Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Dragan_kineziolog

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Maj, 2013, 13:44
Citat: mrle poslato 28 Maj, 2013, 13:35
sve smo sredili u dr¾avi, samo jo¹ ovo
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/384839/Srbija-planira-da-legalizuje-gej-partnerstva

...a jel neko skontao, èim se pojave kriza i i zamrzavanje penzija ili nemaju da isplate penzije, èekaju kredit od MMFa, odma se pomenu Gej brakovi.. da malo skrenu oèi javnosti.

Koga bre boli .!. dal æe oni da se ¾ene ili jebu u dupe i sl, ¹ta to meni menja u ¾ivotu?! Dokle æemo vi¹e da se bavimo tuðim ¾ivotom i problemima, daj da re¹avamo na¹e!

Ili neko od 100000 ljudi koji voze rolere po Beogradu istuce Francuza koji je sa cerkicom u po bjela dana a on to ne zeli prijaviti policiji ili ici u bolnici iako mu je nos slomljen ili sta vec... A procitajte samo kako takvo nesto djeluje na glupe ljude kojih je sve vise i vise (komentari na blicu). Joj sta se radi.
Tezak je zivot nas nindzi

Lazic

A isti se ovde doselio jer misli da vredimo i hteo je da dete raste na lepom mestu za ¾ivot...:o Ni kurcu bre ne vredimo...

Dragan_kineziolog

Nisam na to mislio... eto vidis ti si jedan od tih sa blica  [nono]
Tezak je zivot nas nindzi

Lazic

Ne kapiram, trebalo ga je pretuæi...??? :o  Verovatno je kao veæina Francuza izgledao previ¹e feminizirano, a to je kod nas smrtni greh...[facepalm]

Kurcu krasnom mi ne vredimo ni sebi ni drugima, samo pogledaj kakva nam je vlast...:o Ne samo sad, nego unazad 100+ godina...

Dragan_kineziolog

Teorija zavjere i te stvari.
Da li bi ti istukao nekog na rolerima u po bjela dana.... jos sa djetetom.... i to bas Francuz koji promovise Srbiju od milion drugih ljudi.... I to nakon sto je otkriveno da neke budale za 800 evra pricaju kako je Srbija leglo sverca oruzja ili cega vec... Pa usred krize za penzije, pa legalizacija gej brakova koja se samo odjednom pojavi (sto je Andrej rekao vec). Meni to nekako previse sumnivo.
E to dovodi do komentara na blicu i do tvog negodovanja na vlast 100 godina unazad i da Srbi nevaljaju i bla bla bla, sto se meni ne svidja. U Fransuckoj zbog legalizacije gej brakova gori citav pariz, ovde se potuce 10 ljudi na paradi odma ne valjamo.
I kao, Francuzi izgledaju feminizirano, pa su ih zbog tog napali ko da nema dovoljno feminiziranih na rolerima u Srbiji pa njega nasli. Zamisli sad nekog ko zivi bogu iza nogu, koji rolere u zivotu nije vidio, a sve sto se depilira mu je feminizirano, pa opet nebi pjan prijetio nekom nozem sto vozi rolere u po bjela dana sa cerkicom u parku pred hiljadu ljudi a da mu nije placeno (mozda su ovom dali 1000 eura, opo dinar ovih dana).
Mi ili smo najveci baksuzi ili najveci izdajnici samih sebe. Nema trece.
Nebi ja inace pisao povodom ovoga, ali me nervira kad neko pljuje sam po sebi, a vidim takvih je sve vise. A pola ih ne zna vola vilama u guzicu ubosti!!!
Tezak je zivot nas nindzi

eclipse4



Boban_m



El Jefe

http://srbin.info/2013/05/ekskluzivno-slobodno-pristupite-ruskoj-drzavnoj-bazi/

Слободан приступ руској државној бази података! (лог и лозинка)

Корисничко име: rossotr35
Шифра: 996633
Друштво за заштиту од животиња

Boban_m

Tjah...ja mislio da se igram sa S-300 a ono pregled stampe ;D

Burazer

 ;D
http://www.kurir-info.rs/propao-seks-narucio-prostitutku-dosla-mu-zena-clanak-811617

a komentar pobedio:

Slavu ti ljubim, ¾ena mi zavr¹ila kurs za kompjutere jo¹ pro¹le godine. Odo' da je pitam gde su pare, oca li joj sebiènog...

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Plazma Keks

s-300 je za njih old school

Lazic

Citat: Dragan_kineziolog poslato 28 Maj, 2013, 17:31
Mi ili smo najveci baksuzi ili najveci izdajnici samih sebe. Nema trece.

Nema treæe to je to, bogom dano pravo da se kurèimo bez pokriæa...[facepalm] :D

Inaèe, nisi pazio na èasu, dotièni je pre par godina bio po novinama, jer je dig'o sidro iz Francske i doselio se ovde...[hello]

Dragan_kineziolog

To znam i o tom ti pricam, jedan od rjetkih koji popravlja sliku koja je nastala kroz filmove i raznim manipulacijama i od milion ljudi oni su kao njega slucajno istukli jer je vozio rolere nebi li se opet pokvarila slika pa dok mi popravljamo antenu da ostali mogu raditi sta hoce ;)
Tezak je zivot nas nindzi

Lazic

Vidi¹ vidi¹, intersantan pogled na stvari... Ali to nameæe zakljuèak da nekim "na¹im" zemljacima odgovara ru¾na slika o nama...:o [facepalm]

Sigurno nisu Francuzi poslali nekog da ovog prebije...

Dragan_kineziolog

Teorija zavjere je ime izmisljeno da bi ti samu zavjeru smetnulo sa uma. I kada neko otkrije zavjeru, prozovu ga teoreticarem zavjere i odma se diskredituje i nije u pravu. Jer ljude podsjeca na one sto su ubjedjeni da su Elvisa oteli vanzemaljci, da je Hitler prezivio (mozda i jest) itd. i stavljaju se u isti kos. Ima tu jos dosta toga o cemu sam ja nekada razmisljao, ali siroka je oblast ;D
To je bilo povodom moje izjave da je sve ovo iscenirano, a povodom toga da su Francuzi platili nekom, kao sto su platili onoj dvojici "mufljuza" moguce, zasto? Propala im propaganda da su Srbi divljaci, sverceri oruzjem i svasta nesto sto ce im trebati za koji mjesec, vidjecemo zasto.
To su sve insinuacije, ali kada bi stavio na papir sve mogucnosti, ova da je iz cista mira pretucen u parku kad se sa cerkom vozio na rolerima bi bila prva prekrizena kao najmanje moguca...
Tezak je zivot nas nindzi

Slaninar

Citat: Dragan_kineziolog poslato 28 Maj, 2013, 23:29
Propala im propaganda da su Srbi divljaci, sverceri oruzjem i svasta nesto sto ce im trebati za koji mjesec, vidjecemo zasto.

Sedi samo u gastarbajsterski autobus, da vidi¹ kakvi nas svetli likovi predstavljaju. To ne mo¾e 100 Noleta da opere. Tek kad provede¹ neko vreme napolju shvati¹ koliko smo pukli.... dodu¹e, shvati¹ koliko su ostali ukalupljeniji, nije sve samo crno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dragan_kineziolog

E i to sto kazes. Ljudi gledaju sve crno-bjelo.
I ne znam sto su nam glavne uzdanice za popravljanje neke slike Nole i sportisti uopste. Ne znam ni sto nas to toliko zanima pa se svima izvinjavamo po redu. Ma nista zivo ne znam.
Da li je iko ovdje stvorio neku sliku o Holandiji na osnovu Edgara Davidsa ili o Spaniji na osnovu Nadala ili...
Tezak je zivot nas nindzi