Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: zemunboy poslato 22 Maj, 2013, 22:29
http://vesti.mojauto.rs/Istrazujemo/383747/Vozaci-zbog-novog-atesta-za-gas-mogu-da-tuze-drzavu

Ovako banagava i razjebana zemlja, ali ako si vlast, pièkin dim je na brzaka uzeti 22 miliona eura...:o [facepalm]

Zato nemam atestiran plin, niti æu da ga atestiram u bli¾oj buduænosti... Jeb'o im ja mater lopovsku svima...

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 22 Maj, 2013, 23:01
Citat: zemunboy poslato 22 Maj, 2013, 22:29
http://vesti.mojauto.rs/Istrazujemo/383747/Vozaci-zbog-novog-atesta-za-gas-mogu-da-tuze-drzavu

Ovako banagava i razjebana zemlja, ali ako si vlast, pièkin dim je na brzaka uzeti 22 miliona eura...:o [facepalm]

Zato nemam atestiran plin, niti æu da ga atestiram u bli¾oj buduænosti... Jeb'o im ja mater lopovsku svima...

to ako si sitna riba ,, ovi malo jaci naprave jedan most i odma se ogrebu milijardu eura !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Naravno... I jo¹ pazi agencija svoje te¹ko zaraðene pare, kojima æe masu pobolj¹ati bezbednost, deli na ravne èasti sa ovima ¹to "atestiraju", atestiram im majke/sestre/æerke svima redom... Mi smo stoka i treba nas gaziti...

SSZGO

sta se uzbudjujes, ionako je benzin dzaba...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

ti se crni Arapine ne javljaj, nego idi cirkaj super+ kad je d¾aba kod vas...:o :D


Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 22 Maj, 2013, 14:46
iskreno, ja bi se potrudio da ne uspe da pobegne, stavio noz njemu u ruku i rekao da me napao i ja sam se branio
Yes a ja treba da gledam u pasulj koja mu je namera? to je ista glupost kao ¹to mene pita gospod¾a sudija pa dobro ako je on tebe napao a ti si izjavio da si se upla¹io za¹to si nastavio da ga mlati¹ letvom za¹to nisi pobegao?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Burazer poslato 22 Maj, 2013, 17:10
idealno resenje je metak u koleno, ako moze u oba- tim bolje..  prezivece najverovatnije a sigurno je onesposobljen bar dok ne dodje policija
Kod mog pokojnog strica uleti neki kabadahija na gajbu stric (invalid) upuca ga u nogu i popije 2 godine robije prekoraèio nu¾nu odbranu jebe¹ bre na¹ zakon skroz je blesav. :(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 23 Maj, 2013, 09:52
Citat: dzimika poslato 22 Maj, 2013, 14:46
iskreno, ja bi se potrudio da ne uspe da pobegne, stavio noz njemu u ruku i rekao da me napao i ja sam se branio
Yes a ja treba da gledam u pasulj koja mu je namera? to je ista glupost kao što mene pita gospodža sudija pa dobro ako je on tebe napao a ti si izjavio da si se uplašio zašto si nastavio da ga mlatiš letvom zašto nisi pobegao?

Zato što u filmovima negativac uvek ustane posle batina koliko god ga tukao. Jel tako bilo?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 23 Maj, 2013, 10:18
Citat: UNCLEBOB poslato 23 Maj, 2013, 09:52
Citat: dzimika poslato 22 Maj, 2013, 14:46
iskreno, ja bi se potrudio da ne uspe da pobegne, stavio noz njemu u ruku i rekao da me napao i ja sam se branio
Yes a ja treba da gledam u pasulj koja mu je namera? to je ista glupost kao ¹to mene pita gospod¾a sudija pa dobro ako je on tebe napao a ti si izjavio da si se upla¹io za¹to si nastavio da ga mlati¹ letvom za¹to nisi pobegao?

Zato ¹to u filmovima negativac uvek ustane posle batina koliko god ga tukao. Jel tako bilo?

Jbte ko,da si bio prisutan sve zna¹  :-* al,stvarno bre stoka ja taman pomislim dobro o¹amutio sam ga kad ono meðutim on ustane jebte noæna mora ko, Fredi Kruger.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hohštapler

Citat: UNCLEBOB poslato 23 Maj, 2013, 10:43
Citat: mareskin poslato 23 Maj, 2013, 10:18
Citat: UNCLEBOB poslato 23 Maj, 2013, 09:52
Citat: dzimika poslato 22 Maj, 2013, 14:46
iskreno, ja bi se potrudio da ne uspe da pobegne, stavio noz njemu u ruku i rekao da me napao i ja sam se branio
Yes a ja treba da gledam u pasulj koja mu je namera? to je ista glupost kao ¹to mene pita gospod¾a sudija pa dobro ako je on tebe napao a ti si izjavio da si se upla¹io za¹to si nastavio da ga mlati¹ letvom za¹to nisi pobegao?

Zato ¹to u filmovima negativac uvek ustane posle batina koliko god ga tukao. Jel tako bilo?

Jbte ko,da si bio prisutan sve zna¹  :-* al,stvarno bre stoka ja taman pomislim dobro o¹amutio sam ga kad ono meðutim on ustane jebte noæna mora ko, Fredi Kruger.

"..taman mislim gotov je, kad on opet udahne... e jbm ti lebac pa dokle..."
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Србија данас: Стручњак за банкарство и члан Менсе продаје рибу на пијаци!
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

...znanje i inteligencija nisu isto ¹to i umeæe... uvi ¹to "umeju" u Srbistanu, ti su od osnovne bili barabe, ¹kolovali se za to... vi¹' kako se sad lepo snalaze.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Ne bih rekao da je to lokalni trend ,nego svetski.Nazalost.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: El Jefe poslato 23 Maj, 2013, 12:16
Србија данас: Стручњак за банкарство и члан Менсе продаје рибу на пијаци!

Meni ovo lièi da je èovek svojom voljom odluèio da menja banke i mensu za smrznutu sku¹u...:o

Lak¹e mi je da poverujem da je takav mozak provalio sistem i odluèio da se skloni u sigurnost pijace iz 18-veka, nego da nije umeo da se

snaðe... Garant je umeo, ali je shvatio da je cena previsoka...[klanjam_se]


UFF


Lazic


mkt

ne znas kaletaa gospodara vremena  :o :o

Lazic