Andrej i ja sam bio kofeinski zavisnik...

7-8 kafa na dan, kad ne popijem kafu sat vremena krene glava da me boli, i to u kombinaciji sa guaranama, koje sam cirkao onako, na predavanjima na faxu umesto vode.
I onda sam re¹io da prestanem od jednom - dosta je bilo.
3 dana glavobolje, lupanja srca, hladan znoj, i spavanje po 18 sati... bukvalno pakao...
I crni èaj je isto opasan, i na njega se lako navuèe..
Ljudi ne shvataju, al kofein je ista vrsta supstanci kao i heroin, efedrin... stvara zavisnost!

Ja se svakog drugog meseca odvikavam. Par dana glavobolje i to je to. Posle opet. Mada sam ozbiljno navuèen na adrenalin - ne mogu bez sporta, bicikla, motora.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Pijem kafu samo kad ne znam sta drugo da popijem. Nikad nisam bio ovisnik od iste i necu sebe nikad dovesti u takvu situaciju.

Darko

Citat: mareskin poslato 11 Jun, 2013, 08:45
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Jun, 2013, 01:33
...zdravo, ja sam Andrej i ja sam bio kofeinski zavisnik...

7-8 kafa na dan, kad ne popijem kafu sat vremena krene glava da me boli, i to u kombinaciji sa guaranama, koje sam cirkao onako, na predavanjima na faxu umesto vode.
I onda sam re¹io da prestanem od jednom - dosta je bilo.
3 dana glavobolje, lupanja srca, hladan znoj, i spavanje po 18 sati... bukvalno pakao...
I crni èaj je isto opasan, i na njega se lako navuèe..
Ljudi ne shvataju, al kofein je ista vrsta supstanci kao i heroin, efedrin... stvara zavisnost!

Prestao sam kad sam popio oko 40 malih ¹oljica kafe za dan. Nije fazon, stvarno sam pio preko 20 dnevno. I prestao sam jedno jutro iz èista mira. Prosto sam ustao i nisam popio kafu.
Guarane sam pio po 12-24 konzerve pred spavanje. Isto nije fazon. Nikad nisam imao problem sa spavanjem ni od kafe, ni od guarane. Dodu¹e dok sam bildovao pio sam razne zezalice, tako da je ovo ionako bilo deèja igra :D

Mladost-ludost.

nisi imao problem sa spavanjem , ali da si izvadio krv i pokazao nekom doktoru - ostao bi zgranut.... kad bi samo znali koliko guarana , red bul i ostala energetska pica nisu zdrava ...ja sam pio dosta guarane , i dva enzima jetre su cozdra vozdra , holesterol je u granicno rizicnom delu ( tipa,pred infarkt , ali ozbiljno ) , trigliceridi  , ALT ,HST uzas.... zavrsio sam na lekovima za jetru ( koji ni malo nisu naivni )... prestao da pijem ta govna , da jedem u meku i posle 3 meseca jedva dovedoh krvnu sliku u normalu... puno je ljudi koji ne kontrolisu svoju krvnu sliku ( doduse ne bih ni ja , nego imam te godisnje preglede na poslu pa moram ) pa cesto bude prekasno....znaci , iz licnog iskustva - NE ENERGETSKO PICE !!!!

monsterbnt

Pih.... da ne bi ti mozda da umres zdrav?
Smrt SVIMA!!!!

Darko

znas kad otis'o 50-ogodisnjak kod lekara i pita
"doktore,hocu li ja da zivim jos 30ak god ?"
doktor:"pijete li ?"
"ne !"
doktor:"pusite li ?"
"ne , ne !"
doktor:"jeste li seksualno aktivni ?"
"ne,ne !"
doktor: " pa koji ce tebi kurac jos 30 god ?!?! "    [rofl] [rofl]

Major


Che

Citat: UFF poslato 11 Jun, 2013, 02:03
jel se pojavio online?
kad se pojavi neka neko okaci link obavezno da pogledamo

Sumnjam da ce biti online. U planu je da se prikazuje na RTSu iz delova sa jos dodatno materijala kao serija.



monsterbnt

Kakvi likovi...... Na kraju im onaj pijani Jeljcin naredi da se povuku..... Bili bez hrane na slatini jer su ih englezi totalno blokirali.....ali nisu imali muda da zapucaju na ruse....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

pa kad su vrisili pritisak... sada ce Q da vrse pritisak na rusiju. vidis, da je sada problem sa kosovom da je putin na vlasti u rusiji, ne bi bilo siptara da se kurobecaju