Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

I ja sam odustao od p....

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Boban_m

Pa Monsanto valjda ;D

Lazic

Uhhh dobro je, pomislio sam sva¹ta...:D

mkt



Lazic

Ni¹ta mi to nije jasno... Ko koga i zbog èega...


bucko

Pogledati Evropu pod 383,384. Za koga su ostavljeni jos od 92.godine?

http://sh.wikipedia.org/wiki/Popis_pozivnih_brojeva_dr%C5%BEava

MILJAN

#5410
Citat: mkt poslato 04 Jun, 2013, 17:02
pandurska govna
http://www.telegraf.rs/vesti/735354-turski-5-oktobar-sta-se-zaista-dogadja-na-krvavim-ulicama-istanbula-i-ankare-foto-video
¹to volim kada se Turci biju....U¾ivam danima... A i muka mi je od muslimanskih fazona: vode malu decu na demonstracije gde se tuku sa policijom..I onda snimaju potresne scene sa decom..Pa koji si ga andrak povela na to mesto..Svako bi joj rebro polomio ba¹ zbog toga, ¹to je povela dete..
Cave ab homine unius libri


Bori¹a

nasao sa zemuncima da se zamera ;D

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 05 Jun, 2013, 21:17
nasao sa zemuncima da se zamera ;D
A ti kao zna¹ ko, i ¹ta su  Zemunci pritom nemislim na ove novoprido¹le iz Stajkovce,Pr¾ogrnce itd.Ima ih ovde na Forumu pitaj ljude da ih ja ne cinkarim. Kao naprimer za Maðara  i ostale. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

borisa suvise si ti daleko da bi mogao da upoznas nekog munzeta ;D

mkt

Citat: MILJAN poslato 05 Jun, 2013, 20:41
Citat: mkt poslato 04 Jun, 2013, 17:02
pandurska govna
http://www.telegraf.rs/vesti/735354-turski-5-oktobar-sta-se-zaista-dogadja-na-krvavim-ulicama-istanbula-i-ankare-foto-video
¹to volim kada se Turci biju....U¾ivam danima... A i muka mi je od muslimanskih fazona: vode malu decu na demonstracije gde se tuku sa policijom..I onda snimaju potresne scene sa decom..Pa koji si ga andrak povela na to mesto..Svako bi joj rebro polomio ba¹ zbog toga, ¹to je povela dete..
Uzivaj

Lazic

#5416
Sad sam pogledao snimke, ba¹ mi otvori¹e neke stare rane iz milo¹eviæevog vremena, to nisu ljudi nego najodvratnije pièke, i mislim da bi takvu sortu ¹irom sveta trebalo pobiti bez trunke gri¾e savesti, na¹i, francuski, turski, èiji god, pobiti do jednoga... A pogotovo ove na¹e koji umeju da biju samo ¾ene i decu... Useru se od par skinera...

Mnogo sam se iznervirao...

juga

Mojne da se nervira¹ æe ti skoèi pretisak  [nono]

MILJAN

Ma ko hebe turke..njihovi preci su nas klali,silovali..otimali decu stolecima..Sto se mene tice, neka svi umru od Gonoreje...
Cave ab homine unius libri

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2013, 01:20
Sad sam pogledao snimke, ba¹ mi otvori¹e neke stare rane iz milo¹eviæevog vremena, to nisu ljudi nego najodvratnije pièke, i mislim da bi takvu sortu ¹irom sveta trebalo pobiti bez trunke gri¾e savesti, na¹i, francuski, turski, èiji god, pobiti do jednoga... A pogotovo ove na¹e koji umeju da biju samo ¾ene i decu... Useru se od par skinera...

Po pravilu: oni koji su najpla¹ljiviji kad je gusto obièno budu najbrutalniji kad je 1 na 10. Bili navijaèi, skinsi, ili policajci - uvek je isto.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen