Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bucko


Lazic

To mi vi¹e lièi na lapsus... Budala, u svakom sluèaju...

Boban_m


farbach

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2013, 11:50
To mi vi¹e lièi na lapsus... Budala, u svakom sluèaju...
tako su poceli i lapsusi sa Slovenijom, Hrvatskom, Bosnom, Crnom Gorom i Kosovom. Bice jos lapsusa, bar dva, sto ja znam. Fasisticka televizija je uvek na izvoru informacija.

bucko

#5066
I onda se formira dugaèka kolona,traktori sa prikolicama i na njima na brzinu spakovane stvari i poneko dete.
Poznato za ne?
Vozio u jednoj sliènoj,bila dugaèka 70 kilometara!


Slaninar

Citat: bucko poslato 20 Maj, 2013, 13:40
I onda se formira dugaèka kolona,traktori sa prikolicama i na njima na brzinu spakovane stvari i poneko dete.
Poznato za ne?

Iz Crne Gore nisu i¹li traktori, a sumnjam da æe i Iz Vojvodine.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

pa nije bilo potrebe, svi su vec kupili stanove "u beograd"

bucko

#5070
Zar nije bilo da su slali niz zaledjen Dunav sa ©tranda,kolona je bolje re¹enje.CG nije za porediti.
http://sr.m.wikipedia.org/wiki/Новосадска_рација

Slaninar

Citat: bucko poslato 20 Maj, 2013, 14:28
Zar nije bilo da su slali niz zaledjen Dunav sa ©tranda,kolona je bolje re¹enje.CG nije za porediti.

Super poreðenje sa WW2.    Ba¹, onako, adekvatno.     [ludak]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

#5072
Isti saveznici, zasto bi bilo drugacije? Da im se izvini Nikolic sto su po ladnom vremenu morali da se muce toliko bacajuci Srbe pod led. Pojmove Ujedinjena Evropa i Novi Svetki poredak je prvi koristio Hitler Za sada nenasilnim metodama postizu ono sto nisu uspeli 1945. Ja ne vidim razliku izmedju treceg i cetvrtog rajha, a ni kraj nece biti drugaciji.  Treci svetski rat je u toku i pitanje je dana kada ce se preci na oruzje. Kolaps svetske privrede se ne moze resiti na miran nacin, nije nikada. Sledeca na potezu je Turska, a crne figure drzi Grcka.

bucko

Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2013, 14:32
Citat: bucko poslato 20 Maj, 2013, 14:28
Zar nije bilo da su slali niz zaledjen Dunav sa ©tranda,kolona je bolje re¹enje.CG nije za porediti.

Super poreðenje sa WW2.    Ba¹, onako, adekvatno.     [ludak]
Ti mi daj razliku a ja cu ti dati dve sliènosi.

ranko

Kako se u ovoj nasoj zabiti odma svi ( a pogotovu jebeni politicari ) sete separatizma i ostalih picka materina kad krene da ( ljudima krci stomak a politicarima da se tanji provizija )  umesto kako da se nesto novo radi, pregrimi kriza, jebem mu mater bice fotelja...

sere mi se od svega toga....

i napuse mi se kurca svi politicari, neradnici, secikese, lopovi,panduri, separatisti, diktatori, tasteri, huligani... ima ih jos...

i ode jos jedna tema u rac





Slaninar

Citat: bucko poslato 20 Maj, 2013, 16:25
Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2013, 14:32
Citat: bucko poslato 20 Maj, 2013, 14:28
Zar nije bilo da su slali niz zaledjen Dunav sa ©tranda,kolona je bolje re¹enje.CG nije za porediti.

Super poreðenje sa WW2.    Ba¹, onako, adekvatno.     [ludak]
Ti mi daj razliku a ja cu ti dati dve sliènosi.

Razlika je to ¹to su 41 okupirali fa¹isti, a ovo je ¾ena napravila lapsus, pa se ljudi primili k'o baba na penziju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Kako ti znas da je lapsus? Zar snimak prvo ne ide na reziju i odobrenje urednika? To da je vazan dogadjaj koji je morao biti ispracen live ne pije vode, odmah da se razumijemo.

Slaninar

Citat: Boban_m poslato 20 Maj, 2013, 18:03
Kako ti znas da je lapsus? Zar snimak prvo ne ide na reziju i odobrenje urednika? To da je vazan dogadjaj koji je morao biti ispracen live ne pije vode, odmah da se razumijemo.

Balkanski ¹pijun? :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Pitanje je bilo prosto. Pozdravljam smisao za salu, ali to nije odgovor.

Slaninar

Kako ti zna¹ da nije lapsus?

Nije prvi ni poslednji put da se ovako ne¹to desi. Da je Nemaèka, ali ¹ta je èudno da bude organizacioni propust u Srbiji? Koliko shvatam, to je bilo u¾ivo ukljuèenje, zar ne?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen